جستجوگرمحتوا یکی از جنبه های اصلی استراتژی جستجوگرها است. بدون محتوا، رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو غیر ممکن است. بنابراین، برای نوشتن و ساخت محتوای کیفی ضروری است! این راهنمای نهایی مهمترین موضوعات را برای جستجوگرهای محتوا پوشش میدهد.

 • جستجوگر محتوا چیست؟
 • تحقیق کلید واژه
 • تحقیق کلمه کلیدی چیست؟
 • چرا تحقیق کلمه کلیدی برای جستجوگر محتوا اهمیت دارد؟
 • برخی از اصطلاحاتی که ما در تحقیق کلمه کلیدی استفاده می کنیم
 • چند کلمه کلیدی؟
 • ابتدا یا انتها؟
 • ابزارهایی که می توانید استفاده کنید
 • سازگاری با استراتژی کلمه کلیدی شما
 • ساختار سایت
 • چرا ساختار سایت برای جستجوگرمحتوا مهم است؟
 • ساختار ایده آل سایت
 • نکته های عملی در مورد بهبود ساختار سایت
 • کپی رایتینگ
 • کپی رایتینگ با ایده اصلی شروع می شود
 • کپی رایتینگ نیاز به محتوای قابل خواندن دارد
 • محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود
 • نتیجه گیری در جستجوگرمحتوا

جستجوگرچیست؟

محتوای جستجوگرشامل تمام جنبه هایی است که باید با نوشتن و ایجاد محتوا در وب سایت شما انجام شود. سه موضوع اصلی وجود دارد که باید برای تولید محتویاتی که وب سایت شما را رتبه بندی می کند، در نظر داشته باشید : استراتژی کلمه کلیدی، ساختار سایت و کپی رایتینگ.

محتوای جستجوگربسیار مهم است، زیرا موتورهای جستجو مانند گوگل، متن را می خوانند. آنها تصمیم می گیرند که آیا سایت شما در صفحه نتایج آنها بر اساس کلمات کلیدی رتبه بندی خواهد شد یا خیر. البته، وب سایت شما باید دارای طراحی عالی، با یک رابط کاربری عالی باشد. و تمام کارهای فنی که سایت شما را در گوگل رتبه بندی می کند نیز باید پوشش داده شود. اما بدون محتوا، سایت شما شانسی در موتورهای جستجو ندارد.

تحقیق کلید واژه

تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

تحقیق کلمه کلیدی می تواند به عنوان فعالیتی تعریف شود که شما انجام می دهید تا به لیستی گسترده از کلمات کلیدی که می خواهید بر اساس آنها رتبه بندی کنید، برسید. هر استراتژی جستجوگرمحتوا باید با تحقیقات کلمات کلیدی شروع شود. اگر میخواهید ترافیک ایجاد کنید، باید بدانید مخاطب شما چه چیزی را جستجو میکند. تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا کشف کنید که بر اساس چه چیزی باید رتبه بندی شوید یا برای رتبه بندی هدف قرار داده اید.

به نظر ما، تحقیق کلمه کلیدی سه مرحله دارد:

اول، مأموریت کسب و کارتان را بنویسید؛

بعد، لیستی از تمام کلمات کلیدی که می خواهید بر اساس آن پیدا شوید را ایجاد کنید ؛

سرانجام، شما صفحات فرود را برای همه این کلمات کلیدی ایجاد کنید.

در فصل بعد این سه مرحله را با جزئیات بیشتری برای شما شرح می دهیم.

اگر شما تحقیق کلمه کلیدی خود را درست انجام دهید، باید یک مروری واضح از عبارت هایی که مردم استفاده می کنند و عبارت هایی که می خواهید صفحات سایت شما بر اساس آنها پیدا شوند، داشته باشید. این مرور به عنوان یک راهنما برای نوشتن مطالب در وب سایت شما عمل می کند.

چرا تحقیق کلمه کلیدی برای محتوای جستجوگراهمیت دارد؟

تحقیقات کلیدی مناسب، مشخص می کند که مخاطبان شما چه عبارت های جستجویی را استفاده می کنند. این کار، امری ضروری است در Yoast، ما به طور مرتب با مشتریانی برخورد می کنیم که مجموعه ای خاص از کلماتی دارند که هنگام ارجاع دادن محصولاتشان استفاده می کنند، در حالی که کاربران آنها از مجموعه ای کاملا متفاوت از کلمات استفاده می کنند. بهینه سازی محتوا برای کلماتی که مردم استفاده نمی کنند منطقی نیست. انجام تحقیقات کلیدی مناسب اطمینان حاصل می کند که شما از کلمات مورد استفاده مخاطبان خود استفاده می کنید و در نتیجه تمام تلاش شما برای بهینه سازی وب سایت تان را ارزشمند می کند.

برخی از اصطلاحات ما که در تحقیق کلمه کلیدی استفاده می شود

کلمات و عبارت های کلیدی

ما تمایل داریم از واژه ” کلمه کلیدی ” در همه زمان ها استفاده کنیم، اما لزوما به معنی آن نیست که فقط یک کلمه باشد. “WordPress SEO” یک کلمه کلیدی است، همانطور که “plugin Google Analytics” یک کلمه کلیدی است. بنابراین شما می توانید کلمات کلیدی حاوی چندین کلمه داشته باشید!

کلمات کلیدی طولانی

هرچه عبارت های جستجو، طولانی تر (و دقیق تر) باشند، رتبه بندی برای این عبارت نیز ساده تر خواهد بود. کلمات کلیدی که مشخص تر هستند (و اغلب طولانی تر) معمولا به عنوان کلمات کلیدی طولانی در نظر گرفته می شوند. کلمات کلیدی طولانی، خاص تر و کمتر هستند. آنها تمرکز بیشتری بر یک طاقچه دارند.

چند کلمه کلیدی؟

دادن تعداد دقیق کلمات کلیدی که باید روی آن ها تمرکز داشته باشید، بسیار دشوار است. و سپس دوباره، بسیار ساده است. شما فقط باید تعدد زیادی کلمه کلیدی داشته باشید، به همان مقدار که برای شما امکان پذیر ‍‍‍ است. بیشتر از 1000 کلمه کلیدی احتمالا بیشتر از چیزی است که شما می توانید اداره کنید.

حتی اگر شما یک کسب و کار کوچک منطقی هستید، احتمالا با چند صد کلمه کلیدی، کار شما به پایان خواهد رسید. اما شما مجبور نیستید صفحاتی را برای همه آنها بلافاصله ایجاد کنید. یک نکته عالی در مورد داشتن یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس این است که شما می توانید به تدریج محتوا را اضافه کنید. فکر کنید که مایلید برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی شوید و کدام کلمات کلیدی آنقدر مهم نیستند (هنوز). تعیین کنید اولویت های شما چه هستند و ایجاد محتوای خود را برنامه ریزی کنید.

ابتدا یا انتها؟

طبقه بندی کلمات کلیدی شما ضروری است. بعضی از کلمات کلیدی بسیار رایج و رقابتی هستند (ابتدا)، در حالی که باقی کلمات کلیدی طولانی هستند. تصمیم بگیرید که کدام کلمات کلیدی، ضروری ترین کلمات کلیدی سطح بالا هستند، آنهایی که ترافیک کافی برای کسب و کار شما را تولید می کنند و برای کسب و کار شما مناسب هستند. شما فقط باید تعداد اندکی از این کلمات کلیدی کلی برای کسب و کارتان داشته باشید. بقیه ی کلمات کلیدی محدود شده اند تا بیشتر در انتها باشند. در فصل بعد، ما اطلاعات دقیق تری در خصوص کلمات کلیدی طولانی (و اهمیت این کلمات کلیدی) را ارائه خواهیم داد.

محتوایی که بر رایج ترین کلمات کلیدی تمرکز می کند باید در صفحات بالاترین سطح در وب سایت شما (صفحه اصلی و صفحات سطح زیر صفحه اصلی شما) باشد. محتوایی که روی کلمات کلیدی طولانی تمرکز می کند، باید بیشتر در انتهای وب سایت شما باشد.

ابزارهایی که می توانید استفاده کنید

چندین ابزار رایگان وجود دارد که به شما در تحقیق کلمات کلیدی کمک می کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ابزارهای عملی پیدا کنید، مقاله ما درباره ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی را بررسی کنید.

سازگاری با استراتژی کلمه کلیدی شما

استراتژی کلمه کلیدی شما استاتیک نیست و باید در کنار شرکت یا وب سایت شما تغییر کند و تکامل یابد. باید با شما تکامل و رشد کند. اگر اینطور نیست، شما این کار اشتباه انجام می دهید.

شما باید در بالای تغییرات در شرکت باشید و به طور همزمان استراتژی خود را تطبیق دهید. اگر فروشگاه آنلاین شما شروع به فروش محصولات جدیدی می کند، لیست خود را با کلمات کلیدی بیشتری گسترش دهید. اگر شما بازارهای جدیدی را هدف قرار می دهید، ضروری است که کلمات کلیدی شما در این بازارهای جدید نیز هدف قرار می گیرند.

چندین استراترژی کلمات کلیدی برای اتخاذ وجود دارد. یکی از آنها شروع به تلاش برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی طولانی و پس از آن هدف قرار دادن کلمات کلیدی عمومی تر و کلی تر است. اما شما همچنین می توانید پس از تمرکز روی کلمات کلیدی کلی، کلمات کلیدی طولانی بیشتری رتا هدف قرار دهید. شما می توانید فعالیت های طاقچه بیشتری را دنبال کنید و یا رویکرد خود را گسترش دهید و محتوای بیشتری را روی چیزهای مختلف اضافه کنید. و شما می توانید هر دو را در همان زمان انجام دهید.

ساختار سایت

جنبه دوم مهم جستجوگر محتوا، ساختار سایت شما است. ابتدا توضیح خواهم داد که چرا ساختار سایت بسیار مهم است. سپس، به شما نشان می دهم که ساختار ایده آل سایت چگونه به نظر می رسد. و نکاتی را به شما ارائه خواهم کرد که چگونه (سریعا) ساختار سایت خود را بدون مختل کردن کامل هسته وبسایت خود بهبود بخشید ؟

چرا ساختار سایت برای جستجوگرمحتوا مهم است؟

به نظر ما، دو دلیل اصلی وجود دارد که ساختار سایت، یک عامل مهم رتبه بندی است:

1 ساختار مناسب و معقول تضمین می کند گوگل “سایت شما را” درک کند

نحوه ساختار سایت شما، به گوگل سرنخ های مهمی می دهد که مهم ترین محتوا را در کجا پیدا کند. ساختار سایت شما تعیین می کند که آیا یک موتور جستجوگر می فهمد که سایت شما در چه موردی است یا نه و اینکه چقدر آسان و راحت محتوای مربوط به هدف و قصد سایت شما را پیدا و بهرست بندی می کند. بنابراین یک ساختار سایت خوب به رتبه بندی بالاتر در گوگل منجر می شود.

با ایجاد چنین ساختاری، می توانید از محتویات موجود که لینک ها و پیوندهایی را برای کمک به رتبه بندی سایر صفحات جذب کرده است، استفاده کنید. ساختار سایت شما به گسترش برخی از این لینک ها به صفحات دیگر در سایت شما کمک خواهد کرد. در یک سایت تجاری، این بدان معنی است که شما می توانید محتوای با کیفیتی را استفاده کنید که برای رتبه بندی موتورهای جستجو از صفحات فروش خود نوشته اید.

2 یک ساختار مناسب و معقول تضمین می کند که شما با محتوای خود رقابت نکنید

شما احتمالا در وب سایت خود مقالات متعددی در مورد موضوعات مشابه دارید. در Yoast، ما درباره جستجوگرمی نویسیم. اگر هشت مقاله درباره جستجوگرها بنویسیم، گوگل نمی داند کدام یک از این مقاله ها، مهم ترین مقاله است. اگر ما این موضوع را با ساختار سایت مان روشن نکردیم، ما با مقالات خودمان برای رتبه بندی بالا در Google رقابت خواهیم کرد. بنابراین، حل مشکلاتی از این قبیل، با یک ساختار مرتبط داخلی عالی باعث رتبه بندی بالاتر خواهد شد.

ساختار ایده آل سایت

در حالت ایده آل، سایت خود را مانند یک هرم می سازید. در بالای هرم صفحه اصلی شماست و در صفحه اصلی برخی از صفحات دیگر (دسته ها) هستند. این صفحات، به نوبه خود، به صفحات بیشتری اشاره دارند.

در یک استراتژی جستجوگر محتوای موثر، استراتژی کلمه کلیدی شما و نحوه ساخت سایت شما مرتبط هستند. در یک استراتژی کلمات کلیدی مناسب، شما در مورد کلمات کلیدی رایج، رقابتی و همچنین عبارت های جست و جوی طاقچه طولانی تر طاقچه فکر کرده اید. شما باید یک ساختار مشابه در ساختار سایت خود ایجاد کنید. صفحاتی که رو ی عبارت های جستجوی رایج تر تمرکز دارند، باید در بالای هرم دیده شوند، در حالیکه صفحات بهینه شده برای کلمات کلیدی طولانی تر، باید در قسمت های پایین تر ساختار سایت شما دیده شوند. این صفحات طولانی در پایین هرم باید به صورت صحیح به صفحات بالاتر در هرم پیوند داشته باشند.

راهنمایی های عملی در مورد بهبود ساختار سایت

اگر شما درباره جستجوگر محتوا جدی هستید، احتمالا یک وبسایت زنده دارید. بنابراین ممکن است کمی دیر باشد تا ساختار سایت خود را به شکل یک روش هرمی ایده آل تنظیم کنید. ناامید نشوید، کارهای زیادی هست که می توانید برای بهبود ساختار سایت و جستجوگر محتوای خود انجام دهید.

بر اساس محتوای بنیانی و اساسی تصمیم گیری کنید

شما باید تلاش خود را بر روی مقالات اساسی و بنیانی متمرکز کنید. این ها مقالاتی هستند که بیشتر به آنها افتخار می کنید، که بهترین تناسب را با ماموریت وبسایت شما دارند. این راهنمای نهایی، در واقع، یکی از اساس ها و بنیان های ما است. شما می خواهید بیشترین رتبه بندی بر اساس این مقالات باشد. آیا تا به حال فکر نکرده اید که مهمترین مقالات شما در حال حاضر کدام مقالات هستند ؟ خب، امروز شروع به فکر کردن در این مورد بکنید. این مقالات را بهترین مقالات در سایت خود بکنید. به آنها TLC اضافی داده و به طور منظم آنها را به روزرسانی کنید.

پیوند از انتها به ابتدا

هنگامی که بر اساس اصول و بنیان های دقیق خود تصمیم گرفتید، مطمئن شوید که از تمام مقالات “انتها” خود به آن اصول و بنیان ها پیوند برقرار کرده اید. به این ترتیب، به گوگل می گویید که بالاترین رتبه بندی را به کدام مقالات بدهد. تمام اصلاعات در مورد این موضوع را در مقاله ما در مورد ترکیب اصول و بنیان ها در ساختار سایت خود مطالعه کنید.

از برچسب ها استفاده کنید(اما نه خیلی زیاد)

سایت شما همچنین از اضافه کردن برچسب ها منفعت خواهد داشت. برچسب ها و طبقه بندی ها به سایت شما ساختار بیشتری خواهند داد – یا حداقل،گوگل سایت شما را بهتر درک می کند. آنها مقالات شما را در مورد موضوعات مشابه گروه بندی می کنند. با این وجود، از آن بیش از حد استفاده نکنید. بعضی از افراد از برچسب های بیشتری نسبت به نوشتن مقالات استفاده می کنند. با استفاده بیش از حد از برچسب ها، منجر به ساختار کمتر در سایت شما خواهد شد.

همیشه از محتوای تکراری اجتناب کنید

محتوای مشابه ممکن است در چندین مکان در سایت شما ظاهر شود. به عنوان یک خواننده، اهمیت نمی دهید: محتوای مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد. اما یک موتور جستجو باید چیزی را برای نمایش در نتایج جستجو انتخاب کند، زیرا نمی خواهد یک محتوای مشابه را دو بار نشان دهد.

علاوه بر این، هنگامی که سایر وب سایت ها به محصول شما پیوند دارند، احتمال این است که بعضی از آنها به اولین URL لینک داشته باشند، در حالی که دیگر وب سایت ها به URL دوم لینک می کنند. اما اگر این تکرارها همه به یک URL لینک شده باشند، شانس شما برای رتبه بندی در رتبه اول کلمه کلیدی مربوطه بسیار بالاتر خواهد بود. استانداردسازی، یک راه حل برای محتوای تکراری است. در برگه پیشرفته جستجوگر Yoast شما می توانید URL استاندارد را پیکربندی کنید.

محتوای قدیمی را حذف کنید

اگر محتوای یک صفحه قدیمی است، آن را حذف کنید! با این حال، ممکن است برخی از لینک های با ارزش به این صفحه داشته باشد. و می خواهید مطمئن شوید که از این لینک ها بهره مند می شوید، حتی اگر این صفحه دیگر وجود نداشته باشد. به همین دلیل است که باید آدرس URL را تغییر دهید.

تغییر آدرس صفحات سخت نیست. Yoast SEO Premium plugin شما می تواند به شما برای انجام تغییر آدرس ها کمک کند. ترجیحا، URL قدیمی (301) را به صفحه یا محصولی تغییر آدرس دهید که صفحه یا محصول قدیمی یا یک صفحه مرتبط را جایگزین کرده است، اگر دیگر جایگزینی وجود نداشته باشد. که می تواند صفحه طبقه بندی محصول خاص یا، به عنوان آخرین راه حل، صفحه اصلی شما باشد. به این ترتیب صفحه (قدیمی) با ساختار سایت شما تداخل نخواهد داشت.

محتوای یتیم را حل کنید

اصطلاح “محتوای یتیم” به مقالاتی اشاره دارد که هیچ پیوند از مقالات یا پست های دیگر شما را دریافت نکرده اند. به عنوان یک نتیجه از این موضوع، پیدا کردن این مقالات توسط گوگل و کاربران سایت شما دشوار است. گوگل این نوع مطالب را کم اهمیت در نظر می گیرد. بنابراین، اگر یک مقاله برای شما مهم است، آن را برای Google (و بازدیدکنندگان خود) روشن کنید. به آن مقاله خاص از محتوای دیگر (مشابه) پیوند بزنید. در مورد محتوای یتیم و نحوه ی حل این مشکل را در مقاله ی ما درباره محتوای یتیم بیشتر مطالعه کنید.

کپی رایتینگ

جنبه سوم و نهایی یک استراتژی موفق جستجوگرمحتوا کپی رایتینگ است. شما باید متنهایی را که برای خواندن جذاب هستند بنویسید. متنهایی که باعث می شوند مخاطبان شما در وبسایت شما باقی بمانند. در همان زمان، شما می خواهید محتوای شما برای Google جذاب به نظر برسد. اما بعضی از مردم اندکی فراتر می روند و متون خود را به نحوی بهینه می کنند که خواندن آن ها وحشتناک می شود. در Yoast، ما استراتژی را پیشنهاد می کنیم که در آن شما متن خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید، بدون هیچ گونه تعهدی نسبت به اصالت ایده های شما و خوانایی متن شما.

کپی رایتینگ با یک ایده اصلی شروع می شود

اولین نیاز برای کپی رایتینگ با کیفیت بالا، نوشتن محتوای اصلی است. پست وبلاگ شما یا مقاله شما باید تازه، جدید و اصلی باشد. باید متفاوت از سایر پست های وبلاگ و مقالاتی که در حال حاضر در اینترنت است، باشد. محتوایی باشد که مردم می خواهند بخوانند.

اگر شما تحقیق کلمه کلیدی خود را درست انجام دهید، به لیستی طولانی از عبارت هایی می رسید که می خواهید بر اساس آن پیدا شوید. این فهرست می تواند به عنوان یک راهنما برای انتخاب شما عمل کند. با این وجود، یک کلمه کلیدی هنوز یک موضوع نیست. شما باید مطمئن شوید که یک ایده اصلی برای پست وبلاگ خود دارید. ایده ای که در آن کلمات کلیدی متمرکز مورد نظر، یک مکان برجسته و والا دارد.

محتوای اصلی لزوما به معنی محتوای جدید نیست. مطمئنا، اگر داستان شما کاملا جدید باشد، به طور خودکار به منزله محتوای اصل تلقی می شود. با این حال، نظر (حرفه ای) دادن در مورد یک موضوع خاص نیز به عنوان محتوای اصلی محسوب می شود. زاویه دید شما به یک داستان، محتوای شما را منحصر به فرد و اصلی می کند.

در مورد مخاطبان خود فکر کنید

اگر میخواهید محتوای اصلی بنویسید، باید درباره مخاطب خود فکر کنید. آنها چه کسانی هستند؟ چه میخواهید به مخاطبان خود بگویید؟ پیام اصلی مقاله شما چیست؟ و هدف چیست؟ می خواهید مخاطبان تان پس از خواندن مقاله شما چه کاری را انجام دهند؟ آیا می خواهید آنها را درگیر کنید، می خواهید وسایل شما را بخرند، می خواهید پست های بیشتری بخوانند؟ فکر کردن در مورد این سوالات به شما کمک خواهد کرد که به یک ایده اصلی برای پست یا مقاله خود برسید.

کپی رایتینگ نیاز به محتوای قابل خواندن دارد

نیاز دوم برای نوشتن محتوای با کیفیت بالا، نوشتن محتوای قابل خواندن است. مقاله شما باید خوب و آسان برای خواندن باشد. خوانایی برای مخاطبان و گوگل بسیار مهم است. در نهایت، مردم متن شما را می خوانند، اما گوگل نیز متون را می خواند.

اگر متن شما ساختار خوبی داشته باشد و به وضوح نوشته شده باشد، خوانندگان پیام متن شما را درک خواهند کرد. و همچنین به گوگل کمک می کند تا پیام متن شما را درک کند. اگر پیام اصلی پست شما برای گوگل واضح تر باشد، همچنین احتمال بیشتری وجود دارد که پست شما در موتورهای جستجو رتبه بندی شود.

قابلیت خواندن باید با ساختار متن، طول جمله، نوشتن پاراگرافهای واضح و خیلی چیزهای دیگر، همراه باشد. همه اصلاعات راجع به این موضوع را در اهمیت خوانایی در این پست بخوانید. برای نکات و راهنمایی های بیشتر در مورد قابلیت خواندن، می توانید پست ما را در مورد چگونگی خوانایی تر کردن مقاله بخوانید.

محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود

الزامات نهایی برای نوشتن محتوای با کیفیت بالا این است که اطمینان حاصل شود که محتوای برای موتورهای جستجو بهینه شده است. شما می خواهید محتوای شما قابل یافتن باشد. قابلیت پیدا شدن همراه با به حداکثر رساندن احتمال این است که گوگل محتویات شما را برای صفحات نتایج اتخاذ کند. اتجام این مرحله نهایی بعد از اینکه شما یک پست قابل خواندن و اصلی نوشتید حائز اهمیت است.

جستجوگرYoast می تواند به شما کمک کند متن خود را اندکی بهتر کنید. اگر مقاله خود را نوشته اید، روی ایده اصلی تمرکز کنید و قابلیت خواندن پست خود را بهینه کنید، باید به تحلیل جستجوگردر جستجوگر Yoast نیز نگاهی بیندازید.

گلوله های قرمز و نارنجی نشان می دهد که چه جنبه هایی از قابلیت پیدا کردن شما نیاز به اندکی توجه بیشتر دارند. پلاگین ما می تواند کمی بیشتر استفاده از کلمه کلیدی تمرکز شما را پیشنهاد کند. شاید شما باید آن را در پاراگراف اول یا یکی از عنوانها قرار دهید. جستجوگر Yoast به شما کمک خواهد کرد که پیش نمایش قطعه خود را نیز بهینه سازی کنید. این ترفند می تواند شانس های شما را برای اتخاذ شدن توسط موتور های جستجو بیشتر کند. درباره نحوه بهینه سازی پست خود در مقاله ما در مورد چگونگی استفاده از محتوای و تجزیه و تحلیل جستجوگر، بیشتر بخوانید.

نتیجه گیری در جستجوگرمحتوا

جستجوگرمحتوا بخش بزرگی از جستجوگرها است. و شامل تمام جنبه هایی است که باید با نوشتن و ساختار محتوا در وب سایت شما انجام شود. جستجوگرمحتوا ضروری است. Google متن را می خواند و اسکن می کند. الگوریتم گوگل رتبه بندی سایت شما را به طور گسترده ای بر اساس متن هایی که شما به گوگل ارائه می دهید، تعیین می کند. و همه ما می دانیم محتوا پادشاه است. بنابراین، شما نیاز دارید تا محتوای عالی بنویسید، روی کلمات کلیدی مناسب تمرکز کنید، و ساختار وبسایت خود را به نحوی ایجاد کنید که گوگل آن را بفهمد. کار بسیار زیادی است، اما در بلندمدت پرداخت خواهد شد.

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید