بازاریابی دیجیتال: لینکدین Linkedin

شبکه اجتماعی لینکدین LinkedIn می تواند یک ابزار قدرتمند برای افراد و شرکت هایی باشد که به دنبال برقراری ارتباط جدید هستند، تولید کنند و برندشان را ایجاد کنند. علاوه بر اینکه یک راه عالی برای استخدام استعدادهای جدید می باشد، بازاریابی لینکدین LinkedIn یک ابزار بازاریابی برای کسب و کار B2B است. این ابزار به طور مداوم پلت فرم انتخاب برای بازاریابی محصولات و تولید مورد سنجش قرار می دهد.

استراتژی بازاریابی جامع لینکدین LinkedIn نیاز به مدیریت مداوم، نظارت، تجزیه و تحلیل و تنظیمات دارد.

در اینجا، ما مجموعه ای از راهنمایی های مهم را برای کمک به شما در استفاده بیشتر از استراتژی بازاریابی لینکدین ذکر کرده ایم.

یک صفحه پویا از شرکت برای نام تجاری خود ایجاد کنید

برای ایجاد یک کسب و کار در لینکدین و به دست آوردن دسترسی به ویژگی های اضافی که دید شما را افزایش می دهد، باید یک صفحه شرکت LinkedIn ایجاد کنید. این صفحه را به عنوان توسعه ای از وب سایتتان در نظر بگیرید و پروفیلتان را به صورت کامل پر کنید، از جمله محصولات و خدمات. از کارکنان و مشتریان خود بخواهید که صفحه را فالو کنند.

در صنعت خود یک متخصص باشید

شما نیاز دارید که نوع محتوایی را که می توانید ارائه دهید، برنامه ریزی کنید، محتوایی که باعث می شود که به صورت مجدد تصمیم گیرندگان در مورد رویکردهایی که آنها در نظر دارند، فکر کنند. در مورد بحث هایی که می توانید ایجاد کنید فکر کنید،بحث هایی که شما را به یک پیشوای فکری تبدیل می کند. همچنین تعیین کنید که آیا محتوای مرتبط است یا خیر و برای چه کسی است و اینکه آیا چشم اندازهای محتوا، که می خواهند اقدام کنند، الهام بخش است.

مشارکت در جامعه

این موضوع در مورد اینکه چه میزان ارتباط دارید و یا اینکه تعداد فالورهای تان در لینکدین LinkedIn و دیگر پلت فرم های رسانه های اجتماعی نیست. این موضوع مربوط به تعداد افرادی است که شما به آنها دست پیدا کرده و با آنها مشارکت می کنید. بهترین راه برای مشارکت در رسانه های اجتماعی ایجاد یک انجمن است.

در لینکدین LinkedIn، شما می توانید گروه های واقعی که شما مدیریت می کنید ایجاد کنید. یک نقش فعال را در نظر بگیرید و یک گروه در صنعتی که در آن فعال هستید را ایجاد کنید، یا به سادگی به یک گروه موجود بپیوندید و محتوای مربوطه را به اشتراک بگذارید. در هر صورت، شما می توانید مخاطبین جدید ایجاد کنید و در گفتگوهای ارزشمند با رهبران صنعت در زمینه خود شرکت کنید.

مشاهده آمار

آمار جدید ناشر LinkedIn نشان می دهد بینش شگفت انگیز نه تنها تعداد افرادی که هر پست را مشاهده می کنند، بلکه طول عمر هر پست، جمعیت شناسی خواننده و افرادی که با پست های شما ارتباط دارند.

برای مشاهده آمار خود، به سربرگ پستهای بازدیدکنند خود بروید، که در پایین پروفایل در ناوبری اصلی تحت عنوان کسانی که پروفایل شما را بازدید کرده اند، قرار دارد. بر روی هر پست کلیک کنید تا یک گراف نمایش داده شود که تعداد بازدیدها در 7 روز گذشته، 15 روز، 30 روز، 6 ماه یا 1 سال اخیر را نشان می دهد.

این امر به شما چشم انداز باور نکردنی برای دیدن عمر مفید هر پست می دهد. این اعداد را مرور و بررسی کنید، و همچنین عناصر پست ها خود را، تا الگوهایی را ببینید که به شما می گوید که خوانندگان بیشتر به چه موضوعاتی، فرمت و طول متنی، علاقه مند هستند.

خیلی مهم است بدانیم دیدگاه شما راجع به این مطلب چیست؟

avatar
  Subscribe  
Notify of