این که آیا شما یک مربی شخصی هستید، یک باشگاه ورزشی، کلاس های خود را ارائه می دهید، یا یک مرکز تمرین ورزشی دارید، داشتن وب سایت تناسب اندام موثر برای کسب و کار شما بسیار مهم است. یک وب سایت موفق خدمات شما را ارتقا خواهد داد، اجازه خواهد داد به طور مداوم با مشتریان فعلی ارتباط برقرار کنید و در نهایت درآمد خود را افزایش دهید.

از جمله ویژگی های سایت تناسب اندام ، اهمیت، درباره، مشتریان و صفحه تماس است که در نظر می گیریم. در این مقاله درباره تقویم آنلاین، امکانات رزرو و پرداخت، و همچنین نحوه هدایت، بهبود SEO و کسب درآمد از سایت بحث خواهیم کرد. “میتوانید از طریق وب سایت مناسب برای تناسب اندام روشی متفاوت در بهبود کسب و کارتان ایجاد نمائید.” پس بیایید شروع کنیم.

سایت تناسب اندام شما باید شامل یک صفحه درباره شما داشته باشد.

از این طریق مهارت ها، تجربه ها و مدارکتان را مشخص کنید و به مخاطبان خود نشان دهید که در کارهایی که شما انجام می دهید بسیار واجد شرایط هستید. در صورت امکان، اطلاعات را برجسته کنید تا خواندن آن آسان باشد و خواننده با نوشته شما ارتباط برقرار کند.

سعی کنید در مورد خدماتی که شما ارائه می دهید و آنچه را که می توانید برای آنها انجام دهید در سایت بیان کنید. شاید بد نباشد با دیدن تصاویری از قبل و بعد همکاری شما با مشتریان پیشینتان که بیان کند همکاری با شما می تواند برای آنها مفید باشد.

عکس های خود را در حال ورزش و یا کار با مشتریان اضافه کنید. شما باید خود را به عنوان دوست و واجد شرایط نشان دهید، بنابراین تصاویر را بر اساس آن انتخاب کنید. اگر در حال ارتقاء یک مرکز ورزشی یا تناسب اندام هستید، تصاویر اتاق ها، تجهیزات و کلاس ها را در عمل نشان دهید.

گواهی‌های خود را نشان دهید

 

به اشتراک گذاشتن توصیفات از مشتریانی که با آنها کار کرده اید یا کسانی که در کلاس های شما شرکت کرده‌اند، یک روش عالی برای نشان دادن تجربه شما در زمینه تناسب اندام است. مشتریان بالقوه می خواهند بدانند دیگران چه فکر می کنند، آیا سرگرم کننده، الهام بخش و شادی‌آور هستید.هر چه بیشتر از داستانهای موفقیت آمیز مردم بشنوند، بیشتر احتمال دارد آنها سعی کنند خدمات شما را بکار برند.

بهترین گزارشات را در یک صفحه گواهی قرار دهید. عکس‌ها یا حتی فیلم های ویدئویی از کسانی که درباره تجربه کمک گرفتن از شما سخن می گویند آماده کرده و در سایت قرار دهید. هرچه که گواهی‌ها معتبر تر و مثبت تر باشد، مشتریان بیشتر علاقه مند به همکاری با شما خواهد شد.

یک صفحه تماس بیفزایید

صفحه تماس واضح و آسان برای استفاده مشتریان احتمالی در راستای تشویق آنها ضروری است. Gravity Forms یک پلاگین نسخه اصلی است که به شما امکان می دهد فرمهای حیرت انگیز و بسیار کاربر پسند را به سایت تناسب اندام خود اضافه کنید.

گرویتی فرم‌ها را می توان سفارشی کرد، که به شما این امکان را می دهد تا زمینه‌های خود را به فرم تماس تان اضافه کنید. زمینه‌های اضافی به شما اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد افراد پیدا کنید. به عنوان مثال، خدماتی که آنها علاقه‌مند هستند دریافت کنند و یا امیدوارند به چه اهدافی دست پیدا کنند. این می تواند برای یک مرکز تناسب اندام که خدمات و برنامه‌های متعددی را ارائه می کند، مفید باشد.

از یک سامانه نام‌نویسی و سالنامه آنلاین بهره برید

 

یک سایت تناسب اندام موفق به تقویم آنلاین و سیستم رزرو که در بخش امکانات پرداخت ساخته شده‌است، نیاز دارد. این به مشتریان شما اجازه می دهد تا ببینید کدام کلاس ها را در دسترس دارند و همه آنها را در سایت شما رزرو کرده و پرداخت کنند. این راه سریع و آسان برای ثبت نام باید به افزایش درآمد شما و همچنین جذب در کلاس کمک کند.

تقویم رزرو WP یک راه حل عالی است که به شما کمک می کند یک رزرو آنلاین موثر و سیستم رزرو برای سایت تناسب اندام خود را ایجاد کنید. این افزونه بسیار ساده و برای راه اندازی آسان است. همینطور به شما امکان کنترل ویژگی های تقویم، گزینه های رزرو، دروازه های پرداخت، و دیگر کاربردها را می دهد.

تمرکز بر نسل راهبر

 

نسل راهبر، یکی از جنبه های مهم هر وب سایت وردپرسی است. با این حال، به ویژه در مورد یک سایت تناسب اندام که به طور مداوم به بازار برای مشتریان جدید بوده، مهم است. تمرکز بر رشد لیست ایمیل شما و دنبال کردن رسانه های اجتمائی، هنگامی که بازدید کنندگان سایت خود را ترک کرده اند، شما می توانید با ارائه خدمات خود به آنها ادامه دهید.

گرداوری ایمیل در سایت

 

فرم های انتخابی خود را به ستون های فرعی ستون سلام در بالای صفحات سایت خود اضافه کنید تا مخاطبان خود را برای ثبت نام در خبرنامه های سایت تشویق کنید. پنجره پیام خداحافظی نیز می تواند بازدیدکننده معمولی را به یک کاربر تبدیل کند.

شبکه اجتماعی

مخاطبان شما به احتمال زیاد بیشتر تمایل دارند در رسانه های اجتماعی به شما بپیوندند تا از یک آدرس ایمیل. بنابراین، ارتقاء رسانه های اجتماعی باید یکی دیگر از تمرکز اصلی شما باشد.

به اشتراک گذاری تصاویر مربوط به تناسب اندام در اینستاگرام بسیار زیاد است، بنابراین حتما باید در اینستاگرام حضور داشته باشید.صفحه کاربری خود در اینستاگرام را در سایت وردپرس خود قرار دهید و مخاطبان خود را تشویق کنید تا فالوئر شما در اینستاگرام شوند.

یک وبلاگ داشته باشید

زمینه تناسب اندام بسیار رقابتی و ضروری است که سایت شما از عوام جدا شود. نوشتن وبلاگ یک راه عالی برای جذب مشتریان جدید است و همچنان همبستگی با مشتریان فعلی در حوزه آنلاین است.

بروزرسانی مداوم وبلاگ به بهبود رتبه بندی شما در گوگل کمک خواهد کرد. این باید به افزایش بازدید مشتریان بالقوه از سایت شما منجر شود. یک وبلاگ تعاملی همچنین به ایجاد جامعه خوانندگان همفکر در سایت شما کمک خواهد کرد. همچنین شما را به عنوان یک مقام معتبر در این زمینه تعیین می کند.

فروش محصولات دیچیتالی

امروزه بسیاری از افراد که زندگی شلوغ و پرمشغله‌ای دارند، برنامه های تناسب اندام که می توانند در خانه تکمیل شوند بسیار محبوب هستند. ایجاد راهنماهای آنلاین و فیلم برنامه‌های تناسب اندام برای فروش می تواند یک کسب و کار سودآور باشد.

دانلود ساده دیجیتالی

Easy Digital Downloads یک پلاگین freemium وردپرس است که می تواند وب سایت وردپرس شما را به فروشگاه eCommerce برای دریافت دیجیتال تبدیل کند. مشتریان می توانند محصولات دیجیتال خود را بر روی سایت جستجو، خریداری و پرداخت کنند و با افزونه های متعدد، Easy Digital Download مناسب نیازهای وب سایت تناسب اندام شما است.

ممبرپرس

 

راه دیگری برای فروش محصولات دیجیتال این است که یک سایت عضوشدن یا یک دروازه در وب سایت خود ایجاد کنید و آنگاه قفل را از تمام برنامه های تناسب اندام برتر، ورزش ها، برنامه های تغذیه سالم و موارد دیگر بردارید. سپس مخاطبان خود را برای دسترسی به این مطالب مخفی آزاد بگذارید.

MemberPress یک پلاگین نسخه اصلی ِوردپرس است که به شما اجازه می دهد تمام یا برخی از وب سایت خود را به یک سایت عضوشدن، تبدیل کنید. از محتوا پرداخت شده خود محافظت کنید و کسانی که تنها برای یکبار به سایت شما سرمی زنند را به یک مشتری تکراری تبدیل کنید. این در کنار جذب مشتریان جدید، یک راه عالی برای کسب درآمد از سایت تناسب اندام است.

یک فروشگاه تجارت الکترونیک بسازید

 

ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیکی راه دیگری برای درآمدسازی از سایت تناسب اندام است. توجه داشته باشید که باید وسایل مرتبط با رشته خود را بفروشید. به عنوان مثال، لباس های ورزشی، تجهیزات ورزشگاه، و یا مکمل های غذایی. اگر محصولات شما با خدمات ارائه شده شما مطابقت داشته باشد، مشتریان تناسب اندام شما به زودی به مصرف کنندگان آنلاین شما تبدیل خواهند شد و برعکس.

WooCommerce محبوب ترین و کاربردی‌ترین پلاگین تجارت الکترونیک برای وب سایت های وردپرس است. این یکی دیگر از راه‌حل‌های freemium است، که می تواند به صورت رایگان دانلود و به روز رسانی شود. ایجاد صفحات محصول حیرت انگیز، اضافه کردن یک پرداخت و ارائه دهنده پرداخت، و خیلی چیزهای دیگر از کارهاییست که این افزونه انجام می‌دهد.

واپسین گفته‌ها درباره سایت تناسب اندام

اگر به دنبال قالب شایسته برای سایت تناسب اندام از نوعی زیبا و شیک و یا قالب ورزشی هستید، از مجموعه ما از 30+ قالب جالب برای تناسب اندام وردپرس و یا 20 قالب بهترین وردپرس استفاده کنید. انتخاب یکی از این قالب‌های ساخته شده برای این هدف کاملا تضمین می کند وب سایت شما به خوبی بهینه سازی شده و دارای تمام ویژگی های ضروری برای ایجاد یک سایت تناسب اندام موفق خواهد بود. همیشه قالبی را انتخاب کنید که به بهترین شیوه، کار شما را منعکس کند و به شما کمک کند به راحتی خدمات خود را ارتقا دهید. موفق باشید!

فکر می‌کنید چه ویژگیهایی برای یک سایت تناسب اندام ضروری است؟ لطفا افکار خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید …

 

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید