ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس با افزونه WordPress Keyword Tool

ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس با افزونه WordPress Keyword Tool

دانلود افزونه WordPress Keyword Tool | ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس | افزونه افزایش سئو وردپرس | افزونه بررسی سئو وب سایت | بهترین افزونه افزایش سئو

ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس | WordPress Keyword Tool

«سئو با انتخاب کلمه کلیدی آغاز می شود»

کلمات کلیدی همان برچسب ها نیستند، اما به انتخاب برچسب های مناسب برای ایجاد صفحات مهم در سایت شما و ایندکس (index) آن ها در گوگل کمک بسیاری خواهند کرد!

شما با خرید این افزونه، ۲ ابزار کاربردی مهم دریافت خواهید کرد.

سازگار با ووکامرس و سایر پلاگین ها مانند سئو و …

ابزار کلمات کلیدی گوگل با پشتیبانی کامل از زبان فارسی و تمام زبان های دنیا ارائه می شود.

شما با خرید از ما آخرین نسخه افزونه WordPress Keyword Tool دریافت کنید، این افزونه کاملا فارسی سازی شده و تنظیمات آن کاملا درست تنظیم شده است، شما با دریافت این افزونه از ما و نصب آن در وب سایت خود مطمئن می شوید که افزونه درست و اورجینال می باشد، اگر شما به مشکل بر خوردید می توانید از قسمت پشتیبانی به ما تیک بدهید اگر ما هم نتواستیم مشکل شما را حل کنیم هزینه شما را بر می گردانیم.

دانلود افزونه WordPress Keyword Tool - ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس - افزونه افزایش سئو وردپرس - افزونه بررسی سئو وب سایت - بهترین افزونه افزایش سئو
دانلود افزونه WordPress Keyword Tool – ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس – افزونه افزایش سئو وردپرس – افزونه بررسی سئو وب سایت – بهترین افزونه افزایش سئو

بررسی افزونه WordPress Keyword Tool

اولین بخش برای فعال کردن سئوی محصول تان این است بخش کلمات کلیدی را کامل کنید و اگر شما در اینجا کلمات نامفهوم قرار دهید سئوی محصول تان سبز نمی شود، اما اگر شما کلماتی که بیشتر در گوگل سرچ می شوند را در کلمات کلیدی قرار دهید آنگاه محصول شما بازید بیشتری می خورد، همچنین سئوی محصول تان سبز می شود.

بنابراین تمام اقداماتی که ما در رابطه با سئو انجام می دهیم بخاطر انتخاب کلمه کلیدی نامناسب ناکام می ماند.

بنابراین اگر شما می خواهید سئوی محصول تان سبز شود باید کلمات مناسب انتخاب کنید، کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس یا افزونه WordPress Keyword Tool که در سایت Codecanyon ارائه شده است، جهابزارت انتخاب کلمات کلیدی مناسب براساس کلمات پیشنهادی گوگل طراحی شده

این افزونه غیر از ارائه کلمات کلیدی مناسب سایت مان ویژگی هایی به منظور استفاده در سایر افزونه های سئو مانند yoast seo را پشتیبانی می کند. بنابراین این افزونه تمام ابزارهای لازم برای انتخاب و درج کلمات کلیدی مناسب در وبسایت شما را دارا می باشد.

آیا این افزونه تنها برای برچسب گذاری میباشد؟

خیر، شما از این افزونه می توانید در جایگاه های مختلف اضافه بکنید، از این کلمات میتوانید در مطلبتان هم به تعداد بالا استفاده نمایید تا رتبه ی بهتری کسب نمایید.

افزونه کلمات کلیدی گوگل وردپرس برای چه سایت های مناسب است؟

این افزونه برای تمامی سایت های خبری، شرکتی،وبلاگی، فروشگاهی و … مناسب می باشد.همچنین میتوانید در بخش برچسب ها، محتوا متن نوشته، برگه ، محصول و … استفاده نمایید.

پشتیبانی از فروشگاه ساز ووکامرس

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس ایجاد کرده اید، بنابراین خواهید توانست با این افزونه حرفه ای وردپرس کلمات کلیدی مهم بیشترین سرچ شده توسط مشتریان را برای محصولات تان انتخاب و در اختیار کاربران قرار دهید تا به راحتی برای افراد وب سایت شما را در متور های جستجوگر پیدا کنند.

کلمات کلیدی سئو چه کلیدواژه هایی هستند؟

کلمات کلید سئو، کلماتی هستند که در عنوان یا محتوای سایت شما قرار دارند، شما با انتخاب کلمات کلیدی به افراد اجازه می دهید سایت شما را از طریق موتورهای جستجوگر بیابند. وب سایت هایی که در هر کلمه ای در صفحه اول متورهای جستجوگر قرار دارند دارای رتبه بالایی هستند اگر شما هم می خواهید مانند آن ها باشید این مقاله را کامل بخواید.

کلمات کلیدی یکی از اصلی ترین عناصر اصول سئو می باشند.

چگونه کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنیم؟

وب سایت ها و افزونه های مختلفی برای این عمل ایجاد شده اند اما تمامی آنها در آخر یک مشکل داشته اند اما چند وقت پیش افزونه ای به نام WordPress Keyword Tool از وب سایت کد کنیون منتشر شود، که تمامی ویژگی های سئو را پشتیبانی می کند، این افزونه WordPress Keyword Tool دقیقا ابزاری همانند با سرویس های گوگل می باشد.

این افزونه به شما در انتخاب بهتر کلمات کلیدی مطالب در لحظه (بدون لود صفحه یا به جایی منتقل شدن) در همان بخش «افزودن نوشته» بهترین و پرکاربردترین کلمات کلیدی در اختیار قرار می دهد.

کلمات کلیدی چه اهمیتی دارند؟

گاهی اوقات برخی از کاربران می گویند چرا نوشته هایی که ما ایجاد می کنیم در متورهای جستوگر بالا نمی آیند، زیرا شما سئوی نوشته خود را سبز نکردید و کلمات مناسب ایجاد نکردید البته کاربران کلمات ساده را جستجو می کنند و انتخاب همچین کلماتی بسیار سخت می باشد اما برای افزونه WordPress Keyword Tool این عمل بسیار ساده می باشد.

با «ابزار کلمات کلیدی گوگل»، اولین و مهمترین قدم سئو را با وسواس بردارید.

دلیل اهمیت کلمات کلیدی یا همان keyword در چیست ؟

نکته مهم : شاید باور نکردنی باشد ولی باید بدانید که شما اگر نتوانید کلمات کلیدی را برای قالب، محصول و … خود پیدا کنید، عملا به نیازهای مشتریان پاسخ درستی نداده اید.

یعنی، مشتریان یک خواسته و نیازی داشته ولی شما بی خبر بوده اید، پس با انتخاب درست کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس، به بیشترین نیازهای موجود در بازار جواب مثبت داده اید، با سایت گوگل آنالیز (که متاسفانه برای کاربران ایرانی محدود و تحریم شده) میتوان کلماتی که کاربران بیشتر سرچ می کنند را یافت کرد. یعنی شما بدون این افزونه فقط باید حدس بزنید بیشتر کاربران بیشتر چه چیزی را سرچ می کنند.

شاید شما بگویید افزونه ای به نام گوگل کیبرد پلنر این عمل را برای ما انجام می دهد اما باید تا کنون فهمیده باشید که کلمات فارسی را پشتیبانی نمی کند.

حتی برای حدس کلمات هم باید در هربار ۷۰ دلار را بپردازید.

با ابزار کلمات کلیدی گوگل بیشتر آشنا شوید …

اگر شما این افزونه را نصب و فعال سازی کنید در کنار ویرایش نوشته خود ابزاری ایجاد می شود که شما با کلیک بر روی آن کلمات کلیدی خود را دریافت می کنید.

دانلود افزونه WordPress Keyword Tool - ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس - افزونه افزایش سئو وردپرس - افزونه بررسی سئو وب سایت - بهترین افزونه افزایش سئو
دانلود افزونه WordPress Keyword Tool – ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس – افزونه افزایش سئو وردپرس – افزونه بررسی سئو وب سایت – بهترین افزونه افزایش سئو

فقط شما باید عنوان مطلب خود را تایپ کرده و پر جستجو ترین و پرکاربردترین کلمات و عبارات گوگل را مشاهده کنید.

شما بعد از تایپ کلمات مورد نظر خود پر جستجو ترین کلمات را مشاهده می کنید، شما می توانید هر یک از آنها را برای محصول خود انتخاب نمایید.

پیشنهادهای افزونه کاملا هماهنگ با تنظیمات افزونه است، که می توانید طبق نیاز خود آن ها را تغییر بدید.

بررسی میزان چگالی کلمات کلیدی

ویژگی دیگر این افزونه بررسی کردن چگالی کلمات کلیدی هر نوشته ای که شما بخواهید می باشد، چگالی کلمات کلیدی به معتای این است که چند درصد این کلمه در متن مورد استفاده قرار گرفته است.

در قسمت چگالی شما باید کلمه ای که برای کلمات کلیدی خود انتخاب کنید را در متن نوشته خود بیشتر بکار ببرید.

درصد چگالی برای هر یک از کلمات کلید 1 تا 2 باید باشد، اگر شما این عمل را رعایت نکنید باعث می شود نوشته شما بی ثمر شود و رتبه شما در گوگل کاهش یابد.

برخی از کاربران شاید بگویند این ابزار بسیار ساده می باشد بله این ابزار نسبتا سبک تر از افزونه های دیگر می باشد اما شما با کمک این ابزار به راحتی می توانید مطالب خود را در متورهای جستجوگرها بالا بیاورید.

نمای کلی از افزونه WordPress Keyword Tool:

دانلود افزونه WordPress Keyword Tool - ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس - افزونه افزایش سئو وردپرس - افزونه بررسی سئو وب سایت - بهترین افزونه افزایش سئو
دانلود افزونه WordPress Keyword Tool – ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس – افزونه افزایش سئو وردپرس – افزونه بررسی سئو وب سایت – بهترین افزونه افزایش سئو

امکانات نسخه پریمیوم افزونه کلمات کلیدی وردپرس:

 • لیست کردن کلمات کلیدی به صورت لایو و انتخاب به صورت چک باکس
 • نمایش چگالی کلمات کلیدی در متن
 • انتخاب کلمات کلیدی به صورت لیست شده جهت استفاده در متن
 • پشتیبانی از تمامی زبان های زنده دنیا از جمله فارسی
 • فارسی شده توسط تیم گوآنی
 • پشتیبانی از تمامی دامنه های گوگل
 • کاربری آسان، محیطی آسان و سبک
 • پشتیبانی مادالعمر و بروزرسانی های رایگان
 • تست شده و بدون مشکل
 • سازگار با ووکامرس
 • به صورت ریسپانسیو
 • پشتیبانی از زبانهای مختلف
 • به صورت آجاکس
 • به صورت زنده نمایش کلمات کلیدی
 • جستجوی انبوهی از کلمات و عبارات پیشنهادی گوگل
 • امکان تنظیمات جستجوی کلمات کلیدی براساس گوگل های کشورها
 • محاسبه نسبت تکرار و یا چگالی کلمات کلیدی
 • ارائه لیست خروجی کلمات کلیدی
 • سازگار با تمامی قالب ها
 • امکان جستجوی کلمات کلیدی در محصولات ووکامرس و سایر پست تایپ ها
 • کاربرد آسان و دسترسی آسان به ابزارهای افزونه
 • امکان استفاده از خروجی افزونه در سایر افزونه های سئوی وردپرس

تاریخچه به روز رسانی های افزونه

افزونه به نسخه ۲٫۲٫۰ به روز شد.
-- جهت به روز رسانی افزونه نسخه قبلی را از سایت خود پاک کنید و نسخه جدید را نصب کنید

لیست تغییرات

v2.2.0

جدید : پشتیبانی از پست تایپ سفارشی (یعنی با تمامی افزونه های جانبی edd ، ووکامرس،نوشته،ویدئو و … کار میکند)
جدید : اضافه کردن برچسب برای تمامی پست تایپ ها کار میکند

v2.1.0
جدید : پشتیبانی از برگه ها

v2.0.1
رفع مشکل : پشتیبانی از https