SEO برای کسب و کار مد

بررسی بپرس بیوتی تم

SEO برای کسب و کار مد

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک در صنعت مد و طراحی داخلی، اطمینان از اینکه بازدید کنندگان در حال شناخت کار و سبک شما هستند اهمیت بسزایی دارد. اما هنگامی که بحث ساخت یا بهبود سایت سئو SEO تان می شود، برخی جنبه های دیگر نیز باید مورد توجه قرار گیرند. این مورد مطالعه بروی سایت بی دیواین bedivine.com.au تمرکز دارد، یک نمونه عالی از یک سایت بصری زیبا که نیاز به برخی از کوچکترین نکات پایانی سئو SEO دارد!

بهینه سازی صفحه اصلی

اولین احساس و تاثیر  من از صفحه اصلی، “تصویر جذاب و بصری جالب است، اما بقیه کجاست؟” خوشبختانه، یک فلش کوچک وجود دارد و زمانی که شما به سمت پایین حرکت می کنید نشان می دهد، چیزهای بیشتری وجود دارد. اما باید بگویم که داشتن قسمت های مهم و اصلی محتوای تان در پایین صفحه می تواند باعث شود برخی از بازدید کنندگان که برای پایین رفتن تنبل هستند را از دست بدهید. وقتی محتویات زیر تصویر را می بینم، خسته و سردرگم میشم. لایه و طرح بندی تا حدودی شلوغ و نامرتب است.  زیرا تمام متن در مرکز قرار گرفته است و ترکیبی از بولد، ایتالیک، و فونت های مختلف استفاده می شود. که خیلی دعوت کننده و یا جذب کننده نیست.

فراخوانی برای اقدام

یکی از چیزهای مهمی که در صفحه اصلی (و همچنین در صفحات دیگر) گم شده است، فراخوانی برای اقدام است. هیچ دکمه ای وجود ندارد که بازدیدکنندگان بتوانند بر روی آن کلیک کنند تا چیزی در این سایت دریافت کنند. در این مورد، شما ممکن است بخواهید بی دیواین را به عنوان طراح استایل، طراحی داخلی یا مد  استخدام کنید. در حالی که گزینه های مختلفی برای همه خدمات ارائه شده بی دیواین وجود دارد، هیچ یک از آنها دارای یک هدف واضح، مثلا دکمه “با من تماس بگیرید” نیستند. همین مساله برای صفحه اصلی نیز وجود دارد، از بازدیدکنندگان دعوت به عمل یا اقدام  نمی کنند. اهمیت توصیف آنچه را که شما می توانید به مشتریان بالقوه ارائه دهید و ترکیب نوع نگاه و احساس شما را درک می کنم. اما این بدان معنا نیست که شما نباید با قادر ساختن بازدیدکنندگانتان برای تماس راحت با شما، آنها را در سایت خود هدایت کنید.

منو

یک منو بخش ارزشمندی از سایت شما است تا به بازدیدکنندگان کمک کند تا به مهمترین صفحات سایت شما حرکت کنند. در این مورد، منو روشن و واضح است و بر تمام جنبه های مهم دیواین تمرکز دارد. بسیار عالی است! با این حال، اندکی عجیب است که علاوه بر نوار منوی بالا، یک نوار منوی پایین سمت چپ در صفحه اصلی نیز وجود دارد.

این کار هیچ هدف و اهمیتی ندارد، به ویژه از آنجا که نوار منوی بالای صفحه چسبنده است. این منو دوم تنها باعث اختلال می شود و بنابراین باید حذف شود.

قطعات خراب

اطمینان حاصل کنید که همه قسمت های سایت شما کار می کند و به طور مرتب بررسی کنید که آیا این هنوز مورد دارد یا نه. در BeDivine من برخی از پیوندهای شکسته به نمونه کارها را مشاهده کردم و فید Instagram  نیز کار نمی کرد (همانطور که در تصویر بالا دیده می شود). این ها چیزهایی هستند که تجربه کاربر را کاهش می دهند و باعث می شود افراد را در سایت علاقه خود را از دست بدهند.

موبایل پسند

واقعا نمی توان اهمیت موبایل را به اندازه کافی تاکید کرد: در سال 2018، جستجو به شدت به دلیل برنامه های گوگل برای اولویت بندی نسخه موبایل سایت ها تغییر خواهد کرد. این به این معنی است که نسخه موبایل سایت شما در تعیین رتبه بندی، جلودار می شود. بنابراین، اگر موبایل سایت شما هنوز آماده نشده باشد، برای رفع این موضوع به دنبال چاره باشید! در مورد BeDivine، برخی از بهینه سازی های موبایل کاملا مفید خواهد بود. هنگام باز کردن صفحه اصلی در تلفن همراه خود، همه چیزی مه میبینم حروف بزرگی هستند که صفحه را پر کرده اند. و اگر من به اندازه کافی صبور باشم که تمام صفحه را به پایین حرکت کنم، آنها در نهایت به کلمه “Be Devine ” می رسند. این مساله مشکل را نشان می دهد؛ محتوا خیلی در پایین صفحه قرار دارد و ممکن است بازدید کننده هیچگاه به آن دست نخواهد یافت.

SEO محلی

یک سوال که در پایان بررسی بی پاسخ مانده این است که آیا این سایت باید برای SEO محلی بهینه شود یا خیر؟ که من قطعا این را توصیه خواهم کرد. خدماتی که BeDivine ارائه می دهد احتمالا به یک منطقه خاص متصل است، که در حال حاضر به طور واضح در سایت ذکر نشده است. بهینه سازی برای یک منطقه خاص می تواند مزایای زیادی در نتایج جستجو به همراه داشته باشد. بنابراین باید یک حساب کاربری Google My Business ایجاد کنید و کسب و کارتان را ثبت کنید. David Mihm ،  کارشناس جستجوی محلی، مجموعه ای از پست های وبلاگ را برای ما راجع به بهینه سازی محلی نوشت. ما همچنین یک پلاگین SEO محلی داریم که به شما برای بهینه سازی محلی کمک می کند. از آنجایی که خدمات BeDivine یک منبع درآمد هستند، افزایش میزان ترافیک تا حد امکان در سایت شان، برای افزایش میزان تبدیل و تغییر، برای آنها مطلوب است .

نتیجه گیری

به طور کلی، من فکر می کنم که BeDivine یک سایت با پتانسیل بسیار بالا است! آنها کارهای بسیاری را به صورت درست انجام می دهند. مانند تحریک احساس کار و تجارتشاتن و منو خوب. با تغییر برخی از چیزهای نسبتا کوچک در سایت شان، آنها می توانند حتی نتایج بهتری  را بدست آورند. این امر منجر به ترکیب بسیار خوبی از نمایش سرویسهایی که به مشتریان خود ارائه می دهد و یک سایت قابل استفاده می باشد!

 

خیلی مهم است بدانیم دیدگاه شما راجع به این مطلب چیست؟

avatar
  Subscribe  
Notify of