قالب فارسی گودنیوز GoodNews آخرین نسخه

ورژن 5.8.5.2

ما برای مشتریان خود، تنها یک قالب ارائه نمی دهیم بلکه یک محتوای خوب در اختیار آنها می گذاریم و کاملا به این امر آگاهیم.برای تضمین این هدف در طول فرآیند توسعه قالب گودنیوز GoodNews سه اولویت در نظر گرفته شده است. تجربه، منافع و آرمان های کاربران که اولویت اول تجربه کاربر، قالب گودنیوز متناسب با تمام سطوح کاربران ایجاد شده و همه کاربران از جمله مبتدی، متوسط و کاربران حرفه ای می توانند از این قالب استفاده بکنند. هر شخصی توانایی کار با این قالب را دارد و به راحتی، با سرعت و دقت بالا امکان سفارشی سازی برای اهدافتان را خواهید داشت . می توانید با توجه به مقاصدتان از این قالب برای وبلاگ های شخصی، بازاریابی اینترنتی،بررسی محصولات، وب سایت های خبری و غیره … سفارشی کنید. از قبل حداکثر امکانات مورد انتظار کاربران برای قالب گودنیوز GoodNews پیش بینی شده است. و ما به این امر آگاهیم که کاربر قالبی می خواهد که تقریبا تمام امکانات را برای او میسر سازد.

بررسی وب سایت GTMetrix از این قالب به شرح زیر می باشد.

که جایگاه و رتبه نشان دهنده بهینه بودن قالب می باشد. و همین امر باعث شده تا تیم های بزرگی همچون دیجی کالا برای وب سایت خبری دیجی مگ خود از این قالب استفاده کند.


منحصر به فرد

دلیل منحصر به فرد بودن GoodNews می تواند تحقق اهدافی مثل سادگی در سفارشی سازی، که با چند کلیک و درگ & دراپ ساده قادر به ایجاد بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ های منحصر به فردی که می خواهید می باشد.


قابلیت دسترسی

قابلیت دسترسی قالب GoodNews ، نیاز نیست که دیگر نگران ظاهر وب سایت خود در مروگرهای وب و یا در دستگاه های هوشمند باشید. وبلاگ یا وب سایت شما سازگار با تمامی مرورگرهای وب و واکنشگرا به تمامی دستگاه های هوشمند خواهد بود.


بهینه سازی

شما قطعا می خواهید وب سایت خودتان را برای خوانندگان یا/ مشتریان و موتور های جستجوگر بهینه سازی کنید. GoodNews برای انجام این کار به شما کمک خواهد کرد تا خوانندگان و بازدید کنندگان به راحتی و با سرعت بتوانند بین صفحات حرکت کنند از طرف دیگه ، قالب گودنیوز GoodNews با در نظر کرفتن استاندارد ها و قوانین بهینه سازی موتورهای جستجوگر کد گذاری شده است.


کسب درآمد

کسب درآمد: ما یک سیستم آگهی بسیار هوشمند در داخل گودنیوز goodnews توسعه داده ایم. که شما می توانید کد های آگهی یا تصویر گرافیکی خودتان را در آن قرار دهید، که از سایز های استاندارد استفاده شده و سایز مورد نظر شما قابل انتخاب می باشد.


بروز رسانی مداوم

بروزرسانی مداوم ما قانون زندگی را درک می کنیم که آنچه امروز خوب است، ممکن است در آینده نباشد. و آنچه شما امروز می پسندید ممکن است فردا نپسندید. برای همین منظور ما GoodNews برای رفع نیازهای شما به صورت منظم بروز رسانی می کنیم. گاهی اوقات لازم است، بجای بروز رسانی قسمت هایی از قالب کل قالب را بروز رسانی کنیم، در این مورد، شما باید انتخاب کنید، که از نسخه های قدیمی راضی هستید و آنها را نگه می دارید یا اینکه آخرین نسخه را انتخاب و دانلود می کنید.


خدمات مشتریان

خدمت به مشتریان قابل اعتماد هر گاه شما با هر گونه مشکلی در توابع قالب رو به رو شدید، در هر زمانی، فقط کافیست مشکل را برای ما ارسال کنید تیم پشتیبانی ما در اسرع وقت به این مشکل پاسخ قطعی خواهد داد و آن را رفع خواهد کرد.

برای مشاهده قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

گودنیوز GoodNews – قالب خبری و مجله ای وردپرس

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید