چه کسی باید این کتاب را بخواند؟

کتاب توسعه قالب وردپرس، شامل منابعی جهت کمک به شما در تعریف و آموزش اصول اولیه توسعه قالب وردپرس می باشد. شما باید این کتاب را برای به انجام رساندن تعدادی از اهداف بخوانید؛ از قبیل: توسعه یک قالب فرزند (child theme) به معنای کار با قالب اصلی ایجاد یک قالب جدید بر اساس یک […]

کتاب توسعه قالب وردپرس، شامل منابعی جهت کمک به شما در تعریف و آموزش اصول اولیه توسعه قالب وردپرس می باشد. شما باید این کتاب را برای به انجام رساندن تعدادی از اهداف بخوانید؛ از قبیل:

  • توسعه یک قالب فرزند (child theme) به معنای کار با قالب اصلی
  • ایجاد یک قالب جدید بر اساس یک نسخه موجود
  • درک عملکرد درونی قالب به طور کلی
  • توسعه یک قالب بر اساس هیچ چیز جز تصور خودتان

سطح مهارت شما

برای فهم و دریافت مطالب بیشتر از این کتاب، شما باید درک یا تجربه از فناوری های وب داشته باشید، از قبیل HTML, CSS و PHP . شما همینطور باید با تنظیمات و راه اندازی یک وب سایت با استفاده از وردپرس راحت باشید.

درک درستی از نحوه کار با پایگاه داده MySQL، و همینطور فناوری سرور به طور کلی، مفید است ولی یک نیاز برای توسعه قالب های وردپرس نیست. به همین ترتیب، در حالی که جاوا اسکریپت هم می تواند برای شما مفید باشد، اما آن هم مورد نیاز نیست.

این کتاب چه مطالبی را پوشش خواهد داد

این کتاب اطلاعات اولیه مورد نیاز برای توسعه قالب های وردپرس را برای شما فراهم می کند، و اینکه در داخل این کتاب به معرفی تگ ها و توابع ضروری قالب پرداخته شده است.

وردپرس یک موضوع گسترده است. معرفی و پوشش هر تگ، تابع، و سناریو ممکن است فراتر از محدوده این کتابچه باشد. اگر شما نیاز به کمک برای کار با توابع خاص دارید، شما می توانید اطلاعاتی در منبع کد وردپرس یافت کنید.

هدف از این کتاب ایجاد پایه محکم برای توسعه قالب وردپرس می باشد، به صورت گام به گام دستورالعمل هایی رو جهت ایجاد قالب های اساسی فراهم می کند، و علاوه بر این راهنماها و منابعی که در پیشبرد اهداف شما مورد استفاده قرار میگیرند را ارائه می دهد.