لینک ساز خودکار برای سئوی محتوایی با افزونه Interlinks Manager

لینک ساز خودکار برای سئوی محتوایی با افزونه Interlinks Manager

دانلود افزونه Interlinks Manager | افزونه لینک ساز خودکار | افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی | بهبود سئوی محتوایی | بالا بردن سئوی محتوا

لینک ساز خودکار برای سئوی محتوایی | Interlinks Manager

افزونه Interlinks Manager | مدیریت لینک‌های داخلی | بهینه‌سازی لینک‌های داخلی
Interlinks Manager | بهبود سئوی محتوایی با لینک ساز خودکار

توضیحات اولیه برای معرفی افزونه Interlinks Manager

لینک های داخلی برای بالا آوردن سئوی محتوا بسیار کار می باشند، این لینک ها در مواقعی کارا می باشند که دارای ساختار مناسبی باشند، اگر شما تا به حال به این لینک ها اهمیت نمی دادید و نمی دانستید که لینک های داخلی چه فوایدی دارند و شاید بگویید دیگر نمی شود زیرا 1000 نوشته و محصول لینک های داخلی شان ویران شده است، اما افزونه مدیریت لینک‌های داخلی به شما کمک می‌کند تا به صورت خودکار این لینک‌ها را برای وب سایت وردپرسی خود تولید کنید.

اگر شما می خواهید کاربر را در صفحه فروش نگه دارید یا محصولات جدیدی را به کاربر معرفی کنید یا تبلیغات سایت تان را به آنها نمایش دهید، افزونه Interlinks Manager بهترین گزینه می باشد زیرا شما به تمامی گزینه دسترسی کامل دارید و هر کاری را به راحتی می توانید انجام دهید.

چه فایده ای این افزونه برای وب سایت مان دارد؟

لینک های داخلی یکی از معیار های بسیار مهم موتور های جستجو می باشد. این معیار باعث می شود نتایج خیلی مناسب تری نسبت به قبل در موتور های جستجو داشته باشید. افزونه Interlinks Manager یک فعالیت نسبتاً‌ وقت گیر را برای شما آسان می کند و آمار خوبی به شما می دهد.

با استفاده از افزونه مدیریت لینک های داخلی به راحتی عملیات لینک دهی آغاز می شود. شما مواردی که تمایل دارید بصورت اتوماتیک انجام شود را ایجاد می کنید و شروع به تولید محتوا می نمایید. خواهید دید که افزونه بطور خودکار لینک های از پیش تعریف شده را روی کلمات مورد نظر قرار می دهد و از این طریق سرعت موفقیت شما را چندین برابر می کند.

باید توجع داشت که این لینک‌های داخلی برای موتورهای جستجو بسیار مهم هستند.

دانلود افزونه Interlinks Manager - افزونه لینک ساز خودکار - افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی - بهبود سئوی محتوایی - بالا بردن سئوی محتوا
دانلود افزونه Interlinks Manager – افزونه لینک ساز خودکار – افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی – بهبود سئوی محتوایی – بالا بردن سئوی محتوا

فارسی سازی

این افزونه کاملا توسط تیم ما فارسی سازی شده است و بصورت پرمیوم به فروش می رسد، تمام نیازهای شما برای بررسی لینک‌ها را برطرف کرده و یک رابطه هوشمندانه را برایتان به ارمغان می‌آورد. این افزونه با ابزارهای سنجش میزان کلیک هر لینک، ایجاد لینک‌های داخلی هوشمند و ابزارهای متنوع دیگر به شما در افزایش بازدید کننده کمک بسیاری می‌کند.

تجزیه و تحلیل لینک ها

شما با نصب این افزونه بر روی سایت تان قسمتی در منوی وردپرس شما به نام منظم ایجاد شده است، این گزینه با تعداد کلیک های کاربران بر روی پست های تان اطلاعاتی مانند: تعداد پیوندهای داخلی دستی، تعداد پیوندهای داخلی خودکار، تعداد بازدیدها، لینک های داخلی و وضعیت بهینه سازی را به شما می دهد.

با استفاده از این اطلاعات، شما به آسانی می توانید برای اضافه کردن یا حذف لینک های داخلی در صورت نیاز عملی انجام دهید.

دانلود افزونه Interlinks Manager - افزونه لینک ساز خودکار - افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی - بهبود سئوی محتوایی - بالا بردن سئوی محتوا
دانلود افزونه Interlinks Manager – افزونه لینک ساز خودکار – افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی – بهبود سئوی محتوایی – بالا بردن سئوی محتوا

آب پیوند را محاسبه کنید

گزینه بعدی منو به شما اطلاعاتی در مورد جریان لینک نهایی در لینک های وب سایت شما می دهد و برای هر لینک یک لیست کامل از تمام لینک های تکمیلی ایجاد می کند که به تولید کلی لینک کمک می کند.

برای لینکهای درونی پیشنهاد دریافت کنید

متا جعبه به شما کمک می کند مقالات مربوط به پست ویرایش شده را پیدا کنید و لینک های داخلی مناسب را ذخیره کنید، این ویژگی چندین عامل را در نظر می گیرد و شما می توانید آنها را اولویت بندی کنید.

اگر شما برای امتحان گزینه ای را پاک کردید در قسمت منوی افزونه گزینه برگشت قرار داد شما می توانید اصلاحات را برگردانید، بنابراین شما می توانید دقت آن را افزایش دهید و آن را برای موقعیت خاص خود تنظیم کنید.

ایجاد خودکار لینک های درونی به بهترین مقالات شما

شما با انتخاب گزینه All می توانید برای تمامی نوشته های خود بصورت خودکار یک کلمه کلیدی انتحاب کنید، این ویژگی می تواند در موارد زیر مفید باشد.

اگر برای مثال یک مدیر سرور هستید و می خواهید اهمیت مقالات خود را افزایش دهید، می توانید از لینک های خودکار برای تبدیل عباراتی مانند «پیکربندی سرور»، «راهنمای CentOS»، «یادگیری مدیریت سرور»، «ویندوز سرور» “و غیره و کلمه کلیدی را به مقالات واقعی مشخص کنید.

دانلود افزونه Interlinks Manager - افزونه لینک ساز خودکار - افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی - بهبود سئوی محتوایی - بالا بردن سئوی محتوا
دانلود افزونه Interlinks Manager – افزونه لینک ساز خودکار – افزونه بهینه‌ سازی لینک‌ های داخلی – بهبود سئوی محتوایی – بالا بردن سئوی محتوا

تولید لینک خودکار بدون نگرانی

ما گزینه ای را ارائه دادیم که به شما امکان کنترل استفاده از لینک های خودکار خود را میدهد:

 • کلمات کلیدی یا عبارات سفارشی برای اجتناب ناهماهنگی برنامه های تولید لینک خودکار شما
 • انتخاب انواع پست هایی که تولید لینک خودکار درباره آنها باید اعمال شود
 • حداکثر تعداد تبدیل یک کلمه کلیدی تنها در یک پست
 • حداکثر تعداد تبدیل تمام کلمات کلیدی در یک پست
 • حساسیت یا عدم حساس بودن به حروف بزرگ – در انگلیسی
 • لینک و پیوند را در یک هدر جدید مرورگر باز کنید
 • استفاده از “rel = “nofollow

اولویت جایگزینی کلمات کلیدی (با این کار اطمینان حاصل می کنید که مهمترین کلیدواژه ها همیشه وقتی تبدیل می شوند که حداکثر تعداد تبدیل کلمات کلیدی تعریف شده از این جلوگیری می کند، این گزینه نیز برای تعیین اینکه کدام کلمات کلیدی / عبارات باید ابتدا باید تبدیل شود، مفید است به عنوان مثال یک پست شامل عبارت است که باید تبدیل شود، اما این عبارت همچنین شامل کلمات کلیدی است که باید تبدیل شود)

یک لیست قابل تنظیم از برچسب های محافظت شده، مفید برای جلوگیری از جایگزینی تصادفی کلمات کلیدی داخل برچسب های خاص
یک حالت آزمایشی که به شما اجازه میدهد تولید خودکار لینک ها را ایجاد کنید و آمار دریافت کنید بدون آنکه توسط بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو خوانده شود ، بنابراین شما می توانید تنها در صورت نتیجه دلخواه در نتایج خصوصی اقدام به فعال سازی تولید لینک درونی نمایید.

ردیابی یا پیگیری کلیک ها

اگر پس از استفاده از استراتژی لینک های داخلی شما برایتان سوال پیش آمده که آیا تغییرات شما واقعا به عملکرد وب سایت کمک می کند، می توانید هر کلیکی که توسط بازدیدکنندگان روی پیوندهای داخلی صورت می گیرد را دنبال کنید. اطلاعات زیر ارائه شده است:

 • پست که کلیک دریافت کرده (در دسترس برای هر کلیک تکی)
 • تاریخی که روی لینک کلیک شده است (در دسترس برای هر کلیک تکی)
 • هدف لینک کلیک شده (در دسترس برای هر کلیک تکی)
 • نوع لینک، لینک درونی دلخواه یا لینک داخلی خودکار (در دسترس برای هر کلیک تکی)
 • تعداد بازدیدها با پیوندهای داخلی که در یک پست خاص ایجاد شده است (این آمار به عنوان یک ستون در جدول در منوی داشبورد موجود است)
 • توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید لینک های داخلی را ردیابی کنید، می توانید این ویژگی را با گزینه های افزونه غیرفعال کنید.

داده های تولید شده را به نرم افزار صفحه گسترده مورد علاقه خود صادر کنید

شما می توانید داده های مربوط به لینک های داخلی خود را از بخش csv در منوی افزونه خروجی گرفته، سپس فایل csv را می توانید در نرم افزار مورد علاقه خود ایمپورت کنید، حالا اینجا تجزیه و تحلیل سفارشی خود را انجام دهید، داده های را تغییر داد یا به اشتراک بگذارید.

بخش های خاص افزونه را به برخی از نقش های کاربر فعال کنید

یکی از ویژگی های این افزونه این است که هیچ کدام از ویژگی ها را فعال سازی نمی کند و دسترسی کاملی به شما داد است تا قابلیتی که می خواهید را فعال یا غیر فعال کند، برای مثال جعبه متا لینک ها را برای نویسندگان خود فعال کنید و دیگر ویژگی های آنها را غیر فعال کنید.

برای استفاده از این افزونه در حجم زیادی از داده ها راحت باشید

ما برای اینکه شما در استفاده از این افزونه به هیچ مشکلی بر نخورید، قبل از انتشار افزونه آن را بر روی روبات ها و وب سایت های مختلفی تست کرده ایم و بخش هایی که شما در منوی وردپرس خود مشاهده می کنید دارای تنظیمات ویژه می باشد که می توانید آن ها را بر روی وب سایت خود امتحان کنید.

شما با استفاده از این افزونه می توانید اطلاعات مربوط به لینک های داخلی یا لینک نهایی از ۱۰۰،۰۰۰ پست را در حدود ۱۲۰ ثانیه دریافت کنید (لطفا توجه داشته باشید که عواملی غیر از تعداد پست ها ممکن است زمان واقعی لازم برای انجام را افزایش یا کاهش دهد یک تجزیه و تحلیل، اطلاعات بیشتر در مستندات افزونه موجود است)، این بدان معنی است می توانید بلافاصله تغییرات خود را انجام دهید.

ما برای اینکه سرور وب سایت شما دچار مشکل نشود تعداد تجزیه تحلیل را پست ها را به 100000 تبدیل کرده ایم، اما اگر سرور شما خیلی قدرتمند می باشد می توانید تعداد پست ها را افزایش دهید.

هیچ خدمات خارجی درگیر نیست

این افزونه دارای بخشی به نام منظم می باشد که برای تجزیه و تحلیل پست های شما دارای تنظیماتی ویژه است و از هیچ سرویس خارجی استفاده نمی کند، این بدان معنی است که هنگامی که شما این افزونه را دریافت می کنید، می توانید تجزیه و تحلیل های خود را به صورت نامحدود در هر زمانی انجام دهید.

برای Multisite یا چندسایتی وردپرس سازگار می باشد

این افزونه همچنین می تواند در وردپرس مورد استفاده قرار گیرد و از هر دو فعال سازی شبکه پشتیبانی می کند (این افزونه در تمام سایت های شبکه وردپرس خود در یک مرحله فعال خواهد شد) و تنها فعال سازی تکی سایت (افزونه شما بصورت دستی در یکی از سایت های شبکه فعال می شود)

سازگار بودن برای چند زبانه شدن

مدیر اینترلینک به طور پیش فرض به زبان انگلیسی و ایتالیایی تبدیل می شود، اگر می خواهید این افزونه را می توانید به زبان فارسی، افغانی، ترکمنی، اذربایجانی ترجمه کنید.

آنالیز لینک های داخلی

نمایش اطلاعاتی از قبیل تعداد لینک های داخلی، تعداد بازدید از لینک های ساخته شده توسط شما، وضعیت بهینه سازی لینک های داخلی و خیلی موارد دیگر

محاسبه عصاره لینک

دریافت اطلاعات درباره مقدار URLها سایت شما و ساخت لیستی از جزئیات تک تک لینک های سایت شما برای ساخت عصاره کلی لینک ها

پیشنهاد لینک داخلی

پیدا کردن مطالب مرتبط با نوشته شما و ذخیره زمان برای شما از بابت اینکه دیگر بصورت دستی این کار را انجام ندهید.

ساخت لینک داخلی خودکار

شما با این افزونه می توانید کلمات کلیدی که از قبل انتخاب کرده اید را به لینک های داخلی و ساخت یک ویکی براساس سایت و همچنین انتقال کاربران به محصولات فروشی را به راحتی انجام دهید.

ردیابی لینک

این ویژگی به شما کمک می کند کاربران شما به محض ورود به صفحه سایت تان بر روی چه چیزی کلیک می کنند و اطلاعاتی در مورد دانلود یا خریداری محصول را به شما اعلام می کند. البته این ویژگی ها موقت هستند و در بروزرسانی های بعدی ویژگی های بیشتر اضافه می شود.

استخراج اطلاعات بصورت CSV

اطلاعات لینک های داخلی شما، خلاصه و عصاره لینک ها و ردیابی لینک ها قابل استخراج بصورت فایل CSV می باشد. پس به راحتی با هر برنامه ای که دوست داشتید اقدام به آنالیز، مدیریت و چاپ اطلاعات کنید.

کاملاً فارسی شده

افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس بصورت کامل و بدون هیچ گونه نقصی فارسی سازی شده است، شما میتوانید حتی در بخش مدیریت افزونه از زبان فارسی استفاده کنید.

پشتیبانی عالی

پشتیبانی بصورت تلفنی، ایمیل و تلگرام در ساعات کاری و روزهای غیرتعطیل انجام نمی شود. درخواست های خود را ارسال کنید و ما در اسرع وقت مشکلات شما را بررسی و حل می کنیم.

از امکانات افزونه Interlinks Manager فارسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجزیه و تحلیل لینک های داخلی: بدست آوردن اطلاعاتی مانند تعداد لینک های داخلی، تعداد بازدید از هر لینک و …
 • محاسبه juice لینک: اطلاعاتی از juice لینک ها و تجزیه و تحلیل آنها
 • پیشنهادات در رابطه با لینک‌های داخلی: مقالات مرتبط را به شما پیشنهاد می دهد که لینک کنید.
 • تولید خودکار لینک‌های داخلی : با توجه به تشخیص خود لینک های داخلی را ایجاد میکند.
 • ایجاد لینک‌های خودکار
 • ردیابی هر کلیک: تمامی کلیک ها و لینک های به وجود آمده ردیابی خواهند شد.
 • بهینه سازی لینک‌های داخلی
 • خروجی گرفتن از داده‌ها در یک فایل CSV: می توانید تمامی اطلاعات لینک ها را به صورت یک خروجی اکسل دریافت کنید.

و بسیاری موارد دیگر که با نصب این افزونه وردپرسی به آن دست پیدا خواهید کرد.اهید کرد.