آیا متوجه شدید که گوگل Google گزینه های کمتری برای نتایج جستجوی شما برای درخشیدن ارائه می دهد؟ به نظر می رسد گوگل به طور مرتب یک صفحه جدید را به صفحات نتیجه جستجو اضافه می کند که بلافاصله سوالات کاربران را پاسخ می دهد بدون آنکه نیاز باشد بر روی چیزی کلیک کنند. به عنوان مثال، [Blade Runner 2049] را تایپ کنید و توسط چهار آگهی، یک پانل دانش کامل، زمان نمایش برای فیلم ها، داستان های برتر و پست های توییتر بمباران می شوید تا زمانی که در نهایت به اولین نتیجه ارگانیک می رسید. فشار گوگل به نتایج غنی ، نه تنها چالش ها را به همراه دارد، بلکه فرصت هایی را نیز فراهم می کند: قطعه های برجسته می تواند شما را به یک ستاره در نتایج جستجو تبدیل کند. چگونگی گرفتن گوگل اسنیپت های ویژه را دریابید .

اسنیپت ها ویژه یا گوگل اسنیپت ها چه هستند؟

یک اسنیپت ویژه، یک جعبه جستجو ویژه است که به سوال شما در نوار جستجوی گوگل پاسخ می دهد. از آنجا که این جعبه قطعه برجسته، بالای نتایج جستجوی منظم آلی قرار گرفته است، همه مجبورند به آن توجه کنند. بنابراین، می توانید تاثیری که ممکن است داشته باشد را تصور کنید. داشتن اسنیپت ویژه برای محتوای شما نه تنها ترافیک زیادی را به ارمغان می آورد، بلکه همچنین قدرت شما را بر این موضوع ثابت می کند – گوگل شما را انتخاب کرد، درست است؟
اسنیپت های ویژه اغلب به عنوان یک پاراگراف یا یک لیست دلخواه همراه با یک تصویر ظاهر می شوند. تصویر لزوما نباید از مقاله باشد. به نظر می رسد که گوگل آن را گاهی اوقات حتی از سایت یک رقیب انتخاب کند، اگر چه این جریان دیگر خیلی اتفاق نمی افتد.
نتیجه جستجو [بهبود سایت تلفن همراه] یا [چگونگی بهبود سایت تلفن همراه] را برگزینید؛ هر دو دارای یک قطعه برجسته با هشت راهنمایی برای بهبود سایت تلفن همراه شما هستند. من این مقاله را با ذکر قطعه های برجسته نوشتم و ساختار بندی کردم و مقاله بهای خویش را پرداخت. با ساختار بندی اطلاعات در یک روشی آسان برای درک و با ارائه پیشنهادات عالی، گوگل دو با دو را کنار هم قرار داد و دریافت که این پست بهترین پاسخ برای سوال فوق است. شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

اسنیپت های ویژه یا گوگل اسنیپت ها به شما اجازه پرش به بالای نمودارها را می دهند

حالا برای درک ارزش های اسنیپت های ویژه، مهم است که ببینید چگونه آنها در صفحه نتایج جستجو زندگی می کنند. صفحه نتایج جستجو متشکل از چند بخش است، شامل نتایج جستجوی آلی، تبلیغات و یک یا چند بلوک جستجوی پویا. گوگل به طور فزاینده ای تلاش می کند تا جایی که می تواند کلیک ها را برای خود نگاه دارد یا به شرکای تبلیغاتی اش ارسال کند. تبلیغات و نتایج جستجوی درون خطی مانند جعبه های پاسخ، اسنیپت های ویژه، آیتم های نمودار دانش و غیره به طور فزاینده ای نتایج جستجوی آلی را مختل می کنند. برای برخی از جستجوها و صنایع مشخص، که اتاق های کمتری را برای درخشیدن با نتایج ارگانیک شما بجا می گذارند .
مثال Blade Runner 2049 که در مقدمه ذکر شد را در نظر بگیرید. تصویر زیر را بررسی کنید (برای بزرگنمایی کلیک کنید)، و خواهید دید که منظور من چیست. بله، این یک مثال فوق العاده است، اما منظور من را ثابت می کند. خوشبختانه، ما می توانیم برای به دست آوردن اسنیپت های ویژه برای کسب جریان اضافی ترافیک برای خودمان تلاش کنیم. نیازی به ذکر است که پاسخ دادن به سوالات یک روش عالی برای آماده کردن محتوای شما برای جستجوی صوتی است.

نحوه نوشتن مطالب برای اسنیپت های ویژه

چندین روش برای تلاش و هدف قرار دادن اسنیپت های ویژه وجود دارد. در زیر فهرستی از مواردی را که باید در هنگام نوشتن برای اسنیپت های ویژه در نظر داشته باشید ، آمده است:
تحقیق کلمه کلیدی خود را انجام دهید.
– آنچه که مردم در مورد کلمات کلیدی / نام تجاری / محصول / خدمات شما می پرسند را دریابید.
– برای مشاهده ایده ها به جعبه های «مردم نیز می پرسند» سری بزنید.
– برای یافتن پاسخ سوالات، از پاسخ عمومی استفاده کنید.
– چندین پاسخ فعلی را چک کنید تا ببینید که چگونه کار می کند.
– دریابید کجا می توانید بهبود پیدا کنید.
– نحوه ساختن محتوای خود را تعیین کنید.
– مطالب خود را فوق العاده مفید و آسان برای درک کنید.
– پاسخ های خود را کوتاه و سریع داشته باشید، حداکثر 50 کلمه.
– هضم مقاله را برای گوگل آسان کنید، بنابراین از لیست ها، زیر شاخه ها و … استفاده کنید.
– مقاله خود را با داده های ساخته شده علامت گذاری کنید (اگر چه شما همیشه به آن نیاز ندارید)
– مراقب باشید که مطالب شما غیر طبیعی نباشد / احساس نشود
– هر جستجویی منجر به اسنیپت های ویژه نمی شود (حتی تغییرات منطقه ای نیز وجود دارد)
برای بالا بردن آن، راهی را پیدا کنید تا مردم بر روی اسنیپت های ویژه کلیک کنند. شما نمی خواهید مردم اسنیپت های ویژه را بخوانند و ادامه دهند. در پایان، شما می خواهید آنها در سایت شما باشند. تمام پاسخ ها را بلافاصله ارائه ندهید، اما سعی کنید مردم را تحریک کنید که به سایت شما بیایند تا بتوانند تصویر کامل را دریافت کنند.

اسنیپت های ویژه و داده های ساختاری

یک تصور غلط رایج وجود دارد که اگر می خواهید اسنیپت های ویژه را دریافت کنید، همیشه باید مقالات خود را با داده های ساختاری علامت بزنید. که این باور درست نیست. مقاله ای که در بالا ذکر شد، داده های ساختاری متصل شده به خود را ندارد، و همچنان دارای یک اسنیپت ویژه است. با این حال، در بعضی موارد، افزودن داده های ساختاری برای محتویات شما بسیار مفید است. مورد مد نظر: دستور العمل ها.
اگر شما دارای محتوایی مانند دستورالعملها یا هر نوع محتوایی که توسط Google ذکر شده است هستید، اضافه کردن داده های ساختاری صحیح، شانس شما برای گرفتن یک اسنیپت های ویژه را بهبود می بخشد. مثل این است که با فریاد زدن در یک بلندگو به گوگل بگویید صفحه شما در چه موردی است. در حال حاضر، Google محتوایی را که با داده های ساختاری بهبود یافته است، درک می کند و از آن برای نشان دادن آن در همه انواع ویژگی های جستجو استفاده می کند. اگر می خواهید بدانید چگونه داده های ساختاری را به سایت خود اعمال کنید تا بتوانید اسنیپت های ویژه غنی دریافت کنید، باید آموزش داده های ساختاری ما را امتحان کنید.

 

“گوگل همه چیز را تعیین می کند”

همانند همیشه، گوگل و فقط گوگل پاسخ هایی را که در نتایج جستجوی خود نشان می دهد را برمی گزیند، البته اگر اصلا آنها را نشان دهد. در پایان، هیچ فرمول جادویی برای اسنیپت های ویژه وجود ندارد. گوگل می گوید علم ماورای آن بسیار جاری است. حتی راهی که گوگل اسنیپت های ویژه ای را پیدا کرده و ارائه می دهد، به طور مداوم تغییر می کند. به عنوان مثال، گوگل هنگام تعیین اینکه کدام پاسخ را به جعبه اسنیپت های ویژه اعطا کند، تقریبا به طور قطع در جستجوی تعامل و CTR می باشد. اما مواردی نیز وجود دارد که گوگل یک پاسخ از یک سایت را در صفحه دوم نتایج به دست می آورد یا حتی پایین تر و از فهرست. در پایان، همیشه با این سوال ساده متوقف می شود: “آیا پاسخ من ارائه شده است؟”

بله، شما هم می توانید این کار را انجام دهید!

هدف قرار دادن اسنیپت های ویژه می تواند سرگرمی خوبی باشد. پیش بینی اینکه آیا کار خواهد کرد یا نه دشوار است، اما هنگامی که شما یک اسنیپت ویژه را دریافت کنید، یک موفقیت بسیار بزرگ است. شما می توانید این را به راحتی در هنگام نوشتن مطالب جدید برای قطعه های برجسته وارد کنید، اما به روز رسانی پست های قدیمی نیز ارزش یک امتحان را دارد. مثلا اگر بخشی از محتویات خاص مثل دستورالعمل ها را داشته باشید، ساختن محتوای شما برای قطعه های برجسته تقریبا یک باید و ضرورت است. و در حالی که شما در حال انجام آن هستید، لطفا داده های ساختاری را برای این نوع محتوا اضافه کنید، چرا که دارای اهمیت بسیار زیادی است. همین الآن ، آن را انجام دهید!

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید