درخواست انجام پروژه با قالب

مواقعی پیش میاد که شما از قالب های آماده خوش تان می آید ولی علم استفاده از این قالب یا سفارشی سازی آن به طوری که برای کسب و کار شما مناسب باشد را ندارید. در این صورت تیــم توسعه بیوتی تم قالب مورد نظر را با توجه به خواسته هایتان سفارشی سازی می کند و به شما تحویل می دهد.

چرا سفارشی سازی قالب های آماده

با بروز شدن وردپرس و ماژول های آن ممکن است قالب هایی که به طور اختصاصی برای شما طراحی شده اند از کار بیفتند یا نیاز به هزینه مجدد جهت بروز رسانی و سازگاری قالب با ساختار توابع جدید وردپرس یا افزونه ها داشته باشند.

با توجه به اینکه قالب های آماده هر چند مدت به روز و با ماژول های جدید سازگار می شوند. محیطی بدون خطا و همیشه بروز در اختیار خواهید داشت. مهمتر اینکه دیگر نیاز به هزینه پشتیبانی برای بروز رسانی ندارید.

در ضمن شما با هزینه ای خیلی پایین تر از هزینه یک قالب اختصاصی صاحب یک قالب اختصاصی خواهید بود.

اما شاید این سوال برای شما پیش بیاد که قالب های آماده با توجه به زیبایی و کدهای مرتب و استاندارد از لحاظ برنامه نویسی دقیقا وب سایت مورد نظر شما برای پیاده سازی کسب و کارتان نیستند.

که نیاز به نگرانی نیست ما با استفاده از همین قالب های استاندارد دقیقا نیاز کسب و کار شما را فراهم می کنیم.

در نظر داشته باشید در صورت بروز رسانی قالب تغییرات انجام شده توسط تیم طراح بیوتی تم از بین نخواهند رفت و بصورت جداگانه در قالب قرار خواهند گرفت.

مراحل انجام طراحی سایت

کافیست اعمال زیر را انجام دهید:

  • انتخاب قالب مورد نظر یا نزدیک به کسب و کار شما
  • یادداشت سناریو کسب و کار
  • مشاوره با تیم طراح بیوتی تم
  • ایجاد قرار داد
  • تحویل پروژه

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید