مقایسه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین پلاگین فایروال(دیواره آتش) وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ پلاگین های فایروال وردپرس از وب سایت شما در برابر هک، نیروی بی رحمانه و حملات انکار سرویس (DDoS) محافظت می کند . در این مقاله، ما بهترین پلاگین های فایروال وردپرس را مقایسه خواهیم کرد .

پلاگین فایروال وردپرس چیست؟

پلاگین فایروال(دیواره آتش) وردپرس (همچنین به عنوان فایروال وب برنامه یا WAF شناخته می شود)، به عنوان سپر بین وب سایت شما و تمام ترافیک ورودی عمل می کند. این فایروال های وب کاربردی، ترافیک وب سایت شما را نظارت می کنند و بسیاری از تهدیدات امنیتی مشترک را قبل از رسیدن به سایت وردپرسی شما مسدود می کنند.

به غیر از بهبود قابل توجه امنیت وردپرس اغلب این فایروال های وب کاربردی وب سایت شما و همینطور عملکرد آنها را نیز افزایش می دهد .

دو نوع رایج از پلاگین فایروال وردپرس :

  • DNS Level Web Firewall

این فایروال از طریق سرورهای پروکسی ابر مسیر وبسایت را هدایت می کنند و اجازه می دهد تا آنها فقط ترافیک واقعی را به سرور وب شما ارسال کنند.

  • Application Level Firewall

افزونه های فایروال پس از رسیدن به سرور شما و قبل از بارگذاری بیشتر اسکریپت های وردپرس، ترافیک را بررسی می کنند. این روش به اندازه فایروال DNS در کاهش بار سرور محدود نیست.

ما توصیه می کنیم با استفاده از یک فایروال سطح DNS به این دلیل که آنها فوق العاده در شناسایی ترافیک وب سایت واقعی در مقابل درخواست های بد، خوب هستند.

آنها این کار را با ردیابی هزاران وب سایت، مقایسه روند، جستجوی بوت نت ها، IP های نامناسب شناخته شده و مسدود کردن ترافیک به صفحاتی که کاربران شما به طور معمول هرگز درخواست آن را انجام نمی دهند امنیت را حفظ میکنند.

فایروال وب سایت سطح DNS به طور قابل توجهی بار سرور میزبانی وردپرس را کاهش می دهد که باعث می شود بار وب سایت شما پایین بیاید.

بهترین پلاگین های فایروال وردپرس

افزونه Sucuri

مقایسه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

شرکت Sucuri امنیتی برای وب سایت های وردپرس است. که آنها فایروال سطح DNS، نفوذ و پیشگیری از خشونت، و همچنین خدمات حذف مخرب و لیست سیاه را ارائه می دهند.

تمام ترافیک وبسایت شما از طریق سرورهای Cloudproxy در هر درخواست اسکن و با ترافیک قانونی مجاز تمام درخواست های مخرب مسدود می شوند.

Sucuri همچنین عملکرد وب سایت شما را با کاهش بار سرور از طریق بهینه سازی ، ذخیره سازی، شتاب وب سایت و Anycast CDN (شامل همه ) بهبود می بخشد. این وب سایت شما را در برابر SQL Injections، XSS، RCE، RFU و تمام حملات شناخته شده محافظت می کند.

راه اندازی WAF بسیار آسان است. شما باید یک سطح DNS را به دامنه خود اضافه کنید و به جای وب سایت به Cloudroxy Sucuri اشاره کنید.

درجه: A +

افزونه Cloudflare

مقایسه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

Cloudflare برای سرویس رایگان CDN شناخته شده است که شامل حفاظت DDoS اولیه نیز می باشد. با این حال، برنامه رایگان آنها شامل فایروال نرم افزار وب نیست. برای WAF شما باید در برنامه Pro ثبت نام کنید.

Cloudflare همچنین یک فایروال سطح DNS است. به این معنی است که ترافیک از طریق شبکه شما انجام می شود. این عملکرد وب سایت را بهبود می بخشد و زمان خرابی را در صورت عدم ترافیک کاهش می دهد.

نسخه کامل افزونه تنها شامل حفاظت از DDoS در برابر حملات لایه 3 نیست . برای محافظت در مقابل حملات پیشرفته DDoS لایه 5 و 7، شما حداقل باید برنامه کاری خود را داشته باشید .

جوانب مثبت نسخه کامل Cloudflare شامل CDN ، ذخیره سازی ، و یک شبکه بزرگی از سرورها است. معایب این افزونه : اسکن امنیتی سطح استفاده ، حفاظت از نرم افزارهای مخرب ، حذف لیست سیاه ، اعلان های امنیتی و هشدارها را ارائه نمی دهد. همین طور سایت وردپرسی خود را برای تغییر فایل و سایر تهدیدات امنیتی معمول وردپرس نظارت نمی کنند .

درجه: A

افزونه SiteLock

مقایسه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

SiteLock یکی دیگر از شرکت های امنیتی وب سایت شناخته شده است که ارائه فایروال (دیواره آتش) نرم افزار وب، حفاظت DDoS، اسکن بدافزار و خدمات حذف را ارائه می دهد.

WAF SiteLock یک فایروال سطح DNS با سرویس CDN است که در همه برنامه ها برای بهبود عملکرد وب سایت شما در نظر گرفته شده است. آنها اسکن های مخرب روزانه، نظارت تغییر فایل، هشدارهای امنیتی و حذف بدافزار را ارائه می دهند.

همه برنامه ها شامل حفاظت DDoS اولیه است، در حالی که حفاظت پیشرفته DDoS به عنوان افزودنی در دسترس و آنها همچنین به مشتریان اجازه می دهند تا مهر و موم SiteLock خود را در وب سایت های خود نمایش دهند.

آنها همچنین با بسیاری از شرکت های میزبانی همکاری کرده اند تا طرح اولیه خود را به عنوان یک افزونه ارائه دهند. اگر شما Bluehost را در وبلاگ خود نصب کنید، SiteLock به عنوان افزونه نمایش داده می شود که می توانید به بسته ی میزبانی خود اضافه کنید.

با این حال، مشخص نیست که چه چیزی در آن افزونه وجود دارد و چگونه برنامه ها ارائه شده و در وب سایت رسمی SiteLock متفاوت است.

درجه: B +

افزونه Wordfence Security

مقایسه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

Wordfence یک پلاگین امنیتی محبوب وردپرس با فایروال داخلی وب سایت است. این سایت وردپرسی شما را برای نرم افزارهای مخرب، تغییرات فایل، تزریق SQL و موارد دیگر نظارت می کند. همچنین وب سایت شما را در برابر DDoS و حملات خشونت بار محافظت می کند.

Wordfence یک فایروال سطح کاربردی است یعنی این که فایروال در ترافیک بد پس از رسیدن به سرور شما فعال می شود، اما قبل از بارگذاری وب سایت شما مسدود شده است.

این کارآمدترین راه برای جلوگیری از حملات نیست. تعداد زیادی از درخواست های بد هنوز هم باعث افزایش بار سرور شما خواهند شد. از آنجا که این یک فایروال سطح کاربردی است، وردپرس با یک شبکه تحویل محتوا (CDN) عرضه نمی شود.

Wordfence همراه با اسکن های امنیتی بر اساس تقاضا و همچنین اسکن برنامه ریزی شده است. همچنین اجازه می دهد تا به صورت دستی ترافیک را نظارت کنید و مستقیما از ناحیه مدیریت وردپرس جلوگیری کنید.

درجه: B

افزونه BulletProof Security

مقایسه بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

امنیت BulletProof یک پلاگین امنیتی محبوب وردپرس است. این نرم افزار دارای یک فایروال داخلی، امنیت ورود، تهیه پشتیبان دیتابیس، حالت نگهداری و چندین ترفند امنیتی برای محافظت از وب سایت شما می باشد.

امنیت BulletProof تجربه کاربری خوبی را ارائه نمی دهد و بسیاری از مبتدیان ممکن است دشوار درک کنند که چه کاری باید انجام شود. این با یک تنظیم به طور خودکار فایل های .htaccess وردپرس شما را به روز می کند و امکان محافظت از فایروال را فراهم می کند.

این اسکنر فایل برای بررسی کدهای مخرب در وب سایت شما وجود ندارد. نسخه پرداخت شده از افزونه ویژگی های اضافی برای نظارت بر نفوذ و فایل های مخرب در پوشه آپلود وردپرس ارائه می دهد.

درجه: C

نتیجه

پس از مقایسه دقیق این پلاگین های فایروال محبوب وردپرس، ما معتقدیم که Sucuri بدون شک بهترین محافظت فایروال است که می توانید برای سایت وردپرس خود دریافت کنید.

این افزونه بهترین فایروال سطح DNS است که با جامع ترین ویژگی های امنیتی است که به شما آرامش کامل می دهد. در بالای آن، عملکردی که شما از CDN خود دریافت می کنید بسیار چشمگیر است.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن پلاگین فایروال وردپرس برای وب سایت تان کمک کند.

موفق باشید…

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید