نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget

امروز درخدمت شما هستیم با افزونه ای دیگر با عنوان نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget که قرار  است در این قسمت این افزونه پرکاربرد وردپرس را مورد بحث و بررسی و آموزش قرار دهیم.

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پارامتر هایی است که شما می بایستی در جهت رشد کسب و کار خود از آن به صورت بهینه استفاده نمایید تا بتوانید با توجه به بستری که در این نرم افزار فراهم شده است ، کسب و کار خود را در جهت رشد کسب و کار خود توسعه دهید. همانطور که می دانید در حال حاظر تلفن های هوشمند و تبلت ها در دست ۹۰ درصد افراد جامعه است و تقریبا ۸۰ درصد از این ۹۰ درصد افراد ، حداقل یک بار هم که شده وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام شدند و یک حساب کاربری دارند. بنابراین می توان از بازخورد و بازدید این شبکه اجتماعی بهینه استفاده کرد تا بتوانیم به واسطه آن کسب و کار خود را رشد دهیم.

امروز قصد معرفی افزونه نمایشی پست های اینستاگرام در وردپرس را داریم که این افزونه ، همانطور که از نام آن مشخص است ، از شما نام کاربری حساب اینستاگرام شما را می گیرد و در خروجی پست هایی که شما در این شبکه مجازی منتشر کردید را به نمایش خواهد گذاشت.

نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس با افزونه WP Instagram Widget

نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس

افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس توسط Scott Evans طراحی و برنامه نویسی شده است. اگر شما از انتهای همین مقاله آموزشی روی لینک صفحه افزونه واقع در مخزن بزرگ وردپرس کلیک کنید ، متوجه می شوید که آخرین نسخه قابل دسترس این افزونه ، نسخه ۲.۰.۳ می باشد و از تاریخ آخرین بروزرسانی آن بیش از ۱ ماه می گذرد و تا کنون که در حال تولید این مقاله آموزشی هستیم ، بیش از ۲۰۰۰۰۰ بار دانلود و نصب و فعال سازی شده است و شما جهت کار با این افزونه ، به وردپرس بالاتر از نسخه ۴.۴ نیازمندید.

آموزش کار با افزونه WP Instagram Widget

ابتدا آخرین نسخه از این افزونه کاربردی وردپرس را از صفحه افزونه واقع در مخزن بزرگ وردپرس دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی نمایید. همچنین اگر از نحوه نصب و فعال سازی افزونه ها در وردپرس آشنایی ندارید ، می توانید دوره رایگان آموزش کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را دانلود نمایید.

ورود به ابزارک ها

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ، مانند تصویر بالا ابتدا به پیشخوان مدیریت وردپرس مراجعه کنید و از منو های موجود در آن به بخش نمایش مراجعه بفرمایید و از زیر منو های آن روی گزینه ابزارک کلیک نمایید.

تنظیمات ابزارک

با ورود به این بخش ، گزینه ای جدید با عنوان Instagram قابل رویت است. ابتدا آن را در حالت انتخاب قرار دهید و سپس به یکی از سایدبار های موجود در وب سایت خود هدایت نمایید. با هدایت آن به سایدبار سایت ، تنظیماتی به شرح زیر قابل مشاهده خواهد بود:

Title‌: در این بخش از تنظیمات ابزارک ، شما می توانید عنوانی را برای این ابزارک در نظر بگیرید.

Username : در این بخش از تنظیمات ابزارک ، شما می بایستی ID یا نام کاربری شبکه اجتماعی اینستاگرام خود را وارد نمایید.

Number Of Photo : در این بخش از تنظیمات ابزارک ، شما می توانید مشخص نمایید که چه تعداد از تصاویر موجود در صفحه شما قابل مشاهده باشد.

Photo Size‌: در این بخش از تنظیمات ابزارک ، شما می توانید مشخص نمایید که اندازه تصاویر پست های شما چه اندازه ای باشند.

Open Links in : در این بخش از تنظیمات ابزارک ، شما می توانید که با کلیک کاربر روی تصاویر پست های شما ، لینک به چه صورتی قابل مشاهده باشد.

Link Text : در این بخش از تنظیمات ابزارک ، شما می توانید مشخص نمایید متن لینک به چه صورت باشد.

بعد از انجام تنظیمات مورد نظر ، تنظیمات را ذخیره نمایید و وارد صفحه اصلی وب سایت شوید تا خروجی منحصر به فرد این افزونه را مشاهده نمایید.

 

خیلی مهم است بدانیم دیدگاه شما راجع به این مطلب چیست؟

avatar
  Subscribe  
Notify of