بپرس بیوتی تم

داشتن یک صفحه خصوصی و سئو

چندین نوع از صفحات وجود دارد که شما انتظار دارید در بیشتر وب سایت ها آن ها را پیدا کنید: به عنوان مثال یک صفحه اصلی، یک صفحه تماس یا یک صفحه درباره ما. در این پرسش بیوتی تم، من قصد دارم نوع دیگری از صفحات را مورد بحث و بررسی قرار دهم: صفحه حریم خصوصی. که صفحه ای است که در آن شما سیاست های حریم خصوصی خود را قرار می دهید، برای مثال به بازدیدکنندگان شما اجازه می دهد، چگونگی اداره و مدیریت اطلاعاتشان را بررسی کنند. هر وبسایتی نیازی به چنین صفحه ای ندارد، اما درباره صفحات حریم خصوصی و سئو SEO ؟ آیا داشتن یک صفحه حریم شخصی در سایت شما مزیت دارد؟ بخوانید تا متوجه شوید!

علیرضا محمودی یک ایمیل با سوال زیر برایمان فرستاد:

من شنیده ام که داشتن یک صفحه حریم خصوصی (یا عدم داشتن آن) یک عامل بزرگ در SEO است و یا بوده و برای گوگل مهم است. آیا هنوز هم همینطور است؟

صفحات حریم خصوصی و سئو SEO ؟

بنابراین، داشتن یا عدم داشتن یک صفحه حریم خصوصی در سایت شما بر روی SEO تاثیر می گذارد؟

“خب، تا آنجا که من می دانم، این فقط یک عامل برای نمره کیفیت AdWords بود، نه برای خود سئو SEO. بنابراین داشتن یا نداشتن صفحه حریم خصوصی وقتی که شما در AdWords تبلیغ می کنید حائز اهمیت است و نه در SEO.

در عین حال داشتن یک صفحه حریم خصوصی در سایت شما، باعث می شود حرفه ای تر بنظر برسید، که البته اگر شما چیزی را به فروش می رسانید می تواند کمکی برای شما باشد. بنابراین، من می گویم، آن صفحه را ایجاد کنید، در مورد آنچه که باید در آن قرار دهید فکر کنید، در مورد چگونگی برخورد با حریم خصوصی بازدید کنندگان و مشتریان خود فکر کنید. اینها را درآن صفحه قرار دهید، و آن را به جهان نشان دهید: این همیشه یک چیز خوب است.

موفق باشید!”

بپرس بیوتی تم

در مجموعه ی “بپرس بیوتی تم” ما سوالات متداول SEO از خوانندگان خود را پاسخ می دهیم. سوالی مربوط به SEO دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ایمیلی به butteams@gmail.com. ارسال کنید.

(توجه: لطفا ابتدا مقالات سئوی ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است در آنجا وجود داشته باشد! برای پرسش های فوری،لطفا از طریق پشتیبانی آنلاین یا از صفحه تماس با ما اقدام کنید.)

 

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید