اگر شما در مورد بحث سئوی SEO خودتان جدی هستید، احتمالا اهدافی (ضمنی) را در مورد آنچه که تمایل دارید به دست آورید، تعیین و مقرر کرده اید. شاید شما بخواهید 10 نتیجه اول جستجو برای یک کلمه کلیدی خاص را رتبه بندی و بررسی کنید . یا شاید بخواهید ترافیک آلی خود را به تعداد مشخصی افزایش دهید. اما اگر نتوانستید به اهداف خود برسید، چه کاری انجام بدهید؟ تا به سادگی اهداف تان را پیاده کنید؟ یا اینکه آیا شما استراتژی سئو SEO خود را می پذیرید و بهبود می دهید؟ و چطور باید این کار را انجام دهید؟ در این پست، من با شما راجع به تاکتیک های مهم و موثر در استراتژی محتوا سئو SEO که به شما در دستیابی به اهداف سئو SEO شما کمک می کند، صحبت خواهم کرد.

چرا اهداف سئو SEO را در همه جا تنظیم کنیم؟

اگر شما اهداف SEO را تنظیم کنید، شانس بسیار بالاتری وجود دارد که استراتژی محتوای SEO شما موفقیت آمیز باشد. تعیین اهداف به شما انگیزه می دهد تا به اهداف خود برسید. آنها روی استراتژی شما تمرکز می کنند. اگر اهداف خاصی را مشخص کنید ، مهم است که بتوانید اهداف استراتژی SEO خود را اندازه بگیرید و بسنجید .
شما می توانید اهداف را برای رتبه دهی، 10، 5، 3 و یا گرفتن رتبه شماره 1 در موتورهای جستجو برای شرایط خاص تعیین و مقرر کنید. شما همچنین می توانید اهداف را برای میزان ترافیکی که می خواهید از موتورهای جستجو جذب کنید تعیین و مقرر کنید. اهداف خود را خاص کنید و برای آنها ضرب الاجل تعیین کنید. این امر به شما کمک خواهد کرد تا برای دستیابی به اهداف SEO خود بیشتر متمرکز و متعهد شوید .

نرسیدن به اهدافتان آنچنان هم بد نیست…

اینکه اگر شما نتوانید اهداف SEO خود را برآورده سازید، می تواند ناامید کننده باشد، به خصوص اگر تلاش زیادی در استراتژی سئو SEO خودتان انجام دهید. هرچند ، نگران نباشید . گام بعدی این است که تجزیه و تحلیل کنید که چه مشکلی پیش آمده است. اگر به درستی تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنید، به اطلاعات ارزشمندی دست خواهید یافت. این اطلاعات به شما در تعیین اهداف واقع بینانه و بهبود استراتژی SEO در تمام مراحل کمک خواهد کرد.

آیا تمام جنبه های فنی SEO مورد توجه قرار گرفته اند؟

اطمینان حاصل کنید که SEO فنی شما مناسب است . Yoast SEO یوآست سئو ترتیب این چیزها را برای شما می دهد. با این حال، شما اولین کسی نیستید که به طور تصادفی یک تگ noindex / nofollow در جای اشتباه داشته باشید. اگر چنین باشد و شما خزنده ها را به اشتباه از سایت خود مسدود کرده باشید – یا شاید حتی از این جریان خبر نداشته باشید! – شما هرگز در گوگل رتبه بالا نخواهید داشت.

بررسی کلمات کلیدی و ارزیابی کردن آنها

اشتباه رایج در محتوا سئو SEO هدف قرار دادن کلماتی کلیدی است که برای رتبه بندی بیش از حد رقابتی هستند. قابل فهم است که همه ما می خواهیم شرایطی که بیشترین میزان ترافیک را تولید می کنند رتبه بندی کنیم. هرچند رقابت در آن شرایط، کشنده است. همه ما نمیتوانیم برای شرایط مشابه رتبه بندی کنیم. اگر شما قادر به رسیدن به اهداف خود برای کلمات کلیدی خاص یا عبارات کلیدی نیستید، ممکن است هدف شما بیش از حد بالا باشد.
رتبه بندی را برای کلمات کلیدی طولانی را در نظر بگیرید. کلمات کلیدی طولانی تر و دقیق تر شما، کمتر رقابتی خواهند بود. اگر شما بر روی بسیاری از کلمات کلیدی دلخواه طولانی تمرکز می کنید، می توانید حجم زیادی ترافیک را با آن ها تولید کنید. و، بعد از مدتی، شما همچنین می توانید برای شرایط بالای بیشتر رتبه بندی کنید، چرا که قدرت شما را در دامنه تان افزایش خواهد یافت.
رتبه بندی برای شرایط جستجو رقابتی همیشه یک استراتژی SEO طولانی مدت است. من نمی گویم شما نباید تعیین اهداف کنید تا در 5 رتبه اول در گوگل در شرایط رقابتی وارد شوید. من فقط می گویم که باید برای رسیدن به اهداف تان ، اندکی به خودتان زمان بدهید . در همین حال، اهداف را در ورود به 5 رتبه اول در Google در مورد کلمات کلیدی طولانی تر و کم رقابتی تر تعیین کنید. شما می توانید هنگام کار برای رتبه بندی هدف نهایی ، موفقیت را جشن بگیرید .

محتوای خود را ارزیابی کنید

یکی دیگر از دلایلی که شما هنوز رتبه بندی نشده اید ، می تواند این باشد که سایت شما دارای محتوای بسیار جذاب و متناسب با سئو SEO نیست. یک استراتژی موفقیت آمیز برای SEO، نیاز داشتن به میزان زیادی از محتوا، با کیفیت عالی است. صفحات فروش با محتوای ناقص، شما را در 10 رتبه اول گوگل قرار نمی دهد. شما باید چندین صفحه با محتوای بسیار جذاب و آموزنده و مرتبط داشته باشید. علاوه بر این، نوشتن مقالات و پست های وبلاگ آگاهی دهنده، منحصر به فرد و بهینه سازی شده ، ترفند خوبی خواهد بود.
هنگامی که درگیر محتوای خود، برای رسیدن به اهداف خود می شوید، موارد زیر را بررسی کنید: آیا چند مقاله یا پست های وبلاگ طولانی نوشته اید؟ آیا آنها برای شرایط جستجوی مناسب بهینه سازی شده اند؟ محتوای قدیمی را به روز کردید؟ نوشتن مطالب متناسب با SEO کار بسیار زیادی است. که مزد شما را پرداخت خواهد کرد ، اما نیاز به تلاش شما دارد . در اینجا میانبری وجود ندارد .

ساختار سایت را به روز رسانی کنید

دلیل سوم اینکه چرا شما به خوبی رتبه بندی نمی شوید و یا جذب ترافیک بالایی نمیتوانید انجام دهید، می تواند این باشد که ساختار سایت شما بروز نیست. اگر وب سایت شما در مورد کفش های مجلسی است، احتمالا مقالات بسیاری مربوط به کفش های مجلسی را می نویسید. اما شما می خواهید به گوگل بگویید که کدام یک از این مقالات مهم ترین است. در غیر این صورت، شما در نتایج جستجو ، با محتوای خودتان رقابت خواهید کرد. این امر می تواند باعث رتبه بندی پایین تر برای همه مقالات شما بشود.
بهترین راه برای بهبود ساختار سایت شما این است که یک رویکرد اساسی را انتخاب کنید. مهمترین مقاله را در مورد هر موضوع اصلی که در حال نوشتن آن هستید، تعیین کنید. از همه پست های وبلاگهای دیگر در این موضوع به مهمترین مقاله خود لینک و پیوند بدهید . پلاگین یوآست سئو Yoast SEO دارای چندین ویژگی است که به شما کمک می کند ساختار سایت خود را بهبود بخشید. با استفاده از این ها ، برای SEO شما اتفاقات شگفت انگیزی رخ خواهد داد!

نتیجه گیری

این که آیا شما به اهداف خود برسید یا نه، مسئله اصلی نیست؛ شما فقط باید آنها را تعیین و مقرر کنید. اگر شما موفق به رسیدن به آن اهداف نباشید، می تواند نقطه شروع خوبی باشد تا به دنبال دلایلی باشید که چرا به اهداف خود نرسیدید و این مساله به شما این امکان را می دهد که استراتژی SEO خود را بهبود بخشید.

راهنمایی رایگان SEO را دریافت کنید!

راهنمایی های هفتگی در مورد نحوه بهینه سازی جستجوگرها، قابلیت استفاده و تبدیل وبسایت خود را دریافت کنید
اولین نفری باشید که در مورد ویژگی های جدید و دیگر پلاگین های جالب (رایگان) می دانید.
راهنمای رایگان 50 صفحه ای SEO را دریافت کنید تا به شما کمک کند به یک نابغه SEO تبدیل شوید.

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید