فروش در کسب و کار: مقدمه

برای کسب تجربیات و آمادگی در این بخش تا پایان همراه مان باشید. آموزش فروش یک بخش مهم و اساسی در چرخه فعال تجارت است. فروشندگانی که به شیوه نادرست آموزش دیده ­اند، اغلب اطمینان غلط و تعهد نادرستی را فراهم می­کنند که مدیریت بعداً متوجه می­شود که جبران آن چقدر هزینه­ بر است. در ادامه با وبسایت بیوتی تم همراه باشید.

چگونه فروشمان را فرم دهیم

سخنی وجود دارد که می­گوید، “یک فروشنده خوب کسی است که یک شانه را همراه با سود به یک مرد طاس می­فروشد و باعث می­شود که آن مرد درباره آن، احساس خوبی داشته باشد”. در وضعیت موجود بیکاری در کشورهایی مانند هند، زمینه در حال ظهوری برای یک فروشنده خوب همراه با تعداد زیادی از کارفرمایان عالی وجود دارد.

در یک شرکت صنفی، چه کوچک و چه بزرگ، یک جایگاه کلیدی به نام مدیر فروش وجود دارد که رؤسا بسیار عاشق آنها هستند، و آنها از بخش HR تقاضا می­کنند که در استخدام مناسب­ترین فرد برای این جایگاه، نهایت تلاش خود را بکنند.

وظایف عمده مدیر فروش، شامل موارد زیر است:

  • تعیین اهداف و میزان فروش
  • طرح­ریزی برنامه فروش
  • تحلیل داده­ها
  • تعیین محدوده فروش
  • نظارت بر اعضای تیم فروشش
  • درگیر شدن در فرایند استخدام و اخراج

غیر از همه وظایفی که در بالا ذکر شدند، مهمترین نقش یک مدیر فروش، فراهم کردن آموزش فروش برای اعضای تیمش است. این آموزش به آنها در رسیدن به اهدافشان و اثبات کارایی­شان کمک می­کند.

3
خیلی مهم است بدانیم دیدگاه شما راجع به این مطلب چیست؟

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
قیمت بیت کوینمشهودشاهد Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
شاهد
Guest
شاهد

“یک فروشنده خوب کسی است که یک شانه را همراه با سود به یک مرد طاس می­فروشد و باعث می­شود که آن مرد درباره آن، احساس خوبی داشته باشد” خوب راحت بگید کلاه گذاشتن سر مردم ساده و در آوردن پول از جیب اونها و گذاشتن اون پول تو جیب خودمون دیگه. واقعا نظام سرمایه داری چه میکنه با جوامع بشری…

مشهود
Guest
مشهود

احسنت! با شما موافقم. به اين ميگن پول در آوردن به هر قيمتي. حتي به قيمت لگدمال کردن شرافت خود!

قیمت بیت کوین
Guest
قیمت بیت کوین

واقعا عالی بود