چطور هدفت رو پیدا کنی ؟

قبل از انجام هر کاری میخوام که دکمه سابسکرایب زیر رو بزنید و نوتفیکشن ها رو روشن کنید امروز میخوایم بپردازیم به سوال چگونه هدف زندگیت را پیدا میکنی ؟ چرا اینجایی ؟ به یه بخش دیگه از رییس در بنتلی خوش امدی من دن لاک هستم. در مسیرم برای ملاقاتتون این کاریه که میکنم […]

قبل از انجام هر کاری میخوام که دکمه سابسکرایب زیر رو بزنید و نوتفیکشن ها رو روشن کنید امروز میخوایم بپردازیم به سوال چگونه هدف زندگیت را پیدا میکنی ؟ چرا اینجایی ؟ به یه بخش دیگه از رییس در بنتلی خوش امدی من دن لاک هستم. در مسیرم برای ملاقاتتون این کاریه که میکنم من دوربینو روشن کردم و به سوالاتتون پاسخ دادم اگر هر سوالی دارید در زیر کامنت کنید یکی از معمول ترین سوالاتی که از هر گروه سنی دریافت میکنم اینه که دن چطور هدفم رو پیدا کنم ؟ چطوری بفهمم که برای چی اینجام دلیل وجودم چیه ؟

پیدا کردن راه و تعیین هدف:

فکر میکنم مردم گیج میشن در پیدا کردن هدفشون کجا فکر میکنن اوکی من صبر میکنم میخوام تصویر سازی کنم و یه چیزی در ازمایشگاهم اتفاق میفته اوه این کاریه که باید بکنم من با این فلسفه موافق نیستم من باور دارم هممون برای چیزی اینجا هستیم ولی این همش نیست که تو اون چیزو پیدا میکنی و همه چیز روبراه میشه فکر میکنم خیلی از مردم به عقب میندازن یه کم صبر میکنن که هدفم نیست کاری نیست که میخوام بکنم هنوز و اونا خیلی عقب میندازن وقتی صحبت از این سوال میشه هدف زندگیم چیه ؟

مطرح شدن سوالات متعدد و متفاوت:

سوال واقعی نیست سوال اینه چطور و چگونه زمانم رو مصرف کنم روی یه چیز مهم این دقیقا سواله چطور زمانمو روی یه چیز مهم صرف کنم چطور زندگی کنم ؟ این مهمه این در واقع سواله خب چطور انجامش میدی؟ میتونم راهنماییت کنم و شاید بهت سوالایی بدم و اونقدر که بقیه فکر میکنن پیچیده نیست اولین سوالی که باید بپرسی اینه که عاشق انجام چه کاری هستی ؟ عاشق انجام چه کاری هستی ؟ که وقتی ان کارو میکنی زمان رو فراموش میکنی خوردن رو فراموش میکنی زمان ناپدید میشه به چی خییییلی علاقه داری ؟ که وقتی انجامش میدی احساس کار نداره مهم نیست بابتش پول بگیری یا نه عاشق انجامشی عاشقشی علاقته ؟

عاشق انجام چه کاری هستی ؟ این سوال اوله فکر میکنیم که داریش حتی اگه نمیتونی جوابش بدی دن من نمیدونم عاشق انجام چه کاری هستم چیزی که میفهمم اینه که چیزای زیادی تجربه نکردی چیزای زیادی که دوست نداری رو امتحان نکردی برای همینه که نمیدونی چیکار دوست داری بکنی حالا عاشق انجام چه کاری هستی؟ سوال دوم اینه شما در چی خوب هستی ؟

مهارت طبیعیت چیه ؟ که وقتی انجامش میدی عاشقشی یه جورایی مردم بهت میگن توط استعداد طبیعی داری توش خوبی خب نمیدونم چطوری انجامش میدی شاید برات اسون باشه منظورت چیه ؟ فقط انجااااامش بده انجامش بده این استعداد ذاتیته قدرتته استعداد ذاتیت چیه ؟ این سوال دومه سومین سوال برای جواب سوال هدف زندگی اینه به کی دوست داری کمک کنی ؟ به کی دلت میخواد کمک کنی ؟

وقتی حرف از هدف زندگی میشه فکر میکنی که پیداش کنی که به چی نیاز داری فکر کنی بزرگتر از خودت باید بزرگتر از اونی که دورته فکر کنی به بیشتر از فقط زندگی کردن فکر کن باید به بیشتر از پرداخت پولها توجه کنی فقط به درون من من من من من فکر نکن باید فکر کنی که از کمک به کی لذت میبری ؟ خدمت به کی برام لذتبخشه خیلی خیلی مهمه چون فقط وقتی که در خدمت کردنی و درگیرش میشی شما راضی میشید لذت میبری اگه فقط برای خودت انجامش میدی فقط انجامش میدی برای دست اورد خودت برای من من من من من اره دستاورد به دست میاری ولی راضی نمیشی و این مشکله یه وقتا مردم مسابقه رو برای تحقق یاقتنش میبرن .

دویدن در زمین برای دستاورد و این جواب نمیده این دو تا چیزه متفاوته پس سوال سوم کمک به کی برات لذت بخشه ؟ و سوال چهار اینه که نه تنها کمک به کی برات لذتبخشه با کی میخوای وقت بگذرونی ؟ با کی از وقت گذروندن کنارش لذت میبری ؟ چون بهش فکر کن مردمی که باهاشون زمان میگذرونی در آخر روز فکر کنم در زندگی از تجربه تشکیل شده از خاطرات تشکیل شده و در اخر روز اون چیزیه که هست چیز ها نیستن دارایی ها نیستن زمانی که روی تخت مرگت میخوابی تنها چیزایی که یادت میان خاطراتن همینه مردمی که باهاشون وقت میگذرونی مردمی که کمکشون کردی میراث تو چیه ؟ این میراث توعه وقتی میمیری کی میاد به تشییع جنازت ؟ کی میاد ؟
کی یاد تو میکنه ؟ چی دربارت میگم ؟ و برای خیلی از مردم این ناراحت کننده س اونا چیزای خوب زیادی ندارن که از تو بگن چون در تمام زندگیت روی مردم تاثیری نذاشتی خیلی از مردم رو کمک نکردی، فقط زندگی میکنی که پولارو بدی چیزایی انجام بدی کارایی بکنی میدونی خرابی بار اوردن شاید در تشییع جنازت 2 یا 3 یا 5 نفر باشن اهل خانواده و این همینه و این زندگی نیست فکر نکنم زندگی این باشه.

معنای واقعی زندگی:

زندگی پیدا کردن خودت نیست ساختن خودته من تا اینجا نمیدونم این هدف زندگیه این برای تاثیر روی کارافریناس تاثیر روی مرد با کمک بهشون تا ورژن بهتری از خودشون باشن این کاریه که میکنم تا کمکشون کنم ورژن بهتری از خودشون باشن تا الهام بخشت باشم تا به حرکتت بندازم تا بهت ابزار بدم برای اینکه یه مرد یا زن بهتری باشی یه شوهر بهتر یه همسر بهتر یه پدر بهتر یه پسر بهتر این کاریه که میکنم این وظیفمه این هدفمه برای اینه که این ویدیو ها رو میسازم این اتفاقیه که در ازمایشگاهم میفته ؟

اوه تو ویدیو میسازی باید بری بیرون و سخنرانی کنی باید این کارو بکنی نمیدونم من کارای کافی انجام میدم برام اوکیه میدونی چیه من عاشق اینم از این کار لذت میبرم وقتی بیشتر انجام میدم لذت میبرم من توش بهتر میشم و مردم میگن اوه تو توش استعداد داری من نمیدونم اگه دارم ولی با تمرین زیاد شاید که هستم و با این کار اوه من دارم مردم رو کمک میکنم و مردم دارن ویدیومو میگن و پیام میدن داستانم روی زندگیت تاثیر داشت واو اوکی و با اینکار اوه من خوب میشم من توش خوبم دارم روی مردم تاثیر میذارم به بقیه مردم کمک میکنم و از بودن کنار کارافرینا خوشم میاد.

بحث ناامیدی از زندگی:

من از گفتگو با مردم لذت میبرم که اون قهرمانه کسی که گشنه ست کسی که نمیخواد باشه ولی میخواد باشه کسی که میخواد برای خودشون یه کاری بکنه که میخواد یه اینده بهتر برای خانوادش بسازه عاشق این گفتگو هام من از گفتگو با مردم متنفرم که سحر و جادو میخوان با بازیای ورزشی گول میخورن در زندگیشون گول میخورن در کارشون گول میخورن برای این کار وقت ندارم این چیزیه که نمیخوامش که زمان با اونا صرف کنم گذروندن زمانم گرون تموم میشه مردمی که مثبتن وقت گذروندن با مردمی که دور و ور تجارتن کسایی که ذهنیت فراوانی دارن .

برای اینه این تمام چیزه طوریه که عمل میکنم طوری که تشخیص میدم چطور هدف زنگیمو پیدا کردم پس فکر نکن که خیلی سخته با نشستن هدفتو پیدا نمیکنی و فکر کردن اوه نه میدونی دن هدف زندگیم چیه ؟ من چطور بدونم ؟ یه کاری کن یه چیزی امتحان کن چیزای بیشتری امتحان کن امتحانش کن میدونی چیه این برای من کار نمیکنه اوکی یه چیز دیگه رو امتحان کن این برای من کار نمیکنه یه چیز دیگه رو امتحان کن برای من کار نمیکنه یه چیز دیگه امتحان کن من اینو دوست دارم و مردم اینو میفهمن در این خوبم به مردم کمک میکنم رو مردم تاثیر دارم.

در پیدا کردن هدف بلند پرواز باشید.

پیدا کردن هدف خیلی جالبه باید فراتر از خودت فکر کنی باید بزرگتر از خودت فکر کنی بیشتر از فقط تو باید درباره بیشتر از تو باشه برای اینه که یه میراث رو میذاری وقتی که میتونی انجامش بدی این هدف زندگیه شاید یه خط نباشه شاید نزدیک به هدف زندگیم که خالیه نباشه ولی خواهی فهمید وقتی کاری که عاشقشی انجام میدی وقتی اون کارو با کسی که میخوای انجام میدی وقتی میدونی داری به مردم کمک میکنی وقتی داری یه زندگی خوب درست میکنی برای خودت و خانوادت وقتی که توش خوبی این زندگیه چی بیشتر میخوای ؟ بیشتر از این چی میخوای ؟

شکر گزاری و احساس خوب:

این زندگی خوبیه برای من اگه بتونی مداوما هر روز این احساساتو حس کنی لذت, رضایت, غرور, بی غرور, بی نفس, مغرور از انجام کار خوب غرور از اینکه میدونی تو کاری که میکنی خوبی غرور از کاری که میکنی میگیری این نتیجشه محصولش و میتونی و داری تاثیر میذاری تو داری به مردم خدمت میکنی و میدونی که امنیت داری و میدونی داری اقتصادی عمل میکنی یه اقتصاد ثابت برای آینده خانوادت چی بیشتر میخوای ؟

در این باره بیشتر از این ساده تر نمیشه این چیزیه که زندگی دربارشه این وووو کشیدن نیست این هدفه یه جملست درباره هدف زندگی و ممکنه هدفت تغییر کنه هدف من تغییر کرد از اوایل 20 سالگیم تا در 30 سالگیت تا جایی که من هستم هم تغییر میکنه این شکلی نیست که به دنیا بیای و یه هو کسی بهت یه جمله بده هی تو چی داری ؟ این بچه ، این هدفه یه بچه دیگه م هست که هدفه نه زندگی درباره ی دوباره میگم پیدا کردن خودت نیست.


برای ساختن خودته چی میخوای بسازی و خلق کنی و شکل بدی شبیه یه مجسمه سازیه تو مجسمه ای و تو تنها کسی هستی که میدونی چطوری تراشش بدی و چطوری شکلش بدی حالا میتونی بری اینطوریه که هدف زندگی پیدا میشه دوباره کامننت بذار اگر سوالی داری شاید باید عمیق تر بشی در گفتگو یعنی که در آینده در این مورد ویدیو میسازم میتونم یه کم عمیق تر برم ولی بهم بگو که هدف زندگیت چیه اون سوالا جوابات چین ؟

این زیر کامنت بذار تک تک کامنتاتونو میخونم هر کامنتی که قانونی باشه همه شونو میخونم و اگه خوب باشه شاید جواب بدم همچنین ویدیو هامونو در سمت راست چک کن صدها ویدیو داریم که همشون کمکت میکنن نه فقط پیدا کردن هدفت در سفر ویدیو هایی که در ذهنیتت بهت کمک میکنن در تجارت در توسعه شخصی همشون رایگانن تماشاشون کن چکشون کن تا دفعه بعد شما رو در بنتلی میبینم.