کنفرانس یوآست 2017: 10 راه برای بهبود Seo شما

کنفرانس یوآست 2017: 10 راه برای بهبود Seo شما یک هفته از کنفرانس یوآست سئو گذشته و ما هنوز در حال پردازش همه چیزهای شگفت انگیزی را که شنیده ایم و دیده ایم هستیم. در چند روز آینده، شما قادر به تماشای گفتگوها به صورت فایل ویدئو هستید و می توانید لیست کارهای خود را […]

کنفرانس یوآست 2017: 10 راه برای بهبود Seo شما

یک هفته از کنفرانس یوآست سئو گذشته و ما هنوز در حال پردازش همه چیزهای شگفت انگیزی را که شنیده ایم و دیده ایم هستیم. در چند روز آینده، شما قادر به تماشای گفتگوها به صورت فایل ویدئو هستید و می توانید لیست کارهای خود را برای افزایش رتبه بندی خود انجام دهید و آماده سازید. برای دادن ایده ای از قصه داستان YoastCon به شما، من 10 روش را با شما به اشتراک می گذارم و معرفی میکنم که هم الآن و هم در آینده بر سئو SEO شما تاثیر می گذارند.

1. جستجوی صوتی درحال تغییر است/جستجو تغییر کرده است

هم دی والک و هم مارکوس تاندلر در مورد چگونگی جستجوی صوتی، و اینکه یک جستجوی در حال تغییر است ، به طور کامل صحبت کردند. از آنجایی که گوشی های هوشمند قوی تر و بیشتر از همیشه در حال رشد و پیشرفت هستند، تشخیص صدا بهتر و بهتر می شود و هوش مصنوعی نیز هوشمندانه تر و هوشمندانه تر می شود، و نحوه جستجوی ما در حال تغییر است. کام اسکار می گوید که تا سال 2020، 50٪ از جستجو ها، جستجو های صوتی خواهد بود.
برای بسیاری از امورات رایج، جستجوی صوتی سریعترین پاسخ را به شما می دهد. اما در مقایسه با جستجو در موتورهای جستجوی معمول، شما اغلب تنها یک نتیجه را دریافت خواهید کرد. به عنوان یک صاحب سایت، این که آن نتیجه ی جستجو باشید، یک چالش واقعی است. محتوای شما باید به این سوالات پاسخ دهد.

2. موبایل همه چیز است

سالهاست که ما درباره پیدایش موبایل صحبت می کنیم. در حال حاضر، موبایل بخش مهمی است که باید برای آن بهینه سازی کنید. اولین شاخص موبایل جدید گوگل، سایت ها را براساس ارائه تلفن همراه شان رتبه بندی خواهد کرد. و اگر ناموفق باشد یا مناسب نباشد، شما به خوبی رتبه بندی نخواهید شد. هیچ راه دررویی وجود ندارد، اگر شما سایت دسک تاپ مناسب و خوبی داشته باشید، اما هیچ سایت موبایل عالی و مناسبی نداشته باشید، رتبه بندی را از دست خواهید داد. اولویت اول خود را به موبایل بدهید، بله، حتی اگر هنوز تعداد زیادی بازدید کننده موبایل ندارید.

3. کپی – نه فقط محتوا – پادشاه است

شما می دانید که محتوا، اغلب پادشاه نامیده می شود، درست است؟ خب، این مساله هنوز هم در این روز و در این زمان درست است. حتی با تمام این پیشرفت ها در دنیای SEO ها ، محتوا هنوز هم جایی است که در آن قرار دارد. اما این بحث فقط در مورد یک محتوای قدیمی نیست بلکه همه چیز در مورد محتوای با کیفیت است. هوش مصنوعی گوگل در تعیین اینکه چه محتوایی برای خواننده بیشترین ارزش را دارد، بهتر شده است. شما دیگر نمیتوانید روی محتوای خود تکیه کنید. بهتر است مهارت های کپی رایتینگ سئو SEO خود را تقویت و بهینه سازی کنید.
علاوه بر این، کپی گرفتن دارای اهمیت بیشتری است. البته، کپی از محتوا متمایز است، چراکه برای افزایش رابط و بهبود UX و تبدیل استفاده می شود. شما باید کپی خود را شخصی کنید و به کاربران راه حل ارائه کنید، نه محصولات. یا همانطور که نابغه تبدیل کارل گیلیس گفت: “روش فروشی را که شما می خواهید به آن روش بفروشید متوقف کنید، به صورتی بفروشید که مردم می خواهند بخرند .”

4. لینک ها مهم هستند

لینک ها نقش عمده ای از این کنفرانس را ایفا می کنند . هم دیاکسون جونز و هم لورا کریمونس لینک ها و ایجاد لینک را در جلو و مرکز قرار دادند. اهمیت پیوندها به مدت طولانی موضوع بحث بوده است، اما در کنفرانس یوآست به طور ویژه ای، گوگل خود احتمالا می گوید: “رتبه بندی بدون لینک واقعا، واقعا سخت است”.
شما باید زمان و تلاش زیادی در کمپین های ایجاد لینک بگذارید. سعی کنيد و بفهميد مخاطبين شما چه کسانی هستند و کجا قرار دارند. یک موضوع مناسب را بیابید، محتوایی عالی بنویسید – یا ویدیویی ضبط کنید و یا یک فیلم اطلاعاتی بسازید و با یک خبرنگار مرتبط صحبت کنید. پاداش این کار می تواند بسیار عظیم باشد: نه تنها لینک ها، بلکه آشکارسازی و آگاهی از نام تجاری(برند سازی).

5. قابلیت دسترسی مهم است

ریان ریتولد و آندرا فرسیا ، که هر دو متخصصان دسترسی هستند، نشان دادند که هر سایتی باید قابلیت دسترسی داشته باشد. هر بازدید کننده حق دارد از سایت شما استفاده کند حتی اگر به نوعی ناتوانی و معلولیت داشته باشد. سعی کنید به سایت خود گوش دهید و ببینید خوانندگان روی صفحه نمایش در کدام قسمت مشکل دارند. این مشکلات را پیدا کنید و رفع کنید. فهم مطالب خود را آسان کنید، تا در هر شرایطی قابل درک باشد. همانطور که ریان می گوید: “گوگل نابینا و ناشنوا است، بنابراین همه چیزهایی که شما برای دسترسی انجام می دهید، برای SEO ها نیز مناسب است.” در نهایت، همه ما از یک سایت کاملا قابل دسترسی بهره می بریم.

6. تجربه کاربر = SEO

UX و سئو SEO دست به دست هم انداخته و انتظار می رود این پیوند در طول سال آینده تقویت شود. گوگل به طور فزاینده ای به نحوه رفتار کاربران در سایت شما نگاه می کند. آیا آنها به سرعت گشتزنی می کنند، زیرا محتوا مناسب انتظاراتشان نیست و یا پس از خواندن محتوایی که برای آن آمده اند، صفحات بیشتری را می بینند؟
بنابراین باید یک UX بی عیب و نقص داشته باشید که به راحتی اشتیاق و عطش بازدید کننده شما را برای دانش یا قصد خرید یک محصول برطرف و ارضا کند. چیزی را پنهان نکنید، از یک تماس مناسب برای دکمه عمل استفاده کنید و کپی خود را به روش انسان محور و شخصی بنویسید. از آنجا که، طبق نظر کارل گیلیس: “اگر شما به حرف های خود توجه نکنید، شما یک دیکتاتور هستید نه یک طراح ” بیشتر از همه: روی چیزهایی تمرکز کنید که بیشترین اهمیت را دارند، نه برای شما، بلکه برای کاربران شما. مردم را خوشحال کنید!

7. همه چیز در مورد کاربر است

همانطور که قبلا گفتم: هیچ چیزی درباره شما وجود ندارد، چراکه همه چیز باید در مورد بازدیدکننده یا مشتری شما باشد. آنها را همیشه در پشت ذهن خود نگه دارید. از خودتان بپرسید چیزی که میگویید و آن را انجام می دهید، همان چیزی است که آنها تجربه می کنند و با آن سروکار دارند؟ آیا محصولات خود را فروخته اید یا یک راه حل برای مشکل کاربر فروخته اید؟ آیا در حال بررسی کلمه کلیدی ای هستید که بر روی کلمات مشابه دقیق تمرکز می کند یا شامل کلماتی است که کاربران واقعا از آن برای یافتن شما استفاده می کنند؟ علاوه بر این، آیا محتوای شما به سوال کاربر پاسخ می دهد؟ کارل گیلیس “بازدیدکنندگان شما فقط به خودشان توجه دارند. آنها به شما اهمیتی نمی دهند! بنابراین محتوای خود را در مورد نیازهای آنها ایجاد کنید – نه نیاز های خودتان .

8. قصد جستجو

فقط یک نوع پرس و جوی جستجو وجود ندارد، بلکه چهار مورد وجود دارد. جستجوهای ناوبری، جستجوهای اطلاعاتی، جستجوهای تجاری و جستجوهای تراکنشی. اینها قصد جستجو هستند و اینها تعیین می کنند که یک جستجوگر چه چیزی می خواهد. قصد جستجو همه چیز را از تحقیقات کلیدی تا نوشتن محتوا تحت تاثیر قرار می دهد. هدف قرار دادن محتواهایتان در نوع جستجوی اشتباه منجر به نتایج کمتر از ستاره ای می شود. به اهداف خود نگاهی بیندازید و دریابید که محتوای شما در کجا بیشترین تاثیر را دارد.

9. سرعت سایت: سایت شما هیچوقت به اندازه کافی سریع نیست

سرعت سایت در حال حاضر به وضوح موضوع داغی هست و خواهد بود . کاربران و موتورهای جستجو هر دو سایت های سریع را دوست دارند. تبدیل و رضایت کاربر در سایت های سریع بالاتر است. جوست دی والک نشان داد که حتی ربات گوگل Googlebot سایت های سریع را دوست دارد زیرا می تواند صفحات بیشتری را در یک زمان مشابه بررسی کند. و در حال حاضر سرعت صفحه یک عامل رتبه بندی در اولین شاخص موبایل پیش رو خواهد بود . بنابراین هیچ راهی وجود ندارد: روی سرعت سایت خود کار کنید!

10. هوش مصنوعی همه چیز را تکان می دهد

مارکوس تاندلر در سخنرانی حماسی خود گفت: “گوگل از AI برای جستجوی بهتر استفاده نمی کند، گوگل از جستجو برای ایجاد AI بهتر استفاده می کند.” AI در همه جا است و هر روز نقش بزرگتری بازی می کند. بسیاری از تحولات در حال حاضر در دنیای SEO ها، مانند جستجوی صوتی، توسط AI طراحی و تقویت شده است. در حالی که این هوش مصنوعی باهوش و باهوش تر شده است، تاثیر آن بسیار زیاد خواهد بود. نه تنها برای SEO ها، بلکه برای بسیاری از جنبه های زندگی روزمره – برای بهترشدن یا بدتر شدن.

جایزه: ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس

به SEO مرتبط نیست، اما چیزی است که بارها ظاهر شده است : آینده وردپرس. این آینده به طور گسترده ای در اطراف یک ویرایشگر خاص جدید که با نام گوتنبرگ می آید، می چرخد. ما خیلی تردید داریم، اما ما پتانسیل آن را نیز می بینیم. در کنفرانس یوآست، جوست و اومار ریس، تاثیری که گوتنبرگ خواهد داشت را مورد بحث و بررسی قرار دادند. آنها به مخاطبان نشان دادند که در حال حاضر در کجا قرار دارد و در آینده چه چیزی رخ خواهد داد .. مطمئن شوید که این جلسه را تماشا کنید و همه چیز را راجع به گوتنبرگ بخوانید. شما حتی می توانید در توسعه گوتنبرگ شرکت کنید.

کنفرانس یوآست کمک می کند تا سئو SEO شما را بهبود پیدا کند

کنفرانس یوآست یک کنفرانس از SEO در ابعاد حماسی بود. سخنرانان استثنایی، کارگاه های آموزشی چشمگیر، مکان هیجان انگیز و الهام بخش و بازدید کنندگان مهربان و هوشمند. ما هر ثانیه از آن را دوست داشتیم و امیدواریم که شما هم همینطور بوده باشید. اگر شما نمیتوانید به کنفرانس بیایید، همیشه می توانید گفتگوها را هفته آینده تماشا کنید. به علاوه، می توانید در سال 2019 به ما بپیوندید.
در اینجا من چند موضوعی را که در طول کنفرانس مطرح شد، مورد بحث و بررسی قرار دادم. امیدوارم این مرور کلی برایتان مفید واقع بشود و برای بهبود سایت تان الهام بخش باشد. همیشه چیزی برای بهبود وجود دارد. موفق باشید!