لیست ویژگی های کلیدی افزونه Yoast

تمرکز بر تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و محتوا

در متاباکس سئو Yoast شما می توانید کلمه کلیدی مرتبط را تنظیم کنید . در واقع با کلیدواژه ای که برای پست یا صفحه خود در نظر می گیرید به نتایج جست وجو و رتبه بندی و طبقه بندی شدن پست یا صفحه کمک می کنید .

پس از آن افزونه محتویات شما را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد تا مطمئن شوید پارامترهای انتخاب کلمه کلیدی به اندازه کافی به کار برده باشید .

عناوین پست و توضیحات متا

با این افزونه کاربردی پست یا عنوان صفحه و توضیحات متا را به صورت کامل بهینه سازی کنید . برای بهتر نمایش دادن توضیحات کوتاه انتخاب شده توسط خودتان در مورد عنوان پست کمک می کند .

پیکربندی ربات متا

این بخش برای مدیریت ایندکس (ثبت و فهرست کردن) یا ایندکس نشدن در موتور های جست وجوگر مثل گوگل است . همچنین ممکن است به گوگل بگوید که پیوندهای صفحه را دنبال نکنید .

شما می توانید برای پست های تک، صفحات و یا برای مثال بایگانی از این قسمت تنظیم کنید .

بررسی قابلیت خوانایی

این افزونه مطالب نوشته شده را از نظر خواندن و کپی بودن نوشته در مطلب تجزیه و تحلیل می کند . طول جملات و پاراگراف ها را بررسی می کند که آیا از کلمات یا سر تیتر استفاده می کنید و این ارزیابی را با نمره دادن مشخص می کند .

لینک کانونی

در صورتی که سایت شما محتوا مشابهی را در آدرس اینترنتی متفاوت نشان دهد شاید گوگل را به اشتباه بیاندازد که این مطلب را به عنوان محتوای تکراری در نظر بگیرد . با تعیین کردن لینک کانونی با نشان دادن یک URL به عنوان دارنده محتوای اصلی جلوگیری می کند . هسته وردپرس این مسئله را تا حدودی رفع می کند و افزونه Yoast به بهتر عمل کردن کمک می کند .

دسته بندی اصلی

مطمئنا برای ارسال کردن پست باید یک دسته بندی هم قرار دهیم . شما با در نظر گرفتن یک دسته اصلی و کامل کردن دسته بندی به قرار گیری مسیر مطلب کمک می کنید .

پاک کردن پیوند های اضافی

تمام متغییر های بیهوده را از آدرس اینترنتی حذف می کند در واقع URL را اصلاح کرده و پیوند های اضافه شده را به طور کلی پاک می کند . در هنگام استفاده از این عملکرد از تجزیه شدن آن در موتور های جست وجو جلوگیری می کند .

نقشه های سایت XML

نقشه سایت XML یکی از مهم ترین بخش های سئو است . نقشه سایت را می توان به عنوان یک راه مستقیم برای ارتباط با موتور جست وجو به کار برد . برای ناشران و توسعه دهندگان محتوا، این مسئله مهم است که گوگل متوجه شود سایت شما به عنوان منبع اصلی محتوا است. نقشه سایت حتی می تواند به روند تسریع ایندکس شدن کمک کند . برای بوت شدن، این باعث می شود که نقشه سایت XML شما با استفاده از یک شیوه XSLT بر روی آنها خوب ظاهر شود .

بالا بردن RSS

RSS مخفف Really Simple Syndication یک خروجی XML است این خروجی های خبر خوان ها محتویات سایت را بدون وارد کردن آدرس مشاهده کنید .

به شما این امکان را می دهد تا یک قسمت محتوا را به ابتدا یا انتهای پست در RSS خود اضافه کنید در واقع وبلاگ خود را به پست وبلاگ خاص پیوند دهید .

ویرایش کردن فایل htaccess. و robots.txt

به راحتی میتوانید این دو فایل را از ویرایشگر فایل سئو Yoast ویرایش یا آنها را چک و بروز کنید .

مدیریت تغییر مسیر

امکان ایجاد مسیر و مدیریت تغییر مسیر را از داخل وردپرس می دهد . این ترکیبی با کنسول جستوجوی گوگل (ابزار وب مستر) قدرتمند است .

این ماژول تغییر مسیر می تواند برای یک فایل تغییر مسیر ایجاد کند و میتوانید در پیکر بندی Apache یا NGINX خود استفاده کنید .

متمرکز شدن کلمات کلیدی چندگانه

با استفاده از این ویژگی ، شما قادر هستید پست را برای دو اصطلاح کاملا متفاوت یا برای دو مترادف بهینه سازی کنید . این به این معنی است که شما دیگر مجبور نیستید بین شرایطی که مایل به رتبه بندی آن هستید را انتخاب کنید !

پیش نمایش های اجتماعی

با استفاده از این ویژگی ، شما می توانید اشتراک گذاشتن پست را بررسی کنید . اشتراک گذاشتن تصویر پست در رسانه های اجتماعی را مشخص کنید .

پیوند داخلی

این امکان وجود دارد که به طور مستقیم لینک های مرتبط با مقالات دیگر را از ویرایشگر پست اضافه کنیم . این افزونه کلمات رایج در پست را تجزیه و تحلیل می کند و پست های مربوطه را از سایت خود که از همان کلمات استفاده می کنند، ارائه می دهد .

بررسی کلی افزونه

این افزونه حرفه ای با عملکرد قوی و کارایی بالا در بهینه کردن صفحه یا پست کمک بسیار زیادی را در طبقه بندی و رتبه دهی موتورهای جست وجوگر می کند . عملکرد این افزونه بر اساس پارامترهای تعیین شده برای تخصیص سئو می باشد که در آخر با نمایش ارزیابی با نمره دادن و ارائه راهکارهای پیشنهادی ، شما را در روند اجرای پارامترهای مهم سئو در صفحه یا پست یاری می کند .

مقایسه نسخه عادی و PRO افزونه سئو Yaost

نسخه پولی افزونه Yoast SEO

نسخه رایگان افزونه Yoast SEO

بهینه سازی کلمات کلیدی

تا 5 کلمه کلیدی برای هر صفحه

 

فقط 1 کلمه کلیدی

بررسی قابلیت خوانایی

قابلیت خواندن کپی را که نوشته اید ، تجزیه و تحلیل میکنیم و نمره را محاسبه میکنیم

فقط پیش نمایش گوگل

پیشنمایش صفحه شما

پیش نمایش گوگل ، توییتر و فیس بوک

بررسی می کند !

کنترل کامل دسته ها و مسیر جاری پست

قابلیت خواندن نوشته کپی که نوشته اید ، تجزیه و تحلیل کردن و نمره دادن به آن

بررسی می کند !

بررسی محتوای تکراری

تنظیم مجدد گوگل با استفاده از محتوای تکراری اجتناب کنید، با تنظیم URL های کانونی

بررسی می کند !

زمینه های فنی در پس زمینه

افزونه Yoast مطمئن می شود که پیکربندی فنی شما را برای موتورهای جستوجو رول می کند – مثلا فایلهای robots.txt ، فایل های htaccess. ، تمیز کردن پیوند های اضافه در URL یا نقشه سایت و …

بررسی می کند !

پیشنهادات پیوند داخلی

همانطور که نوشتید پیشنهادات خود را برای پیوندهایی به صفحات دیگر در وب سایت خود دریافت کنید.

شما باید به صورت دستی صفحات مرتبط را برای ایجاد لینک ها جستجو کنید

بینش محتوا

ما 5 کلمه یا عباراتی را که بیشترین استفاده را در صفحه خود داریم به شما نشان می دهیم تا بررسی کنید که آیا آنها با کلمات کلیدی انتخاب شده شما مطابقت دارند یا خیر

انجام تجزیه و تحلیل محتوا

مدیریت تغییر مسیر

به راحتی URL های قدیمی را به موارد جدید منتقل کنید در نتیجه شما بازدید کنندگان را از دست نمی دهید زیرا آنها در یک صفحه 404 یافت می شوند

شما باید هر بار که یک صفحه را حذف می کنید فکر کنید که یک تغییر مسیر را ایجاد کنید

پشتیبانی 24/7

دسترسی به پست الکترونیک را به تیم پشتیبانی فوق العاده و آگاهانه خود متصل کنید

شما می توانید از قسمت پرسش های متداول و پایگاه اطلاعاتی ما استفاده کنید.

بدون تبلیغات

در افزونه هیچ تبلیغی وجود ندارد

شما تبلیغات را برای سایر محصولات و خدمات بسیار جذاب خواهید دید

[ux_slider]

[ux_image id=”1676″]

[ux_image id=”1677″]

[ux_image id=”1678″]

[ux_image id=”1679″]

[ux_image id=”1446″]

[ux_image id=”1445″]

[ux_image id=”1444″]

[ux_image id=”1443″]

[ux_image id=”1442″]

[/ux_slider]

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید