افزونه بادی پرس

افزونه buddypress یکی از افزونه های کاربردی در زمینه شبکه اجتماعی است .

یکی از افزونه های مدرن و پیچیده و خیلی قدرتمند شبکه اجتماعی محسوب می شود و به شما اجازه اضافه کردن امکانات از طریق سیستم گسترده پلاگین وردپرس را می دهد .

اگر شما به دنبال ایجاد یک شبکه اجتماعی (یا یک جامعه) بر روی پلت فرم وردپرس خود هستید ، پلاگین buddypress به کمکتان می آید .

این افزونه به کاربران خود توانایی برای ورود به وب سایت وردپرس و حساب های شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد .

در انتخاب رنگ برای طرح قابلیت های ارائه شده و دکمه اشتراک دهنده هیچ محدودیتی نیست و باعث یکنواختی و زیبایی سایت می شود .

افزونه buddypress - ایجاد شبکه اجتماعی
افزونه buddypress – ایجاد شبکه اجتماعی

این افزونه مهم در جهت افزایش کاربر و افزایش فعالیت اجتماعی و … کاربرد دارد . بادی پرس از شبکه های اجتماعی متفاوت مانند فیس بوک ، توییتر و گوگل و همین طور به اشتراک گذاری ایمیل و خیلی امکانات حرفه ای دیگر پشتیبانی می کند .

با توجه به توسعه دهندگان ، امکان اضافه کردن فیلتر ناسزا WebPurify دارد که به طور خودکار ناسزاها را اسپم می کند علاوه بر این می توانید کلمات خود را به لیست سیاه بیافزایید تا پیام های ناسزا را پاک کند .

رابط کاربری buddypress فوق العاده ساده و راحت همین طور توسعه پذیر می باشد . امکان ثبت نام اعضا ، ایجاد پروفایل ، پیام خصوصی ، ایجاد ارتباط ، ایجاد و تعامل در گروه و … .

buddypress شما را در ایجاد یک شبکه اجتماعی برای شرکت ، مدرسه ، تیم اعضاء یا یک جامعه کمک می کند .

 

توسعه دادن

بادی پرس قابل سفارشی همین طور منبع باز است و میتوان آن را شخصی سازی کرد . هر افزونه به راحتی نصب و در داشبورد وردپرس قابل دسترس هستند .

 

اطلاعات بیشتر

وب سایت اختصاصی بادی پرس برای دریافت مستندات ، اطلاعات و پشتیبانی های این افزونه ارزشمند است .

 

زبان ها

افزونه buddypress به بیشتر زبان های مطرح دنیا از جمله زبان فارسی ترجمه شده است برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید .

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید