نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس با افزونه Flow-Flow

نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس با افزونه Flow-Flow

دانلود افزونه Flow-Flow | نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس | افزونه شبکه اجتماعی | بهترین افزونه شبکه اجتماعی | افزونه شبکه اجتماعی وردپرس

شبکه های اجتماعی، امروزه عضو جدا نشدنی برای هر وب سایت می باشد و برای این که یک وب سایت بتواند تبلیغات وسیع تری داشته باشد، قطعا حضور در شبکه های اجتماعی برای آن نیاز است.ما آیکن های این شبکه ها می تواند به صورت ویژه تری در وب سایت ها قرار گیرد.نمایش شناور ایکن ها با استفاده از افزونه ها امکان پذیر است که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

Flow-Flow یک افزونه بسیار کاربردی برای نمایش پست هایی است که شما در شبکه های اجتماعی گوناگون مانند فیس بوک ، اینستاگرام …. منتشر کرده اید. و حالا قصد دارید بازدیدکنندگان وبسایت شما از انتشار این پست ها مطلع گردند و در واقع نمایی از پست های منتشر شده شما در شبکه های اجتماعی را در وبسایت تان بشکلی بسیار زیبا و خلاق و در کنار هم مشاهده کنند.

* * سازگار با GDPR این افزونه هیچ گونه اطلاعاتی از بازدیدکنندگان سایت شما را ذخیره نمی کند. *

ذخیره سازی هوشمند برای ارائه مطالب با سرعت بسیار زیاد صفحه، این افزونه کاملا واکنشگرا است و به خوبی در دستگاه های تلفن همراه اجرا می شود. شما با این افزونه می توانید اخبار، عکس ها، بررسی ها و هر گونه محتوای دیگر که شما می توانید تصور کنید را در وب سایت خود نمایش دهید! همچنین می توانید نوشته های چند شبکه اجتماعی را با هم نمایش دهید!

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

این افزونه جزئیات خصوصی (مانند نشانه ها، شناسه برنامه و اسرار برنامه) را به مرورگر نشان نمی دهد و آن را در سرور نگه می دارد تا ما 100٪ امنیت برای هر گونه اطلاعات حساس فراهم کنیم. افزونه ابزارهای نظارت را فراهم می کند، بنابراین شما می توانید وضعیت تمام فید های متصل شده خود را ببینید و به راحتی مشکلات را حل کنید.

پشتیبانی از انواع فید شبکه های اجتماعی

پشتیبانی از 14 شبکه اجتماعی محبوب وردپرس که از RSS پشتیبانی می کنند. در مجموع 40 نوع مختلف فید وجود دارد، تصور کنید شما می توانید تنها یک افزونه را به جای تمام آن افزونه های فید شبکه مجازی مختلف استفاده کنید و شما یک طراحی یکپارچه فوق العاده از همه انواع مختلف از جمله پست های متنی، تصویر و فیلم ها را دریافت می کنید. گالری رسانه های اجتماعی شما بدون هیچ استثنایی شگفت انگیز خواهد بود!

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

 • فیس بوک: پشتیبانی از هر صفحه عمومی با پست های عمومی، گالری های عمومی
 • توییتر: جدول زمانی، فید کاربر، جستجو * از جمله هشتگ ها، لیست کاربر
 • Instagram: عکس های عمومی کاربر، نام کاربری، هشتگ ها، محل. تغییرات API در ماه آوریل در حال حاضر پشتیبانی می شود.
 • یوتیوب: کاربر، کانال ها، جستجو، لیست پخش عمومی
 • Google+: هر نمایه عمومی
 • Pinterest: کاربر یا کانال عمومی
 • SoundCloud: لیست پخش عمومی
 • LinkedIn: به روز رسانی های شرکت و مشاغل
 • Foursquare: عکس های موقعیت مکانی
 • فلیکر: عکس های کاربر عمومی، عکس ها بر اساس برچسب
 • Dribbble: پست های عمومی کاربر
 • وردپرس: پست های وبلاگ، نظرات، انواع پست های سفارشی، پست های گروه های خاص، نظرات پست های خاص
  (تنها سایت خود و دیگر وبلاگ ها می توانند با استفاده از فید RSS این عمل را انجام دهند)
 • Tumblr: عکس پست های وبلاگ
 • Vimeo: ویدیوهای عمومی کاربر، گالری، کانال و فید کاربر
 • RSS: هر فید RSS معتبر فرمت ATOM پشتیبانی نمی شود
  جستجو API در توییتر + باز نکردن توییت های کمتر از یک هفته ایجاد شده اند.

 

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

ویژگی مهم افزونه Flow-Flow :

افزونه Flow-Flow در واقع یک فید خوان است و فید شبکه های اجتماعی را که شما در آنها عضو هستید و مطلبی در آنها منتشر کرده اید را برای بازدیدکنندگان وبسایت تان به نمایش در می آورد.

البته شما براحتی می توانید فیدهای چند شبکه اجتماعی را با هم ادغام کنید و همگی را در یک صفحه و بشکلی زیبا در کنار هم به نمایش در آورید.

اتصال API بدون درز

اتصال فیس بوک، اینستاگرام ، Foursquare فقط با یک کلیک! شبکه های دیگر در محتوا محدود هستند

محدود بودن در محتوا

به غیر از پست ها با کلمه، نام کاربری، URL ها دیگر شما محدود نیستید. شبکه خود را از ترول ها و هرزنامه پاک کنید!

عناصر ویژوال کامپوزر

ای افزونه کاملا با عناصر ویژوال کامپوزر سازگار می باشد

دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی

درگیر تعامل و دخالت کاربر

پشتیبانی از شبکه های اجتماعی محبوب

در هر بروزرسانی افزونه تعداد شبکه های اجتماعی در حال افزایش می باشد (بر اساس درخواست های کاربران)
ذخیره سازی هوشمند در سرور
بدون نیاز به بارگیری داده ها، بلافاصله عکس و ویدئو های خود را بارگیری کنید

پشتیبانی از تصاویر متحرک

بهترین عملکرد و سرعت را نشان می دهد.

پنل مدیریت آسان

رابط بصری و تمیز با پیش نمایش زنده

گالری های زیبا

نگاه فوق العاده به انیمیشن های جذاب، بارگیری رسانه های هوشمند

مستندات کامل

راهنماهای راه اندازی به صورت قدم به قدم

طراحی تعاملی

با پشتیبانی از swipes برای نمایش بر روی دستگاه های تلفن همراه

سفارشی سازی آسان

تغییر رنگ، تغیر فونت ها و هر چیز دیگر که شما بخواهید

مرتب سازی نوار و جستجو

اجازه دهید بازدیدکنندگان شما پست های خاصی را پیدا کنند یا محتوا را از طریق منابع مرتب کنند.

تعامل لذت بخش

انیمیشن های زیبا و افکت های شناور

پشتیبانی از ویدئو

نمایش ویدئوهای یوتیوب، ویمیو و اینستاگرام

دکمه «نمایش بیشتر»

موارد بیشتری را در جریان بارگیری کنید.

بارگیری هوشمندانه

اسکریپت ها و طرح ها فقط هنگامی که کد کوتاه در صفحه تشخیص داده شوند بارگذاری می شوند

طرح واکنشگرا

این افزونه گالری شما را در تمام دستگاه های هوشمند کامل نمایش می دهد و هیچ مشکلی ندارد.

ترجمه آماده

به عنوان مثال برای ترجمه افزونه از این ابزار استفاده کنید. سپس شما می توانید فایل های ترجمه را به ما ارسال کنید!

سیستم تأیید

شما می توانید قبل از انتشار پست آن را مشاهد کنید!

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

شما می توانید فید های اجتماعی خود را با این افزونه در کنار پست توسط URL، توسط نام کاربری، با کلمات کنترل کنید. اخبار خود را انتشار کنید، نمونه کارها را به نمایش بگذارید، توصیفات مشتری را با برچسب شرکت خود نشان دهید و غیره. همچنین ما در حال افزایش تعداد شبکه های اجتماعی برای افزونه هستیم.

* * *
اگر از افزونه وردپرسی Flow Flow استفاده می کنید و ویژگی های بیشتری می خواهید می توانید در پایین همین نوشته به ما تیک بدهید تا ما آن را در بروزرسانی بعدی اضافه کنیم!
اگر چیزی کار نمی کند، یا مشکل دارد، این موارد می تواند مشکل سرور شما یا پیکربندی بد باشد. لطفا به ما تیک بدهید تا آن را حل کنیم.
* * *

چگونه افزونه کار می کند

شما با انتخاب شبکه اجتماعی و انتخاب گالری آن در Social Stream admin به شما یک کد کوتاه می دهد آن را کپی کنید. سپس این کد کوتاه را در هر بلوک یا در هر صفحه ای از سایت خود قرار دهید. هنگامی که پست های اجتماعی شما برای اولین بار نمایش داده می شود، آن را به حالت بسته بندی در بیاورید.

بنابراین برای مثال اگر شما 20 دقیقه حافظه پنهان را فعال کنید و 10 هزار کاربر از سایت شما در این لحضه بازدید کنند، تنها یک بار افزونه درخواست برای جمع آوری داده ها می کند و در این فاصله برای بقیه کاربران تقریبا بلافاصله اطلاعات ذخیره سازی را به نمایش می گذارد. با توجه به این که سرور پردازش مجدد cache را در پس زمینه اجرا می کند، عملکرد شگفت انگیز افزونه را ما تضمین می کنیم.

گالری را خود طراحی کنید

Flow-Flow طرح های عالی برای ایجاد گالری برای شما فراهم کرده است. طرح خود را از منظر، توجیهی یا شبکه یک طبقه انتخاب کنید. ساخت card خود را با کمک سازنده کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. ایجاد گالری و card بسیار آسان می باشد.
چگونه چندین فید اجتماعی ایجاد کنیم

اول از همه شما باید چندین گالری اجتماعی ایجاد کنید (تنها محدودیت ظرفیت سرور شما است). چیزی فوق العاده این است که پس از آن شما به همان اندازه که میخواهید، یک فید اجتماعی را از یک یا چند شبکه اجتماعی مختلف اضافه کنید. به عنوان مثال، شما می توانید در یک گالری 3 حساب توییتر، 1 هشتگ توییتر، 2 حساب گوگل پلاس و 5 حساب فیس بوک بکار ببرید.

دانلود افزونه Flow-Flow - نمایش پست های شبکه های اجتماعی در وردپرس - افزونه شبکه اجتماعی - بهترین افزونه شبکه اجتماعی - شبکه اجتماعی وردپرس

پنل مدیریت ما به شما کنترل کامل می دهد و کاملا از اجزای پیشرفته ایجاد شده است . شما می توانید جریان های اجتماعی خود را از یک فهرست جمع و جور مدیریت کنید.

فیلتر کردن


ویژگی فیلتر کاملا اختیاری می باشد، اگر شما بخواهید از جریان های پیچیده افزونه استفاده کنید می توانید گالری منحصر بفرد ایجاد کنید.

الزامات


استفاده از نسخه 1.4 افزونه نیاز به پی اچ پی بالای 5.4 در سرور خود با گسترش خروجی mysqli برای (InnoDB)
شما باید نسخه 1.7 و بالاتر جی کوئری را داشته باشید.

برخی از API های شبکه های اجتماعی ممکن است نیاز به اتصال امن برای ارسال داده داشته باشند، بنابراین سرور شما باید گواهی SSL نصب شده داشته باشد. در بیشتر موارد SSL توسط هاستینگ ارائه شده است. ما از API های خصوصی استفاده می کنیم، زیرا بدیهی است که هیچ کس اطلاعات ایمن (نشانه ها و غیره) را در سمت سرویس گیرنده نمی بیند و این API ها امکانات بیشتری را برای جریان فراهم می کند.

شبکه های بعدی ممکن است نیاز به اتصال امن داشته باشد مانند: توییتر، فیس بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام و غیره. اگر شما نیاز به SSL دارید، لطفا این مقاله را برای بررسی گزینه های رایگان و کم هزینه بررسی کنید.

طرح بندی گرید بسیار سنگین است و با استفاده از آخرین فن آوری ها، بعضی از دستگاه ها (به عنوان مثال مدل های کم و یا قدیمی) می توانند طرح بند ی گرید را ممکن است پشتیبانی نکنند، مخصوصا زمانی که با اسکریپت های سنگین دیگری در صفحه ترکیب شوند.
گالری های شما دارای سرور های قوی می باشند و 10 شبکه اجتماعی در یک گالری پشتیبانی می کند.

اگر شما می خواهید در مورد افزونه اطلاعات بیشتر به دست بیاورید، پیش نمایش ما را مشاهده کنید!

آخرین نسخه 3. به روز رسانی از طریق FTP توصیه می شود. جزئیات بیشتر در مورد آنچه که در به روز رسانی جدید است را بررسی کنید
لطفا همیشه بازخورد خود را در مورد بروزرسانی به ما اعلام نمایید، قطعا ما علاقه مند به بهبود محصول با توجه به رضایت مشتریان مان هستیم. اگر مشکلی دارید، لطفا از طریق مرکز راهنمایی پیام ارسال کنید و ما سعی خواهیم کرد تا در اسرع وقت در بروزرسانی بعدی آن را اصلاح کنیم.

نظر سنجی!

توسعه شبکه های اجتماعی مبتنی بر پیشنهادات شما می باشد. اگر شما ویژگی های بیشتر نیاز دارید می توانید ار قسمت تیک ها به ما اعلام کنید ویژگی خود را تا ما در بروزرسانی بعدی آن را اضافه کنیم.