اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید که در حال نوشتن محتوا با زبان انگلیسی هستید این مطلب را بخوانید.

نوشتن انگلیسی می تواند سخت باشد، مخصوصا اگر انگلیسی، زبان اول شما نیست. اما چقدر مهم است که از انگلیسی صحیح استفاده کنید؟ آیا اهمیت دارد؟ در این پست، من توضیح خواهم داد که چرا استفاده از انگلیسی صحیح و درست در پست ها و مقالات شما بسیار اهمیت دارد؟ بنابراین: انگلیسی شما چطور است؟

در یک یادداشت شخصی

بسیاری از نویسندگان اینجا فارسی زبان هستند، بنابراین انگلیسی ما به هیچ وجه بی عیب نیست. ما همه دوره هایی را برای ارتقای مهارت نوشتن انجام دادیم، اما هنوز هم اکثر ما در سطح زبان مادری نیستیم.

همانطور که شرکت ما رشد و پیشرفت می کند، بنابراین خواسته های مربوط به مهارت های انگلیسی ما نیز افزایش می یابد . ما یک تیم محتوا عالی داریم، اما آنها انگلیسی بومی نیستند. به همین دلیل است که با howsmyenglish.com همکاری داشتیم، جایی که بسیاری از مقالات ما را ویرایش کرده و بازخوردی در مورد استفاده ما از زبان انگلیسی ارائه می دهند. ما از آنها چیزهای بسیاری یاد می گیریم!

چرا زبان خیلی مهم است؟

سه دلیل وجود دارد که چرا استفاده صحیح از زبان مهم است:

  1. مردم پیام شما را بهتر درک می کنند؛
  2. گوگل پیام شما را بهتر درک می کند و
  3. بحث بر محتوا (و نه استفاده ضعیف از زبان) تمرکز دارد.
  4. افراد پیام شما را درک می کنند.

1.مردم پیام شما را بهتر درک می کنند؛

اگر در نوشته های شما خطا وجود داشته باشد ، مردم پیامی که شما سعی دارید انتقال دهید را کمتر درک می کنند . شاید شما واقعا اشتباهی را مرتکب نشوید ، اما از کلمات یا جملات ترکیبی استفاده می کنید که برای کسانی که انگلیسی زبان مادری آنهاست ، اشتباه به نظر می رسد. این باعث می شود که خواندن محتوای شما سخت تر باشد، و باعث می شود که درک آنچه را که می خواهید در مقاله خود به خوانندگان بگویید، سخت تر بشود.

بنابراین، با استفاده از زبان صحیح خوانایی متن شما را بهبود می بخشد، که یعنی مردم نوشته های شما را خیلی بهتر درک خواهند کرد.

2.گوگل پیام شما را درک می کند

زبان خوب به خودی خود یک عامل رتبه بندی نیست، با این حال گوگل محتوای شما را می خواند تا بفهمد که محتوای شما راجع به چه چیزی هست . بنابراین اگر گرامر شما کاملا درست نباشد، گوگل اوقات سخت تری برای درک پیغام شما و ارزیابی موضوع مقاله شما خواهد داشت.

اگر مردم در درک متن شما مشکل دارند، گوگل هم مشکلاتی خواهد داشت. بنابراین، گرامر خوب به گوگل کمک خواهد کرد که موضوع شما را راحت تر درک کند، و در نهایت باعث می شود گوگل مقالات شما را برای کلکات کلیدی مناسب رتبه بندی کند .

3.بحث در مورد محتوای شما، نه مهارت های زبان

شما می خواهید بحث در مورد محتوای مقالات تان باشد، نه در مورد استفاده شما از زبان. اگر اشتباه کنید – اشتباهات تایپی ، تلفظی ، دستور زبان، هر چیزی – بیشتر نظرات در مورد اشتباهات شما خواهد بود تا موضوع شما، پس به ما اعتماد کنید! این نظرات ، نظراتی نیستند که شما بخواهید.

شما میخواهید مباحثات در مورد موضوع پست شما باشد نه در مورد گرامر. اطمینان حاصل کردن از اینکه زبان شما تا حد امکان بی عیب و نقص است، فضایی را برای مباحثات مرتبطی که شما می خواهید به وجود می آورد.

برای بهبود زبان خود کمک بخواهید

هیچ کس یک شبه نوشتن یک زبان خارجی را یاد نمی گیرد. حتی بعد از دکترا زبان انگلیسی، تمرین بسیار زیاد و نوشتن، من هنوز اشتباهات زیادی می کنم. بهترین نکته ای که می توانم برای بهبود مهارت های زبان نوشتاری شما به آن اشاره کنم، این است که از کسی که زبان انتخابی شما، زبان مادری اوست کمک بگیرید. برای بهبود مهارت های نوشته شده شما می گویم برای کمک به زبان مادری زبان مورد نظر خود درخواست دهید.

درخواست بازخورد از همکاران و دوستان نیز ممکن است کارآیی داشته باشد، خصوصا اگر آنها دارای زبان مادری زبانی که می نویسید باشند. این جریان به شما کمک می کند تا این فرمول های ناخوشایند را بهبود بخشیده و از اشتباهات گرامری و املایی اجتناب کنید. استفاده از یک برنامه مانند Hemingway می تواند کمک بزرگی باشد! درخواست بازخورد کنید و تغییراتی که افراد ایجاد می کنند را بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا از اشتباهات مشابه در آینده جلوگیری کنید.

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید