همکاری با ما

زندگی در گوآنی

پستی بلندی

ما اهداف بلند و چالش بر انگیزی داریم، بازخورد های منظم ارائه می دیم و هر روز فرصت هایی برای یادگیری و کسب تجارب جدید داریم. همه تیم رو تشویق می کنیم تا فراتر از نقشی که دارند عمل کنند. به دلیل اینکه ایده ها می تونن از هر نقطه ای شروع بشن.

همکــاری

تیم ما از افراد با استعداد و متنوع در زمینه و تجربه های منحصر به فرد تشکیل شده. ما با هم کار می کنیم تا از یک دیگر یاد بگیریم تا به ماموریت یا هدفمان برسیم تا زندگی خودمون رو از طریق یادگیری بهبود بدیم.

حمایت

ما یک تیم موفق داریم، نه یک “بخش منابع انسانی”، بیاید در انتخاب کلمات محتاط باشیم. هدف ما کمک به افراد در دستیابی به موفقیت جمعی ما است که به پتانسیل خود دست پیدا کنیم.

تبریک و خوش آمد گویی

فرهنگ ما همیشه سازماندهی رویدادهای اجتماعی و همکاری است. کارکنان ما به طور مرتب فعالیت های فوق العاده ای را سازماندهی می کنند که هرشخصی در صورت تمایل بدون هیچ گونه فشاری به آن می پیوندد.

یک فرهنگ یادگیری

ما معتقدیم که هر لحظه فرصتی برای یادگیری است.

دوره های رایگان

هم تیمی ها در هر زمینه ای که فعالیت می کنند به دوره های آموزشی دسترسی خواهند داشت.

گرفتن مالکیت

ما همیشه میگیم “ما چیزی رو انجام خواهیم داد” و “ما به اون تحقق می بخشیم”

بزن بریـــم

ما متعهد به اینیم که یک تیم متنوع در مهارت ها و تجارب داشته باشیم و در قبالش ارزش هامون رو به اشتراک خواهیم گذاشت.

ما همیشه به دنبال راه های جدیدی برای بهبود پیاده سازی کسب کار های جدید هستیم.

در نهایــت

گروه تجارت الکترونیک بیوتی تم در حال تشکیل هسته اصلی دانش‌بنیان خود برای مدیریت و هدایت کسب‌وکارهای آینده این تیم است. این هسته اصلی با نام ایلیا نوین طرح آفرین و با برند گوآنی شناخته خواهد شد و هدفش ارایه خدماتی متمایز برای پیاده سازی اهداف به استارت آپ ها و صاحبان کسب و کارها است. این گروه، خدمات متنوعی همچون بهینه‌سازی و امکان‌سنجی ایده‌ها و طرح کسب و کار و راهبری پروژه به استارتاپ‌ها ارائه می‏کند. خدماتی همچون بازاریابی محتوایی، تامین منابع انسانی و بسیاری موارد دیگر نیز در لیست خدمات این هسته اصلی خواهد بود.

به طور کلی همانطور که از نام گروه معلوم است هدف ما تکمیل و توانمندسازی سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار برای رسیدن به موفقیت است که دایره پیش‌نیازها و توانایی‌های خود را کامل نمایند.

فرم ارسال رزومه


فرصت های شغلی

برای دیدن مشخصات هر کدام از فرصت های شغلی روی آن کلیک کنید:

ویراستار و کنترل کنند محتوا

نویسنده/مترجم (دورکار)

طراح موشن گرافیک و متخصص انیمیشن و گرافیک

طراحی وب و تسلط به وردپرس

ما به دنبال دو نفر برنامه نویس وب مسلط به وردپرس جهت توسعه‌ی سامانه‌های جدیدمون هستیم. شما باید یکی از فریم‌ورک‌های وب رو به خوبی کار کرده باشین. این‌که شما حتما با توسعه‌ی سامانه‌های تحت وب سروکله زده باشین و از مبانی توسعه‌ی وب -مخصوصا سمت بک‌اند ماجرا- اطلاع داشته باشین برای ما خیلی اهمیت داره ولی ترجیح می‌دیم که شما با فرانت‌اند ماجرا هم آشنایی داشته باشین و با js و bootstrap یا نظایر اون‌ها اوکی باشین. طبیعیه که باید تجربه‌ی خوبی از دیتابیس‌ها هم داشته باشین.  اگه بعضی از نیازمندی‌ها رو ندارین ولی موارد مشابه‌ش رو داشتین یا علاقه به یادگیری دارین، باز هم به پر کردن فرم ثبت نام و ارسال رزومه ادامه بدین.

مسئولیت ها

نیازمندی ها

صداپیشه

مدرس

ضبط و ترجمه دوره در زمینه های زیر:

*توجه داشته باشید اگر در زمینه های دیگه ای فعالیت دارید لطفا رزومه خودتون رو ارسال کنید.