فلاور شاپ Flower Shop | قالب گل فروشی وردپرس – نسخه ۱٫۰٫۷

فلاور شاپ Flower Shop | قالب گل فروشی وردپرس – نسخه ۱٫۰٫۷

قالب Flower Shop

پوسته Flower Shop شامل عناصر، رنگ و دکوراسیون زیبایی می باشد. این قالب با گزینه های زیادش کار را برای راه اندازی یک فروشگاه بوتیک کامل آسان کرده است.

می توانید دکوراسیون خود را با نمونه کارهای بزرگ، وبلاگ در مورد گل و تزئین دستباف، بوتیک گل بسازید و همه اینها را به آسانی و با لذت انجام دهید.

قالب فلاور شاپ ظاهری بسیار مدرن و زیبا دارد و عملکرد آن شگفت انگیز است. یک بخش قدرتمند ووکامرس باعث می شود که این قالب وردپرس گل فروشی یک فروشگاه آنلاین فوق العاده کاربردی برای گل ها، دکوراسیون و هدایا باشد.

فلاور شاپ Flower Shop | قالب گل فروشی وردپرس

فلاور شاپ Flower Shop | قالب گل فروشی وردپرس

فلاور شاپ Flower Shop | قالب گل فروشی وردپرس

فلاور شاپ Flower Shop | قالب گل فروشی وردپرس

برخی از ویژگی های پوسته فلاور شاپ:

پنل مدیریت سفارشی – پوسته گل فروشی وردپرس Flower Shop شامل طیف گسترده ای از گزینه ها و تنظیمات و حداکثر انعطاف پذیری سفارشی را فراهم می کند تا به شما در راه اندازی و ایجاد وب سایت کمک کند.

کد نویسی استاندارد CSS3 و HTML5 – کدنویسی معتبر و ساختار بهینه شده یکی از نکات کلیدی برای یک وب سایت موفق است که سطح بازدهی را در موتورهای جستجو به طور مرتب بالا می برد.

ابزارک های سفارشی – قالب گل فروشی وردپرس فلاور شاپ شامل مجموعه ای بزرگ از ابزارک های سفارشی است که امکان دسترسی به امکانات بیشتر را فراهم می کند و گزینه های پیشرفته ای را برای شبکه های اجتماعیارائه می دهد.

اسلایدر رولوشن و لایر اسلایدر – این فروشگاه دارای دو نسخه پریمیوم افزونه اسلایدر محبوب است، هر دو دارای عملکرد عالی و افکت های بیظیر هستند.

ابزار سفارشی فرم ساز – یک ابزار سازنده ساختار سفارشی ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد فرم های درخواست پروژه و سایر فرم های تماس را در وب سایت خود ایجاد کنید.

بیش از ۹۹ کدکوتاه سفارشی – بلوک های آماده برای صفحات شما فراهم می دهد. مدیریت و ساختار ایجاد محتوا را فوق العاده بهینه می کند.

طراحی واکنشگرا

نمایش بهینه در تمام دستگاه ها، از صفحه نمایش های دسکتاپ بزرگ تا تلفن های همراه و تبلت ها کاملا مناسب است.

تکنولوژی رتینا – عملکرد نمایش رتینا را در دستگاه هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی میکنند، ارائه می دهد.

سئو بهینه – این فروشگاه طراحی و دکوراسیون گل وردپرس دارای کد و ساختار بهینه شده و همچنین گزینه های سفارشی سئو برای هر صفحه و پست است، به شما این امکان را می دهد که به راحتی متا دیتابیس های مهم سئو را به تمام محتوای وب سایت خود اضافه کنید.

پس زمینه سفارشی صفحه

شما می توانید پس زمینه سفارشی برای هر صفحه و پست در وب سایت خود را تنظیم، و همچنین به طور کلی برای کل وب سایت پس زمینه در نظر بگیرید. پس زمینه رنگ یا تصویر را انتخاب کنید و نوع تکرار و موقعیت آن را تعیین کنید.

رنگ بندی – امکانات رنگ نامحدود برای ناوبری اصلی و بسیاری از عناصر وب سایت دیگر به شما امکان می دهد ظاهر وب سایت خود را به سبک خود تغییر دهید. شما می توانید هر رنگ را به هر یک از عناصر منو خود تنظیم کنید.