بازاریابی دیجیتال: پینترست Pinterest

پینترست Pinterest به مردم کمک می کند تا چیزهای ساده و بصری را کشف کنند. Pinner ها ممکن است در هنگام مرور تابلوهای شما، پیمایش از طریق دسته ای که درآن لیست شده اید یا جستجو به طور مستقیم ، چیزی را که دوست داشته باشند، پیدا کنند. کسب و کار و بازاریابی در شبکه اجتماعی پینترست Pinterest تمرکز بیشتری دارد.

دستورات پینترست

در شبکه اجتماعی Pinterest هر پین یک ایده، هدیه، دستور غذا یا حتی نقل قول است. آنها همیشه به سایت هایی که از آن آمده اند اشاره می کنند (مانند مال شما!) اگر دکمه Save را به سایت خود اضافه کنید، مردم می توانند از آن برای اضافه کردن مطالب خود به Pinterest استفاده کنند.

Pinterest Pins صد بار بیشتر از یک توئیت قابل پخش است، و میانگین توئیت مجدد فقط 1.4٪ است. و، همانطور که برای فیس بوک، نیمه عمر یک پین 1,6000x طولانی تر از یک پست فیس بوک است. بردها (Board) جایی هستند که مردم Pinها را جمع آوری کرده و سازماندهی می کنند. هر برد (Board) یک داستان منحصر به فرد در مورد آنچه که شخص به آن توجه دارد را بیان می کند. مردم می توانند تابلوهایی را که پین های آنها را دوست دارند دنبال کنند.

حساب کسب و کار Pinterest

اگر قبلا حساب کاربری نداشته اید یا حساب شما شخصی است، باید برای ثبت نام یک Pinterest رسمی برای حساب کسب و کار تان به منظور دسترسی به پتانسیل کامل Pinterest ،اقدام کنید.

با ایجاد یک حساب کسب و کار ، شما همچنین می توانید به تحلیل های شبکه اجتماعی Pinterest ، یکی از جدیدترین و جذاب ترین ویژگی های Pinterest برای حساب کسب و کار دسترسی پیدا کنید. هنگامی که حساب خود را تأیید میکنید، به اطلاعات ردیابی مهم دسترسی خواهید داشت. شما قادر خواهید بود که استراتژی ها و محتوا را ببینید، بنابراین می توانید به طور مداوم بازاریابی خود را بهبود بخشید.

قوانین Pinterest را دنبال کنید

زمان حرکت به سمت استراتژی بازاریابی Pinterest، شما همیشه باید از مجموعه ای از قوانین ذکر شده در این قسمت پیروی کنید –

بردها را پاک کرده و سازماندهی کنید

بخش عمده ای از محبوبیت Pinterest بر اساس ساختار تمیز و سازمان یافته آن است. حتی با صفحات بزرگ با محتوای زیاد، به طور طبیعی برای چشم خوشایند بوده و به راحتی قابل هضم است. این به معنی ایجاد چندین صفحه است که در آن محتوا بر اساس دسته طبقه بندی شده است تا محتوای مربوطه با یکدیگر توزیع شوند.

تصاویری که قابل اشتراک گذاری هستند را پین کنید

هدف از کمپین شبکه اجتماعی Pinterest این است که بیشترین احتمال قرار گرفتن در معرض پین کردن مجدد، لایک ها، نظرات و کامنت ها و پیروان و فالورهای جدید را کسب کنید. بخش بزرگی از این کارها در  پیرامون پین کردن تصاویر است که مردم را فریفته و میخواهند به اشتراک بگذارند.

از آنجایی که این یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است، سعی کنید عکس هایی جذاب بر اساس روانشناسی کاربر ایجاد کنید. تحقیقات نشان داده است که تصاویر با چند رنگ غالب، خوب عمل می کنند، و تصاویر قرمز مایل به زرد بهتر از تصاویر با تن رنگی آبی هستند؛ تصاویر پرنورتر بهتر از تصاویر تیره تر عمل می کنند.

افراد درست و بجا را پیروی و دنبال کنید

به دست آوردن برخی از فالورهای اولیه اغلب یکی از سخت ترین بخش ها است، زیرا ایجاد اعتبار زمان می برد. برای سرعت بخشیدن به این فرایند، به دنبال فالورهای مرتبط بگردید. این مزیت است زیرا هر فردی که دنبال میکنید به شما اطلاع داده خواهد شد که میتواند فورا در معرض نمایش قرار بگیرد.

فرض کنید که شما محتوای با کیفیتی دارید، تعداد قابل توجهی از این افراد تمایل دارند که شما رانیز فالو و دنبال کنند. هنگامی که تعدادی از فالورهای خود را به دست آورید، به نظر می رسد با یک اثر تجمعی شمار پیروان شما همچنان رشد می کند.

پین کردن تکرار و تناوب

مهم است که تعادل مناسبی را در پین کردن پیدا کنید. اگر پین کردن بیش از حد باشد باعث آزار دنبال کنندگان شما می شود و اگر خیلی کم باشد باعث می شود که دیگران شما را فراموش کنند.

محتوایی را که مطابق با مخاطبان شما است پین کنید

غذا، صنایع دستی و زیبایی معمولا در Pinterest واقعا خوب عمل می کنند، اما دسته ای را که به نام تجاری شما مربوط نمی شود، فقط بخاطر تاثیراتی که ممکن است بگیرید، تحمیل نکنید.

ایجاد محتوای منحصربه فرد برای شبکه اجتماعی Pinterest

اندازه های تصویر در کانال های رسانه های اجتماعی متفاوت است. در Pinterest، تمام پین ها دارای همان عرض، با طول نامحدود هستند. اندازه مناسب برای عکسبرداری 712 × 1102 پیکسل برای یک پین معمولی است. این سایز نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک است.

خیلی مهم است بدانیم دیدگاه شما راجع به این مطلب چیست؟

avatar
  Subscribe  
Notify of