ساخت جلوه های بصری با قالب ویدئویی

ویدیوها را می توانید با نرم افزار حرفه ای Adobe After Effects ایجاد کنید! مجموعه قابل توجهی از ابزارها و ویژگی های آن، انتخاب فیلم سازان، طراحان ویدیو و انیمیشن سازان حرفه ای و علاقه مندان است. این نرم افزار که توسط Adobe ساخته شده است، برای ایجاد انیمیشن های ویدئویی، جلوه های بصری، گرافیک متحرک و آهنگ ها ساخته شده است. فقط برای چند دقیقه تلویزیون را روشن کنید – بخش خوبی از آنچه که شما تماشا می کنید، احتمالا با After Effects ساخته شده است.

در حالی که جریان کار آن بسیار شبیه به بسیاری از نرم افزار ویرایش ویدئو موجود است و می تواند در واقع برای ویرایش ویدئو مورد استفاده قرار گیرد، آنچه که واقعا پس از بررسی اثر جدا می کند، تمرکز آن بر جلوه های بصری است. بنابراین فکر نمی کنم که این محصول مشابه با نرم افزار Premiere Pro باشد. Premiere Pro برای ویرایش مناسب است، و جدول زمانی آن به شما امکان می دهد تا با هر دو ویدیو و صوتی یکپارچه کار کنید. افتر افکت برای ترکیب خلاق، جلوه های ویژه و حرکت های گرافیکی ساخته شده است. این دو هم می توانند با هم همکاری کنند: شما می توانید ویدیو خود را با برش و اضافه کردن کلیپ ها در Premiere Pro ویرایش کنید، و سپس با استفاده از After Effects برای اضافه کردن جلوه های ویژه به قسمت های خاصی از کلیپ خود اقدام کنید. اتاق خلاقیتی است که می توانید در آن کار کنید!

با استفاده از فایل پروژه آماده افتر افکت ، و یا قالب ها (تمپلیت ها)، کار خود را با حرکت های گرافیکی و جلوه های بصری بسیار ساده تر خواهد شد. به طور خلاصه، به طور خلاصه، فایل های باز افتر افکت قابل تنظیم هستند که می توانید آن ها را با ویرایش و برچسب گذاری، سازماندهی و سفارشی سازی کنید. شما می توانید به راحتی رنگ، متن و دیگر عناصر طراحی را بدون نیاز به صرف وقت برای ایجاد جدول زمانی و افکت ها تغییر دهید. همه چیز آماده ست – شما فقط باید آن را سفارشی سازی کنید تا متناسب با پروژه شما باشد.

گوآنی یک بازار پیشرو برای قالب های آماده افتر افکت است. بهترین پروژه های آماده افتر افکت در دسته ها و موضوعات متفاوت که شامل گزینش تیم اختصاصی این مجموعه است در آرشیو وب سایت گوآنی قابل دسترس می باشد.

بهترین چیز این است که یک ایده از آنچه شما می خواهید انجام دهید، کافیست با بررسی دقیق انواع مختلف فایل ها، افکت و جلوه های مناسب برای ایجاد ویدیو خود انتخاب کنید.

شما متوجه خواهید شد که قالب های After Effects که توسط تیم گوآنی فارسی و راستچین شده اند به خوبی قابل درک، و با اسناد دقیق در مورد چگونگی استفاده از آنها قابل به کار گیری هستند. این چیزی است که باعث می شود این فایل ها به عنوان یک ابزار ارزشمند برای طراحان و تهیه کنندگان پروژه ها مفید باشند: آنها زمان زیادی را صرفه جویی می کنند.

و اگر این اولین بار است از افتر افکت استفاده می کنید، و با عناوین غنی و پیچیده از ویژگی های افتر افکت مواجه شده اید، به عنوان یک مبتدی می تواند کمی سخت به نظر میرسد. در شروع کار خود دوره ویدیویی عالی برای کمک به شما در شروع کار با After Effects خیلی تأثیر گذار است که کمک میکند تا نرم افزار افتر افکت را به طور دقیق بررسی کنید و در هنگام استفاده از آن لذت ببرید!

0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0
0 : 0