نحوه اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

آیا می خواهید یک عکس نویسنده در وردپرس اضافه کنید؟ به طور پیش فرض، بسیاری از تم های وردپرس تصویر gravatar نویسنده را به عنوان تصویر نمایه خود نشان می دهند. اما اگر شما می خواهید تصویر gravatar را با یک عکس واقعی نویسنده جایگزین کنید در این مقاله ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

هنگامی که شما نیاز به عکس در وردپرس دارید؟

اگر یک سایت وردپرس را اجرا کنید، فقط می توانید از یک ویجت تصویری برای اضافه کردن عکس و اطلاعات مربوط به صفحه خود استفاده کنید.
از سوی دیگر، اگر شما یک سایت چندرسانه ای وردپرس را اجرا کنید، ممکن است لازم باشد که در انتهای مقالات خود، جعبه نویسنده را اضافه کنید. جعبه نویسنده در انتهای مقالات قرار میگیرد. که حاوی اطلاعات نویسنده مقاله است.
به طور پیش فرض، بسیاری از تم های وردپرس تصویر gravatar عکس نویسنده به عنوان جای عکس در جعبه قرار میگیرد. با این حال، گاهی اوقات یک نویسنده ممکن است یک تصویر gravatar نداشته باشد یا ممکن است بخواهند از آن به عنوان یک تصویر نویسنده در وب سایت شما استفاده کند.
در این مقاله خواهید آموخت که چطور میتوانید یک عکس را قرار دهید. پس ما را تا انتها همراهی کنید.

افزودن عکس نویسنده در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین WP User Avatar را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینید.
پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم جدید را به نام آواتار در نوار مدیریت وردپرس اضافه خواهد کرد. با کلیک بر روی آن، شما را به صفحه تنظیمات پلاگین می برد.

در اینجا شما می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید عکس های کاربر در وب سایت وردپرسی نمایش داده شود.
به طور پیش فرض این افزونه به کاربران اجازه می دهد تا حداقل یک عکس پروفایل برای خود آپلود کنند. شما می توانید آن را تغییر دهید و به همکاران و مشترکین نیز نمایش دهید.
همچنین به شما اجازه می دهد تا Gravatar را به طور کامل بر روی سایت وردپرس خود غیر فعال کنید و از محتویات محلی استفاده کنید.
بعد از گذاشتن عکس بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا آنها را ذخیره کند.
اکنون می توانید به صفحه Users بروید و بر روی دکمه ویرایش زیر نام کاربری کلیک کنید.
در صفحه ویرایش کاربر، به پایین حرکت کنید، و بخش Avatar را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید بر روی دکمه “انتخاب تصویر” کلیک کنید تا عکس کاربر را آپلود کنید.

نحوه اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

فراموش نکنید که بر روی دکمه Update Profile کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.
به طور مشابه، کاربران قادر خواهند بود عکس های خود را با ویرایش نمایه کاربری خود آپلود کنند.

نحوه اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا عمل پلاگین را ببینید.
این نماد محلی را به عنوان عکس نویسنده برای مقالات آغاز خواهد کرد. اگر یک کاربر عکس خود را نگذارد آن هم تصویر gravatar را نمایش می دهد.

نحوه اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

اگر یک کاربر عکس یا عکس gravatar نداشته باشد، آن را به تصویر پیش فرض gravatar بستگی خواهد داد. شما می توانید یک تصویر gravatar سفارشی اضافه کنید که به عنوان تصویر پشت سر هم مورد استفاده قرار گیرد.
ما امیدواریم این مقاله به شما کمک کند که چگونه یک عکس نویسنده را در وردپرس اضافه کنید.

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید