فعال کردن قفل مرورگر Google Chrome

بیوتی تم به شما می آموزد که چطور برای گوگل کروم خود پسورد یا رمز عبور گذاشت .بعد از قفل کردن گوگل کروم هر کسی که رمز عبور حساب Google خود را نداشته باشد ، قادر به استفاده از مرورگر گوگل کروم نخواهد بود .

1- مرورگر گوگل کروم را باز کنید. و بر روی آیکون کروم خود کلید کنید .

 

قفل کردن گوگل کروم

 

2- اطمینان حاصل کنید که وارد حساب Gmail خود شده اید . باید روی آیکون شکل دهنده شخص در سمت راست پنجره Google Chrome کلیک کنید، وبرروی ورود به سیستم کلیک کنید و اعتبار حساب Google خود را وارد کنید.
آدرس ایمیل شما باید در “@ gmail.com” برای قفل کردن مرورگر خود برای کار پایان یابد.

 

قفل کردن گوگل کروم

3- صفحه ویژگی های تجربی Chrome را باز کنید. برای انجام این کار، chrome: // flags / را در نوار URL مرورگر خود در بالای پنجره Chrome تایپ کنید، سپس روی ↵ وارد کنید.
هیچ مقداری را در این صفحه غیر از آنچه توضیح داده شده ویرایش نکنید.

 

قفل کردن گوگل کروم

 

4- گزینه “New profile management system” را تعیین کنید . این ساده ترین کار با کشیدن Ctrl (یا ⌘ Command اگر شما از Mac استفاده می کنید) و با استفاده از F برای باز کردن فیلد “Find”، سپس “profile management system” را به فیلد ارائه شده تایپ کنید.

 

قفل کردن گوگل کروم

 

5- مطمئن شوید مدیریت نمایه فعال است. متن زیر “سیستم مدیریت پروفایل جدید” باید “Enabled” را بنویسد؛ اگر این کار را نکردید، روی جعبه کلیک کنید و از منوی کشویی آن را فعال کنید.

 

قفل کردن گوگل کروم

 

6- خروج و راه اندازی مجدد کروم تغییرات شما را باید نشان دهد، به این معنی است که شما آماده هستید که با افزودن قفل رمز عبور به مرورگر Google Chrome خود ادامه دهید .

 

قفل کردن گوگل کروم

 

افزودن قفل گذرواژه به Chrome

1- کلیک کنید برروی گزینه، این گزینه در گوشه سمت راست بالای پنجره Google Chrome شماست.

 

قفل کردن گوگل کروم

2-روی گزینه Settings کلیک کنید. شما این را به سمت پایین منوی کشویی در اینجا خواهید یافت.

 

قفل کردن گوگل کروم

3- کلیک کردن روی گزینه ی Add Person کلیک کنید.
اطمینان حاصل کنید که مرورگر فعال است.

قفل کردن گوگل کروم

 

4- یک نام برای کاربر جدید خود وارد کنید این به طور کامل اختیاری است، زیرا شما از حساب کاربری مورد، استفاده نخواهید کرد .

 

قفل کردن گوگل کروم

 

5- روی جعبه در گوشه پایین سمت چپ پنجره کلیک کنید . این کادر باید گفت “کنترل و مشاهده وبسایت هایی که این شخص از (آدرس ایمیل شما) بازدید کرده است” را مشاهده کنید . انجام این کار به شما این امکان را می دهد که قفل کودک را به حساب کاربری خود بفرستید وقتی که از آن استفاده نمی کنید .
شما می توانید یک میانبر دسکتاپ برای این جعبه کاربر ایجاد کنید .
اگر یک فوری را میبینید که «جزئیات ورود به سیستم شما از تاریخ گذشته است. دوباره وارد شوید»، باید برای ادامه به حساب Googlee خود وارد شوید .

 

قفل کردن گوگل کروم

 

6- روی Add کلیک کنید. این حساب ثانویه تحت نظارت شما ایجاد خواهد شد.

 

قفل کردن گوگل کروم

 

7- روی گزینه ی OK, got itکلیک کنید مهم این است که شما به حساب دیگر تغییر نخواهید کرد، زیرا حساب گوگل شما می تواند مرورگر تان را قفل کند .

 

قفل کردن گوگل کروم

 

8- روی برگه نام خود کلیک کنید این در سمت چپ دکمه کوچک کردن در گوشه بالا سمت راست صفحه قرار دارد .

 

قفل کردن گوگل کروم

 

9- روی Exit and Childlock کلیک کنید. این مرورگر گوگل کروم خود را قفل می کند تا هیچ کس نتواند بدون نام کاربری و پسورد وارد حساب گوگل شما شود.

 

قفل کردن گوگل کروم

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید