اگر می خواهید تحقیقاتی در مورد کلمات کلیدی با کیفیت بالا انجام دهید، به زمان زیاد ، یا تعداد زیادی از افراد نیاز خواهید داشت. تحقیق کلمات کلیدی فرایندی است که به شما نیاز دارد تا مخاطبان زیادی جذب کنید. باید بدانید که مخاطبان از کدام کلمات استفاده می کنند. پس از آن، شما باید تجزیه و تحلیل کنید که کدام یک از کلمات کلیدی را باید به ترتیب پس از یکدیگر بیاورید. این کار دشوار و همچنین وقت گیر است. بنابراین، اگر شما آن مقدار زمان نداشته باشید باید چکار بکنید؟ آیا میانبری وجود دارد؟ در این پست، من طریقه سرعت بخشیدن به روند جستجوی کلید واژه هایتان را با شما به اشتراک می گذارم.

تحقیقات کلمات کلیدی با سرعت بالا چیست؟

تحقیقات کلیدی با سرعت بالا، تحقیق در مورد کلمه کلیدی ای است که بر ارزیابی سریع واژگان کلیدی که برای بهینه سازی متون وب سایت ، مناسب ترین و قابل اعتماد ترین کلمات هستند ، تمرکز دارد. بدون انجام تحقیقات کلمات کلیدی مناسب، استراتژی SEO محتوای شما می تواند کاملا بی ارزش باشد. اما تحقیقات کلمات کلیدی با سرعت بالا، برخی از میانبرها را بدون ایجاد امتیازات بیش از حد برای کیفیت تحقیقات کلمه کلیدی شما، مجاز می کند . شما می توانید زمان را در دو جنبه صرفه جویی کنید؛ اولا: پیدا کردن کلمات کلیدی تان و دوما: ارزیابی ترتیب کلمات کلیدی.

پیدا کردن سریع کلمات کلیدی تان

شما می توانید از برخی ابزارهای کاربردی و عملی استفاده کنید که پیدا کردن کلمات کلیدی را بسیار ساده تر می کنند. شما هنوز مجبور هستید که خودتان یک لیست کوتاه را ایجاد کنید اما هنگامی که شما 10 تا 20 کلمه کلیدی مناسب دارید، می توانید از چندین ابزار برای یافتن کلمات کلیدی مشابه استفاده کنید. استفاده از این ابزار ها به طور قابل توجهی روند لیست کردن لیست های طولانی کلمات کلیدی را افزایش می دهد.

ابزارهایی مانند آبرساگست خوشه ای از کلمات کلیدی را ارائه می دهند. اگر شما یک کلمه کلیدی را که مخاطبان شما استفاده می کنند را پر کنید، Übersuggest به شما کلمات کلیدی را می دهد که احتمالا آنها نیز جستجو شده اند. به عبارت دیگر، این ابزار کلمات کلیدی مشابه کلمات کلیدی که شما بدست آورده اید را ایجاد می کنند . وقتی شما به چند کلمه کلیدی مناسب دست پیدا کنید، چنین ابزاری به راحتی برای شما جایگزین های بسیاری را ارائه می کند.

ابزارهای بسیاری مانند Übersuggest وجود دارد. ما به ویژه Yoast Suggest Expander (گسترش دهنده پیشنهاد یوآست Yoast ) را دوست داریم. پیشنهاد بیوتی تم استفاده از Google Suggest Keyword expander ( گسترش دهنده کلمه کلیدی پیشنهاد گوگل ) می باشد. که یک ابزار مفید برای دستیابی به کلمات کلیدی (طولانی) بسیار زیادی می باشد.

در این مورد می توانید از وب سایت های زیر کمک بگیرید.

https://keywordtool.io/google-suggest

https://adwords.google.com/home/tools/keyword-planner/

ابزارها فوق العاده مفید هستند و ما از آنها در بیوتی تم نیز استفاده می کنیم، اما نباید هرگز دنباله آنچه را که انجام می دهید، از دست بدهید. تحقیق کلمات کلیدی همیشه با تلاش برای معنی دار کردن و منطقی به نظر رسیدن سوالات مخاطبین شما همراه است. وارد شدن به ذهن مخاطبین شما معمولا شامل صحبت کردن با آن مخاطب است. هیچ برنامه یا ابزاری هرگز نمیتواند این روند را به طور کامل جایگزین کند.

به طور کلی برای سئو سایت تان استراتژی محتوا داشته باشید

ارزیابی سریع پایداری کلمات کلیدی

ارزیابی اینکه کدام کلید واژه ها بعد از یکدیگر بیایند، دومین مرحله مهم و الزامی در تحقیق کلمه کلیدی شما است. این کار دشوار است: هر کسی در برآورد اینکه سایتشان قادر به رتبه بندی کدام کلمات کلیدی خواهد بود، خوب نیست. اگر مسیر حرکتی شما بسیار رقابتی باشد، احتمالا نباید به دنبال رقابتی ترین عنوان ها و سرتیترها بروید. زیرا واقعا رتبه بندی آنها سخت است.

Moz دارای یک ابزار بسیار خوبی است که نشان می دهد که کلمات کلیدی شما چقدر رقابتی هستند. کلمات کلیدی که رتبه بندی آنها بسیار دشوار است، احتمالا کلماتی نیستند که میخواهید دنبال آنها بروید (مگر اینکه شما یک وب سایت بسیار معتبر و با رتبه بالا داشته باشید). ابزار Moz احتمالا به شما کمک خواهد کرد تا تحقیقات کلید واژه هایتان را سریع تر کنید. با این حال، هزینه اندکی دارد.

اگر نمی خواهید پولی برای یک ابزار کلمه کلیدی صرف کنید، می توانید به سادگی کلمه کلیدی که می خواهید رتبه بندی کنید را در گوگل جستجو کنید. آیا سایت شما با نتایجی که Google به شما نشان می دهد، مطابقت دارد؟ یا سایت هایی در صفحات نتایج نشان داده شده اند بسیار بزرگتر یا بهتر از وب سایت شما هستند؟ ، اگر وبسایت شما در مقایسه با وب سایت های نشان داده شده در قسمت نتایج خیلی کوچکتر است، به دنبال عبارات جستجوی کمتر رقابتی و طولانی تر بروید.

نتیجه گیری

تحقیق کلمات کلیدی چیزی است که نیاز به تمرکز و توجه دارد. این چیزی است که باید جدی بگیرید. بدون تحقیق کلمه کلیدی مناسب، شما می توانید متن های خود را برای کلمات جستجوی اشتباه بهینه سازی کنید. با وجودی که تحقیقات کلمات کلیدی اولین و مهمترین گام در استراتژی سئو SEO شما هستند، چندین گوشه برای برش وجود دارد. با استفاده از ابزارها برای ایجاد فهرستی طولانی از کلمات کلیدی بالقوه یک راه عالی برای سرعت بخشیدن به تحقیق کلمات کلیدی شماست. وقتی تصمیم می گیرید که کدام کلیدواژه را دنبال کنید، همچنین می توانید از یک ابزار استفاده کنید، اما جستجوی ساده کلمات کلیدی خود را در گوگل نیز به شما نشان می دهد که رتبه بندی برای یک عبارت جستجو خاص چقدر مشکل است .

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید