قالب اکسپلور EXPLOORE | قالب رزرو تور و سفر وردپرس – نسخه ۵٫۰

قالب اکسپلور EXPLOORE | قالب رزرو تور و سفر وردپرس – نسخه ۵٫۰

قالب EXPLOORE قالبی جدید و حرفه ای در زمینه هتل داری، مسافرتی، اجاره خودرو و .. است. واکنشگرا، سریع ویژگی بسته بندی شده و پشتیبانی شده توسط برنامه نویسان برتر.

قالب رزرو

قالب EXPLOORE همراه با یک سیستم رزرو کامل با پشتیبانی از معیارهای فیلتر پیشرفته و انتخاب دسته آمده است.

کاربران شما تحت تاثیر چند گزینه ای قرار خواهند گرفت. کاملا بر اساس کاربر تولید شده بررسی، رتبه بندی ستاره و تقریبا هر دسته دیگری را شامل می شود.

سیستم رزرو پوسته EXPLOORE به اندازه کافی برای مقاصد رزرو چند منظوره پیشرفته است، اما به هامن اندازه ساده که بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی مورد استفاده قرار گیرد.

کد کوتاه های پیشرفته

تقریبا هر نوع عنصری را که می توانید با طیف گسترده ای از کد کوتاه بسته بندی شده با قالب Exploore تصور کنید، ایجاد کنید. کد کوتاه برای ساده کردن پیاده سازی ابزارها طراحی شده است، شما به راحتی می توانید مجموعه کاملی از عناصر طراحی یا بلوک های محتوا ایجاد کنید بدون نیاز به کدنویسی همه از قبل آماده هستند شما با کدکوتاه آن ها را فراخوانی کنید.

با کد کوتاه خاص ماژول، ابزارهای مناسب برای کار از جمله کد های اتومبیل، هتل و تور که طیف وسیعی از تابع مانند Tab Search را ارائه می دهند به طور شیک برای کشیدن به قالب با چند کلیک می توانید آنها را بیابید.

جعبه های محتوا یا جعبه تخفیف را برای کارهای تبلیغاتی فصلی و صفحات تیم را با کمترین پیچیدگی و بسیار جذاب سبک با جدول زمانی پیاده سازی کنید.

بهینه شده برای دستگاه های مدرن

یکپارچه سازی پیکسل برای انواع دستگاه ها بهینه شده است این ویژگی واکنشگرا نامیده می شود و تمام جوانب دستگاه های متفاوت را تحت پوشش قرار میدهد.

تور، هتل و خودرو

قالبExploore ماژول تور شامل تمام ویژگی هایی که یک وب سایت حرفه ای گردشگری را راه اندازی کنید تحت پوشش قرار می دهد.

فیلترها کاملا قابل تنظیم هستند و شما می توانید عناصر بسیاری را با کد کوتاه قدرتمند تغییر دهید که به شما امکان ایجاد عناصر خیره کننده را بدون هیچ گونه برنامه نویسی می دهد.

با انتخاب چهار نسخه ی نمایشی کامل تجربه هتل داری خود را دقیقا همانطور که آن را تصور کردید نشان دهید.

ساخت یک شرکت اجاره اتومبیل هرگز آسان نبوده است. با انیمیشن های AJAX می توانید ماشین های لوکس و گالری خودروهای زیبای خود را برای اجاره نشان دهید.

کشتی تفریحی

به کاربران خود قدرت جستجوی پیشرفته و فیلتر برای پیدا کردن مکان های گردشگری کامل را بدهید.
افزایش قابلیت جستجو

این روزها جستجو در داخل ساختار وب سایت شما به همان اندازه مهم است که نام تجاری یا نام دامنه شما به عنوان مثال مهم است. اگر یک کاربر برای پیدا کردن آنچه که دنبالش است تلاش کند یا نمیتواند معیارهای جستجو را خود دست یابد آنها را از دست داده اید

شما با قالب EXPLOORE می توانید رزرو هتل، رزرو خودرو و تور کنید تا کسب و کار جدیدی را انجام دهید. این قالب واکنشگرا، سریع، ویژگی بسته بندی شده و پشتیبانی شده توسط نویسندگان برتر جهان می باشد.

رزرو آماده

پوسته EXPLOORE همراه با یک سیستم رزرو کامل که با پشتیبانی از معیارهای پیشرفته فیلتر و گزینه های انتخاب رده می باشد.
کاربران شما تحت تاثیر چند گزینه ای قرار خواهند گرفت. فیلتر شده توسط کاربر ساخته شده بررسی، رتبه بندی ستاره ای و تقریبا هر دسته دیگری

سیستم رزرو قالب EXPLOORE به اندازه کافی برای شرایط مورد نیاز برای چند منظوره پیشرفته است، اما به اندازه کافی ساده است که شما نیازی به هیچ گونه دانش برنامه نویسی نیاز ندارید.

قابلیت گسترش دادن وب سایت با کد کوتاه ها

تقریبا هر نوع عنصری را می توانید با طیف گسترده ای از کد کوتاه ها بسته بندی شده با قالب Exploore تصور کنید. کد کوتاه ها برای برای ساده تر کردن طراحی ایجاد شده است، شما به راحتی می توانید طیف کاملی از عناصر طراحی یا بلوک های محتوا ایجاد کنید.

با کد کوتاه ها و ماژول های خاص، ابزارهای مناسب برای کار با کد های اتومبیل، کروز، هتل و تور که طیف وسیعی از تابع مانند Tab Search را ارائه می دهند که به طور شیک برای کشیدن به قالب با چند کلیک می توانید پیدا کنید.

پرسش و پاسخ با مجموعه ای از جعبه های Toggle Box که جعبه محتوا یا جعبه تخفیف را برای کارهای تبلیغاتی فصلی نگه می دارند. صفحات تیم را با کمترین پیچ و خم و یا لیست های بسیار جذاب سبک با جدول زمانی را با جعبه های آماده شده ایجاد بکنید.

بهینه شده برای دستگاه های مدرن

وب سایت شما در تمام دستگاه های تلفن همراه زیبا نمایش داد می شود، وب سایت خود را جهانی کنید، بدون هیچ مشکلی از کد اضافی برای مقابله با آن
به همین دلیل قالب EXPLOORE صددرصد با تمام دستگاه ها سازگار می باشد، قالب اکسپلور کاملا واکنشگرا و بطوری وب نامیده می شود و ما آن را تحت پوشش قرار داده ایم.

کارکردی گسترده

شما با خرید پوسته EXPLOORE افزونه های محبوب وردپرس را دریافت می کنید و این خود یک راه برای بالا بردن کارایی قالب مهم می باشد!
مانند افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر، افزونه اسلایدر روولشن، افزونه خبرنامه میپ چیمپ و افزونه چند زبانه WPML می باشد!

مستندات گسترده و پشتیبانی اختصاصی

تمام ویژگی هایی که دیده اید، همه چیز های خوب برای اینکه شما اطمینان حاصل کنید که قالب EXPLOORE برای شما بهترین می باشد.
ما در اوایل مشکلات زیادی داشته ایم اما الان ما تقریبا هیچ مشکلی نداریم، بنابراین شما می توانید با خیال راحت قالب را خرید داری کنید!

برخی از امکان های قالب EXPLOORE

وب سایت هتلی
رزرو هتل
پارک های تفریحی
وب سایت های سفر
وب سایت های گردشگری
خدمات حرفه ای
خدمات پذیرایی
رستوران ها
زنجیرهای فست فود
وب سایت مواد غذایی
اتومبیل، دوچرخه، وب سایت اجاره قایق
وبلاگ شخصی
به زودی صفحات دیگر هم اضافه خواهد شد

پشتیبانی اختصاصی

در دسترس بودن نویسنده برای پاسخ به سوالات
پاسخ به سؤالات فنی درباره ویژگی های مورد شده
کمک به اشکالات و مشکلات گزارش شده

قالب EXPLOORE - بهترین قالب هتل - قالب هتل وردپرس - قالب وردپرس هتل - قالب مسافرتی قالب EXPLOORE - بهترین قالب هتل - قالب هتل وردپرس - قالب وردپرس هتل - قالب مسافرتی

عملکرد پیشرفته

نه تنها قابلیت های گسترده ای را با پلاگین های گنجانده می شود، بلکه شما می توانید پول اضافی را که در هنگام ایجاد یک وب سایت جدید صرفه جویی کنید.
صفحه ساز ویژوال ویژال کامپوزر کشیدن و رها کردن ویژگی ها، اسلایدر رولوشن بهترین فروش و PSD که موجب صرفه جویی هزینه های اضافی می شود!

سفارشی سازی زنده وردپرس

سفارشی سازی وردپرس با پیش نمایش زنده از فرایند سفارشی را نشان می دهد، بنابراین قبل از اینکه بتوانید آنها را ذخیره کنید، تمام تغییرات را ببینید.

افزونه ووکامرس

ووکامرس یک افزونه منبع باز تجاری برای وردپرس است. این افزونه برای بازاریابان آنلاین کوچک و بزرگ با استفاده از وردپرس طراحی شده است.

ترجمه آماده

فایل های Mo و po در چند زبانه کمک تان می کند، شما می توانید یک سایت چند زبانه را به سرعت و به طور خودکار ایجاد کنید.

فوق العاده واکنشگرا

قالب EXPLOORE بر روی تمام دستگاه ها اجرا می شود و در تمام مرورگر ها زیبا نمایش داد می شود کاربران می تواند هر جا و هر زمان که بخواهند به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

کشیدن و راه کردن صفحه ساز

افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر یک افزونه حقوقی برای ایجاد و مدیریت محتوا با قابلیت کشیدن و رها کردن است

اسلایدر ها زیبا

افزونه اسلایدر روولوشن یک افزونه پرمیوم برای ایجاد نوار اسلایدر های زیبا و با بهترین طرح بندی می باشد

فرم تماس

شما می توانید با افزونه فرم تماس فرم ۷ چندین فرم را مدیریت کنید

خبرنامه

دیافت و ذخیره کردن اطلاعات مشتریان شما با افزونه Newsletter

ترجمه آماده

تست شده و سازگار با افزونه های چند زبانه polyland و WPML

پلاگین اصلی SLZ

با افزونه اصلی SLZ شما می توانید از کد کوتاه ها و تنظیمات مامان لذت ببرید.

نصت داده ها با یک کلیک

برای راه اندازی و استفاده از Exploore، عملکرد وارد کننده نسخه ی نمایشی به شما کمک می کند داده های نسخه ی نمایشی را تنها با یک کلیک وارد کنید

وارد کردن داده ها با XML

یکی دیگر از روش های محبوب برای وارد کردن محتوا به سایت وردپرس که از XML استفاده کنید. ما فایل XML را برای وارد کردن در صورت نیاز آماده کرده ایم

کشیدن و رها کردن تنظیمات

قالب دارای گزینه های بسیاری با نمایش کشیدن و رها کردن است. این باعث می شود سایت خود را به راحتی سفارشی سازی کنید.

رنگ نامحدود

با انتخاب رنگ در پنل مدیریت، می توانید سایت خود را به صورت پویا تر ایجاد کنید. شما می توانید یک رنگ از پنجره را با یک کلیک انتخاب کنید یا کد خود را در فیلد وارد کنید.

سفارشی سازی عنوان صفحه

برای عنوان صفحه، شما می توانید تصویر پس زمینه، سفارشی فاصله حتی شما می توانید تمام اجزای را در عنوان صفحه مانند عنوان، زیرنویس و اسم محصول را کنترل کنید.

طرح بندی سایدبار

موقعیت های زیادی برای نمایش سایدبار وجود دارد. شما می توانید چپ، راست یا هر جایی که می خواهید را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

کنترل تایپوگرافی

این قالب دارای گزینه ای برای تنظیم فونت برای عنصر تایپوگرافی است. شما می توانید تمام فونت ها، رنگ، اندازه فونت، هم ترازی و غیره را انتخاب کنید

سفارشی سازی CSS و JS

اگر می خواهید سفارشی سازی خود را انجام دهید، می توانید کد خود را در این قسمت اختیاری قرار دهید. ما، پیش از این، یک ویرایشگر زیبا برای شما آماده کرده ایم، فقط از آن لذت ببرید!

استفاده از قالب EXPLOORE برای:

 • وب سایت هتل ها
 • رزرو هتل
 • پارک های تفریحی
 • وب سایت های سفر
 • وب سایت های گردشگری
 • خدمات حرفه ای
 • خدمات پذیرایی
 • رستوران ها
 • زنجیره های فست فود
 • کامیون های مواد غذایی
 • وب سایت اجاره قایق، اتومبیل و دوچرخه
 • وبلاگ شخصی